Dla prasy

Dziennikarzy zainteresowanych działalnością Grupy INEA oraz rozwojem branży usług multimedialnych i telekomunikacyjnych prosimy o kontakt.

Kinga Podraza-Myszkowska
Manager ds. Public Relations
e-mail: kinga.podraza-myszkowska@inea.com.pl

29 czerwca 2015

Więcej filmów, seriali i muzyki w INEA

Wzbogaciliśmy naszą ofertę o nowe programy - TVN Fabuła HD, 4FUN FIT&DANCE i TV Relax. 
Więcej
26 czerwca 2015

INEA buduje na Winogradach

Mamy dobrą wiadomość dla mieszkańców Winograd. Jeszcze w tym roku na os. Zwycięstwa będą mogli korzystać z nowoczesnych usług INEA świadczonych przy wykorzystaniu sieci światłowodowej wybudowanej w technologii FTTH.
Więcej
11 czerwca 2015

Wzrost w INEA Biznes

INEA, największy w Wielkopolsce alternatywny operator telekomunikacyjny, rozwinęła struktury odpowiadające za sprzedaż do biznesu i wdrażanie nowych produktów. W tym roku planuje zwiększyć o 20 proc. przychody z tej części swojej działalności. Jesienią operator uruchomi nowoczesne Data Center i Platformę Cloud w INEA Parku pod Poznaniem.
Więcej
2 czerwca 2015

Disney Junior i Disney XD. Okno otwarte - kanały odkodowane do 15.06

Abonenci większości cyfrowych pakietów telewizyjnych mogą oglądać odkodowane kanały Disney Junior i Disney XD do 15.06
Więcej
27 maja 2015

Więcej CANAL+ w INEA

Więcej CANAL+ w INEA Już od czerwca w ofercie INEA znajdą się dwa nowe pakiety programów - pakiet Select z sześcioma kanałami: CANAL+, CANAL+1, CANAL+ Film, CANAL+ Sport, CANAL+ Sport 2 i CANAL+ Family oraz pakiet Prestige, zawierający dodatkowo dwa programy CANAL+ Seriale i CANAL+ Discovery. Również obecni klienci CANAL+ w INEA skorzystają na rozwoju oferty programowej!
Więcej
15 maja 2015

Oglądaj 31 galę KSW na żywo!

Już 23 maja oglądaj 31 galę KSW, która odbędzie się w jednej z największych hal sportowo-widowiskowych w Polsce w ERGO ARENIE . Główną atrakcją wieczoru będą 3 walki.
Więcej
15 kwietnia 2015

Ruszyły warsztaty RIPE NCC w Poznaniu

W Poznaniu przez trzy dni potrwają warsztaty z zakresu sieciowego protokołu IPv6 dla administratorów sieci organizowane przez międzynarodowe stowarzyszenie RIPE NCC. Ich gospodarzem w Poznaniu została INEA, największy w Wielkopolsce operator multimedialny.
Więcej
16 marca 2015

Zmiana parametrów nadawania TV cyfrowej - 17 marca

Uprzejmie informujemy, iż w nocy z 16 na 17 marca br. zmianie ulegną parametry nadawania wybranych programów telewizyjnych. Wprowadzane zmiany są niezbędne, aby poprawić jakość telewizji cyfrowej INEA, a w przyszłości móc zaoferować Abonentom jeszcze większą liczbę programów telewizyjnych.
Więcej