Komunikaty

3 lutego 2015

INEA bez zmian na Winogradach

Bez żadnych zmian dla swoich Abonentów INEA będzie świadczyć usługi na terenie PSM „Winogrady”. Zapowiadamy również złożenie apelacji od wyroku SOKIK w sprawie odwołania PSM od decyzji Prezesa UKE. Ponadto, w najbliższych miesiącach planujemy rozpoczęcie budowy własnej sieci światłowodowej na terenie PSM „Winogrady”, dzięki której INEA będzie świadczyła wszystkie usługi w technologii FTTH, w tym telewizję cyfrową.
Więcej
15 stycznia 2015

Zmiany w Zarządzie spółki

W związku z dynamicznym rozwojem Zarząd INEA powiększy się o dwóch nowych członków - Jarosława Pijanowskiego oraz Ryszarda Hordyńskiego. Ich zadaniem jest wzmocnienie dotychczasowego Zarządu o osoby z kompetencjami w obszarze zarządzania sprzedażą i zarządzania operacyjnego.
Więcej
1 września 2014

Połączenie INEA z INOTEL

Z przyjemnością informujemy, iż w dniu 1 września 2014 roku zostało dokonane połączenie spółek INOTEL S.A. i INEA S.A. .
Więcej
29 sierpnia 2014

WSS - kolejny krok milowy

INEA została większościowym akcjonariuszem spółki celowej Wielkopolska Sieć Szerokopasmowa SA. Realizowany przez spółkę projekt budowy Wielkopolskiej Sieci Szerokopasmowej ma zakończyć się jeszcze w tym roku. Dostęp do niej będą mieć na równych zasadach wszyscy operatorzy, a skorzystają na nim wszyscy mieszkańcy Wielkopolski.
Więcej
30 czerwca 2014

Umowa między INEA a PSM "Winogrady" przedłużona

Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej przedłużył okres obowiązywania umowy między INEA a Poznańską Spółdzielnią Mieszkaniową "Winogrady" o dwa lata.
Więcej
4 czerwca 2014

Informacja dla Abonentów korzystających z usług za pośrednictwem sieci City-Net w Swarzędzu i Antoninku w Poznaniu

W związku z wyłączeniem sygnału telewizyjnego INEA przez właściciela sieci, spółkę City-Net, z przykrością informujemy, iż INEA została pozbawiona możliwości świadczenia tej usługi dla Abonentów w Swarzędzu i Antoninku w Poznaniu.
Więcej
29 maja 2014

Oświadczenie dla Abonentów, dla których INEA świadczy usługi na sieci będącej własnością City-Net w Swarzędzu i Antoninku w Poznaniu

W związku z informacjami, które docierają do nas od Abonentów, iż spółka City-Net planuje wyłączyć sygnał telewizyjny w Swarzędzu i Poznaniu-Antoniku, chcielibyśmy Państwa poinformować, iż w świetle umowy łączącej INEA i City-Net uważamy takie działania za bezprawne i naruszające interesy Abonentów.
Więcej
8 maja 2014

Komunikat INEA

W nawiązaniu do informacji uzyskiwanych od Abonentów na temat pisma City-Net sp. z o.o. (CN) z maja 2014 r. podajemy poniżej stanowisko INEA S.A. (INEA) odnoszące się do twierdzeń zawartych w przywołanym piśmie.
Więcej
Chcesz zgłosić swoje uwagi do nowej strony INEA.pl?
Napisz tutaj:
Wyślij