Komunikaty

18 listopada 2013

Połączenie INEA z TESAT

18 listopada 2013

Z przyjemnością informujemy, iż doszło do połączenia spółek TESAT i INEA. Zmiana ta nie wpływa na ważność zawartych umów abonenckich z TESAT, ani nie zmieniają się dotychczasowe opłaty za usługę telewizji kablowej i/lub internetową i/lub telefoniczną TESAT. Nie zmienia się także okres obowiązywania umów określony w dotychczasowych regulaminach promocji TESAT.

Zmiany od 7 stycznia 2014 roku dla Abonentów z sieci TESAT:

  1. Dotychczasowym Abonentom TESAT zostaną zmienione w całości obowiązujące do tej pory postanowienia umowy abonenckiej, regulaminu świadczenia usług telekomunikacyjnych oraz wybrane postanowienia cennika. Wzory nowych dokumentów oraz zasady postępowania przy braku akceptacji zmian można przeczytać tutaj.
  2. Abonenci z sieci TESAT zyskają dostęp do pełnej oferty usług INEA, między innymi niedostępnych wcześniej usług Internetu mobilnego, multiroomu z opcją oglądania telewizji cyfrowej nawet na czterech telewizorach, dekodera z możliwością nagrywania (PVR), pierwszej klubowej telewizji w Polsce – Lech TV oraz bogatej biblioteki filmów, bajek i karaoke, czyli usługi wideo na życzenie (VOD).
  3. Abonenci z sieci TESAT będą mogli korzystać z obsługi Abonenta w każdym Biurze Obsługi Abonenta INEA, punkcie sprzedaży bądź przez Elektroniczne Biuro Obsługi Abonenta (eBOA.inea.pl). W sprawach obsługowych zapraszamy do kontaktu z dotychczasową Infolinią TESAT pod nr tel. 61 649 69 69, czynną od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00 oraz w soboty i niedziele w godz. 10:00-20:00. Informacje o ofercie INEA można uzyskać za pośrednictwem Infolinii INEA tel. 61 222 22 22, czynnej od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-22.00 oraz w sobotę, niedzielę i święta w godz. 9.00-17.00.

Więcej informacji na powyższy temat można przeczytać tutaj.
Nowym Abonentom INEA życzymy zadowolenia z wysokiej jakości usług i obsługi Klienta.

Przeczytaj także


16 marca 2015

Zmiana parametrów nadawania TV cyfrowej - 17 marca

Uprzejmie informujemy, iż w nocy z 16 na 17 marca br. zmianie ulegną parametry nadawania wybranych programów telewizyjnych. Wprowadzane zmiany są niezbędne, aby poprawić jakość telewizji cyfrowej INEA, a w przyszłości móc zaoferować Abonentom jeszcze większą liczbę programów telewizyjnych.
Więcej

13 marca 2015

Poznański Półmaraton na smartfonach

Po raz drugi INEA przygotowała dla biegaczy i kibiców niezłą gratkę - bezpłatną aplikację mobilną "Poznań Półmaraton", działającą na urządzeniach z systemem iOS i Android. A w niej dostęp do wszystkich informacji na temat kwietniowego biegu, udoskonaloną opcję śledzenia biegu wybranych zawodników czy zupełnie nową możliwość oglądania na żywo transmisji na urządzeniach mobilnych dzięki aplikacji INEA Online Tv. Aplikacja "Poznań Półmaraton" działa na urządzeniach z systemem iOS i Android.
Więcej