Aktualności


 • Konkurs z okazji koncertu dla Edith Piaf - WYNIKI
  data publikacji: 2013-10-30

  Sprawdź wyniki konkursy.

 • Nowy adres Biura Obsługi w Swarzędzu
  data publikacji: 2013-10-29

  Z przyjemnością informujemy, że Biuro Obsługi Abonenta INEA w Swarzędzu zmieniło lokalizację. Zapraszamy do nowego biura na ul. os. Działyńskiego 1H.

 • Mobilna ochrona INEA
  data publikacji: 2013-10-22

  W trosce o ochronę urządzeń mobilnych i zgromadzonych na nich danych INEA przygotowała nowe rozwiązanie dla swoich Abonentów, którzy korzystają ze smartfonu lub tabletu. W ramach opłaty abonamentowej za usługę Pakiet Bezpieczeństwa INEA można wybrać wykorzystywany moduł oprogramowania - ochrona Internetu INEA i/lub mobilna ochrona INEA. Dostęp do uruchamianej funkcjonalności zyskali wszyscy Abonenci dotychczasowej usługi Bezpieczny Internet INEA. Cena usługi pozostała bez zmian.

 • Lech TV - oglądaj kanał nr 7
  data publikacji: 2013-10-22

  Włącz razem z nami Lech TV - Pierwszą Telewizję Klubową w Polsce. Lech TV dostępny w INEA od 24 października 2013 od godz. 20 na kanale 7.

 • Uwaga! Startują zapisy na kursy 50+
  data publikacji: 2013-10-07

  Mieszkańcy Winograd w Poznaniu oraz Abonenci INEA z Leszna, Wolsztyna i Rogoźna będą mieli w tym roku jeszcze szansę wziąć udział w kursach „e-Aktywni 50+” z obsługi komputera i Internetu dla osób powyżej 50. roku życia, które organizuje i sponsoruje INEA, przy wieloletniej współpracy z Akademią 50+. Dodatkowo Abonenci INEA mogą uzyskać 50 proc. zniżki na kursy z podstaw obsługi komputera, organizowane przez Akademię 50+ w Poznaniu.

 • Czas na łowy – rusza Spothunter II
  data publikacji: 2013-10-04

  7 października 2013 r. rozpoczyna się największe polowanie w Poznaniu – INEA SpotHunter. Na rowerach, komunikacją miejską lub pieszo, w grupie albo w pojedynkę - ruszą w miasto ludzie wyposażeni w smartfony, w poszukiwaniu wirtualnych nagród ukrytych w labiryncie poznańskich ulic. Do wygrania między innymi iPhone 5, Samsung Galaxy S4 i bilety meczowe do loży skybox na INEA Stadionie. W I edycji INEA Spothuntera udział wzięło 1200 uczestników. Włączając się do gry, wspierasz akcję I Love Ziemek.

 • INEA zaprasza do zwiedzania INEA Stadionu
  data publikacji: 2013-10-02

  Podczas akcji Senioralni. Poznań INEA zaprasza na zwiedzania INEA Stadionu w każdą sobotę października o godz. 10.00 i 12.00. Liczba miejsc ograniczona - konieczne zapisy za pośrednictwem Infolinii INEA. W akcji mogą brać udział wszyscy - Abonenci INEA oraz inne osoby.

 • Z INEA oddawanie krwi nabiera tempa
  data publikacji: 2013-10-01

  Na INEA Stadionie odbędzie się wyjątkowe wydarzenie. W poniedziałek 7 października br. będzie można oddać krew w szatni gości Lecha Poznań. Akcja potrwa w godz. 10.00-16.00, a podczas jednej godziny będzie mogło oddawać krew nawet 15 osób.

 • Akcja Student: Zamów usługi INEA na uczelni
  data publikacji: 2013-09-27

  INEA zaprasza Studentów do odwiedzania punktów INEA, które w pierwszych dniach roku akademickiego po raz pierwszy zagoszczą w poznańskich uczelniach.

 • Podaj dalej: Surfuj w komunikacji miejskiej w Poznaniu
  data publikacji: 2013-09-26

  Pasażerowie MPK mogą korzystać z dostępu do Internetu już w ponad 400 pojazdach - montaże i testy ostatecznie zostały zakończone. Dla wszystkich użytkowników Internet jest dostępny przez 15 minut bez żadnych opłat każdego dnia. Dla ponad 100 tys. Abonentów Internetu INEA dostęp do hotspotów jest bezpłatny non-stop. To pierwsza sieć mobilna wdrożona w tak dużej skali w transporcie miejskim w Polsce.

 • Zamów usługi INEA: SMS na numer 4550
  data publikacji: 2013-09-25

  Zamówienia naszych usług jeszcze nigdy nie było tak proste. Wystarczy wysłać SMS o treści INEA pod numer telefonu 4550.

 • Komunikat dla Abonentów usługi Bezpieczny Internet INEA
  data publikacji: 2013-09-20

  W związku z coraz częstszym wykorzystywaniem urządzeń mobilnych z przyjemnością informujemy o planowanym wprowadzeniu nowej funkcjonalności usługi Bezpieczny Internet INEA, która umożliwi Abonentom INEA zatroszczenie się o ochronę urządzeń przenośnych, typu smartfon lub tablet.

 • IDEA dla INEA
  data publikacji: 2013-09-20

  Zapraszamy do korzystania z nowego serwisu społecznościowego IDEA dla INEA na www.inea.pl/idea. W serwisie można zgłaszać pomysły i sugestie mające na celu doskonalenie świadczonych przez operatora usług i obsługi Abonenta, a także inne kwestie, które są istotne z punktu widzenia Klienta. To kolejna odsłona społecznościowa INEA – po facebook.pl/inea i aktywnej obecności na forach internetowych.

 • Dział Jakości - dyżur w BOA w Lesznie
  data publikacji: 2013-09-19

  Z przyjemnością informujemy, iż w poniedziałek 23 września w godz. 15.00-18.00 w Biurze Obsługi Abonenta w Lesznie,

 • BOA w Swarzędzu - otwarte od pon do pt
  data publikacji: 2013-09-17

  Uprzejmie informujemy, iż od dnia 18 września br. Biuro Obsługi Abonenta INEA w Swarzędzu, mieszczące się na os. Czwartaków 22 będzie otwarte od poniedziałku do piątku w godz. 10.30-18.00. Serdecznie zapraszamy!

 • Drużyna INEA w Poznań Business Run
  data publikacji: 2013-09-12

  Pracownicy INEA biorą udział w pierwszym charytatywnym biegu sztafetowego Poznań Business Run. Celem akcji jest zebranie pieniędzy na protezy dla Tomasza Nowickiego ze Swarzędza i Roberta Cieślińskiego z Grabowa z Fundacji Jaśka Meli "Poza Horyzonty". Swój udział w biegu zgłosiło aż 1800 osób!

 • HD bardziej dostępne dla Abonentów
  data publikacji: 2013-09-03

  Z przyjemnością informujemy, że do naszej oferty dołączył popularny kanał TLC HD. Program został dodany do wszystkich pakietów HD, poza pakietem Oszczędnym HD.

 • TVP Regionalna w INEA
  data publikacji: 2013-08-29

  Uprzejmie informujemy, iż z początkiem września br. program TVP Poznań (TVP Regionalna) będzie dostępny dla wszystkich Abonentów usługi telewizji analogowej i cyfrowej INEA.

 • FOX HD i Sundance Channel HD w INEA
  data publikacji: 2013-08-26

  O dwa popularne i cenione przez widzów kanały - FOX HD i Sundance Channel HD - zwiększył się pakiet Super HD, najpopularniejszy w obecnej ofercie INEA pakiet telewizyjny. Cena pakietu nie zwiększyła się.

 • Podaj dalej: Tablet w pakietach i kampania z piłkarzami Lecha
  data publikacji: 2013-08-19

  Prezentujemy nową ofertę, a w niej tablet za 1 zł promowany przez popularnych piłkarzy Lecha Poznań - Manuela Arboledę i Rafała Murawskiego. Wprowadzamy nowe niższe ceny pakietów z dekoderem z nagrywarką (PVR), pakiet CANAL+ Silver dla większości Abonentów telewizyjnych bez dodatkowych opłat do 3 miesięcy i multiroom nawet z trzema dodatkowymi dekoderami PVR.