Dla prasy

Dziennikarzy zainteresowanych działalnością Grupy INEA oraz rozwojem branży usług multimedialnych i telekomunikacyjnych prosimy o kontakt.

Kinga Podraza-Myszkowska
Manager ds. Public Relations
e-mail: kinga.podraza-myszkowska@inea.com.pl

18 maja 2015

Dzień Dziecka z kanałami Disneya

Z INEA świętuj Dzień Dziecka przez cały miesiąc! Z tej okazji aż do połowy czerwca Abonenci większości cyfrowych pakietów telewizyjnych mogą oglądać odkodowane kanały Disney Junior i Disney XD oraz śledzić losy swoich ulubionych bohaterów z tak popularnych seriali, jak "Star Wars Rebelianci" czy "Miles z Przyszłości.
Więcej
15 maja 2015

Oglądaj 31 galę KSW na żywo!

Już 23 maja oglądaj 31 galę KSW, która odbędzie się w jednej z największych hal sportowo-widowiskowych w Polsce w ERGO ARENIE . Główną atrakcją wieczoru będą 3 walki.
Więcej
15 kwietnia 2015

Ruszyły warsztaty RIPE NCC w Poznaniu

W Poznaniu przez trzy dni potrwają warsztaty z zakresu sieciowego protokołu IPv6 dla administratorów sieci organizowane przez międzynarodowe stowarzyszenie RIPE NCC. Ich gospodarzem w Poznaniu została INEA, największy w Wielkopolsce operator multimedialny.
Więcej
16 marca 2015

Zmiana parametrów nadawania TV cyfrowej - 17 marca

Uprzejmie informujemy, iż w nocy z 16 na 17 marca br. zmianie ulegną parametry nadawania wybranych programów telewizyjnych. Wprowadzane zmiany są niezbędne, aby poprawić jakość telewizji cyfrowej INEA, a w przyszłości móc zaoferować Abonentom jeszcze większą liczbę programów telewizyjnych.
Więcej
13 marca 2015

Poznański Półmaraton na smartfonach

Po raz drugi INEA przygotowała dla biegaczy i kibiców niezłą gratkę - bezpłatną aplikację mobilną "Poznań Półmaraton", działającą na urządzeniach z systemem iOS i Android. A w niej dostęp do wszystkich informacji na temat kwietniowego biegu, udoskonaloną opcję śledzenia biegu wybranych zawodników czy zupełnie nową możliwość oglądania na żywo transmisji na urządzeniach mobilnych dzięki aplikacji INEA Online Tv. Aplikacja "Poznań Półmaraton" działa na urządzeniach z systemem iOS i Android.
Więcej
3 lutego 2015

INEA bez zmian na Winogradach

Bez żadnych zmian dla swoich Abonentów INEA będzie świadczyć usługi na terenie PSM „Winogrady”. Zapowiadamy również złożenie apelacji od wyroku SOKIK w sprawie odwołania PSM od decyzji Prezesa UKE. Ponadto, w najbliższych miesiącach planujemy rozpoczęcie budowy własnej sieci światłowodowej na terenie PSM „Winogrady”, dzięki której INEA będzie świadczyła wszystkie usługi w technologii FTTH, w tym telewizję cyfrową.
Więcej
19 stycznia 2015

Gdzie zamówisz najszybszy internet w Polsce?

Najszybszy internet do domu w sieci kablowej zamówisz w... Wielkopolsce. Dzięki technologii światłowodowej osiągnął on teraz przepływność aż 0,5 Gb/s. Dostęp do tego ultra szybkiego internetu ma już co piąty Klient FTTH w Polsce. Oszczędność czasu, pieniędzy, większa wygoda i niezawodność to główne zalety tej oferty.
Więcej
31 grudnia 2014

Wydłużenie dostępności Infolinii

Uprzejmie informujemy, iż wychodząc naprzeciw potrzebom Abonentom, wydłużamy funkcjonowanie Infolinii Obsługowej, dostępnej pod numerem tel. 61 226 66 66 oraz Infolinii Sprzedażowej - tel. 61 222 22 22. Od stycznia 2015 roku zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-22:00 oraz w soboty, niedziele i święta w godz. 9:00-17:00.
Więcej