Komunikaty

18 listopada 2013

Połączenie INEA z TESAT

18 listopada 2013

Z przyjemnością informujemy, iż doszło do połączenia spółek TESAT i INEA. Zmiana ta nie wpływa na ważność zawartych umów abonenckich z TESAT, ani nie zmieniają się dotychczasowe opłaty za usługę telewizji kablowej i/lub internetową i/lub telefoniczną TESAT. Nie zmienia się także okres obowiązywania umów określony w dotychczasowych regulaminach promocji TESAT.

Zmiany od 7 stycznia 2014 roku dla Abonentów z sieci TESAT:

  1. Dotychczasowym Abonentom TESAT zostaną zmienione w całości obowiązujące do tej pory postanowienia umowy abonenckiej, regulaminu świadczenia usług telekomunikacyjnych oraz wybrane postanowienia cennika. Wzory nowych dokumentów oraz zasady postępowania przy braku akceptacji zmian można przeczytać tutaj.
  2. Abonenci z sieci TESAT zyskają dostęp do pełnej oferty usług INEA, między innymi niedostępnych wcześniej usług Internetu mobilnego, multiroomu z opcją oglądania telewizji cyfrowej nawet na czterech telewizorach, dekodera z możliwością nagrywania (PVR), pierwszej klubowej telewizji w Polsce – Lech TV oraz bogatej biblioteki filmów, bajek i karaoke, czyli usługi wideo na życzenie (VOD).
  3. Abonenci z sieci TESAT będą mogli korzystać z obsługi Abonenta w każdym Biurze Obsługi Abonenta INEA, punkcie sprzedaży bądź przez Elektroniczne Biuro Obsługi Abonenta (eBOA.inea.pl). W sprawach obsługowych zapraszamy do kontaktu z dotychczasową Infolinią TESAT pod nr tel. 61 649 69 69, czynną od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00 oraz w soboty i niedziele w godz. 10:00-20:00. Informacje o ofercie INEA można uzyskać za pośrednictwem Infolinii INEA tel. 61 222 22 22, czynnej od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-22.00 oraz w sobotę, niedzielę i święta w godz. 9.00-17.00.

Więcej informacji na powyższy temat można przeczytać tutaj.
Nowym Abonentom INEA życzymy zadowolenia z wysokiej jakości usług i obsługi Klienta.

Przeczytaj także


3 lutego 2015

INEA bez zmian na Winogradach

Bez żadnych zmian dla swoich Abonentów INEA będzie świadczyć usługi na terenie PSM „Winogrady”. Zapowiadamy również złożenie apelacji od wyroku SOKIK w sprawie odwołania PSM od decyzji Prezesa UKE. Ponadto, w najbliższych miesiącach planujemy rozpoczęcie budowy własnej sieci światłowodowej na terenie PSM „Winogrady”, dzięki której INEA będzie świadczyła wszystkie usługi w technologii FTTH, w tym telewizję cyfrową.
Więcej

15 stycznia 2015

Zmiany w Zarządzie spółki

W związku z dynamicznym rozwojem Zarząd INEA powiększy się o dwóch nowych członków - Jarosława Pijanowskiego oraz Ryszarda Hordyńskiego. Ich zadaniem jest wzmocnienie dotychczasowego Zarządu o osoby z kompetencjami w obszarze zarządzania sprzedażą i zarządzania operacyjnego.
Więcej

Chcesz zgłosić swoje uwagi do nowej strony INEA.pl?
Napisz tutaj:
Wyślij