Obsługa

W INEA otaczamy Cię szczególną opieką i troską, bo
bardzo, ale to bardzo nam na Tobie zależy

W Inea jesteś pod dobrą opieką. Wróć. Pod naJlepszą opieką.

Bo INEA to nie żadne gniazdko w ścianie – to żywi ludzie, którzy w każdej chwili i na każdym etapie dbają o to, żebyś zawsze dostawał usługę najlepszej jakości.

infoliniA 24/7

W razie jakiegokolwiek problemu masz absolutną pewność, że ani na chwilę nie zostaniesz z nim sam. Korzystając z naszej aplikacji możesz kontaktować się z nami 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.

HBO GO
przez miesiąc gratis

W ramach dowodu sympatii dla wszystkich naszych Klientów, pracownicy INEA wywalczyli HBO GO przez miesiąc gratis.

Obserwuj nas

Będzie nam bardzo miło, jeśli będziesz obserwował nasze profile. Obiecujemy wiele niespodzianek i atrakcji dla naszych obecnych i przyszłych Klientów.

Nawet w chwili, kiedy czytasz te słowa, ktoś w INEA czuwa, żeby z Twoim internetem, telefonem i telewizją było wszystko ok. I bardzo, ale to bardzo się tym przejmuje.

Dobrzy ludzie od internetu

Odkryj naszą
najlepszą ofertę

Zostaw swój numer oddzwonimy

I. Administratorem Państwa danych osobowych jest INEA S.A., ul. Klaudyny Potockiej 25, 60-211 Poznań. Mogą Państwo skontaktować się z nami korespondencyjnie pod powyższym adresem lub z naszym Inspektorem Ochrony Danych drogą elektroniczną pod adresem: iod@inea.com.pl II. Podanie numeru telefonu jest dobrowolne, a zgodę na jego przetwarzanie mogą Państwo w dowolnym momencie wycofać. III. Państwa dane osobowe wykorzystujemy w celach: 1. skontaktowania się z Państwem telefonicznie, pod podany przez Państwa numer telefonu i przedstawienia oferty handlowej dotyczącej naszych produktów i usług (jeżeli wyrażają Państwo na to zgodę); 2. wykazania, że wyrazili Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Z tego powodu, zbieramy i przechowujemy informacje na temat tego kiedy (datę i godzinę), skąd (adres IP urządzenia) i jaki numer telefonu został nam udostępniony (wypełniamy obowiązki prawne); 3. sprawdzenia czy są Państwo już naszymi klientami. Jeżeli tak, zapoznania się przez naszego przedstawiciela handlowego z informacjami o usługach, które dotychczas dla Państwa świadczymy i przygotowania jak najkorzystniejszej oferty, na podstawie Państwa preferencji (realizujemy nasz prawnie usprawiedliwiony interes). IV. Nikomu nie udostępniamy Państwa danych osobowych. V. Państwa dane osobowe będziemy przetwarzać przez 12 miesięcy od dnia, w którym nasz przedstawiciel skontaktuje się z Państwem, a w przypadku wystąpienia sporu na temat zgodności przetwarzania danych z prawem, do czasu jego rozstrzygnięcia. VI. Przysługują Państwu prawa: dostępu do danych, ich sprostowania i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, którego dokonujemy w celu realizacji naszych prawnie usprawiedliwionych interesów. Ponadto w sytuacjach określonych w prawie ochrony danych osobowych oraz w zakresie tam wskazanym, prawo do usunięcia lub ograniczenia przetwarzania i prawo do przeniesienia danych osobowych. VII. Dokładamy wszelkich starań, aby przetwarzanie Państwa danych osobowych odbywało się w sposób zgodny z przepisami prawa. Jeżeli jednak uznają Państwo, iż dopuściliśmy się naruszenia, mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.) Więcej informacji, na temat przetwarzania danych przez INEA S.A, znajdziesz w Polityce prywatności.

Konsultanci pracują pon. - pt. w godz. 9:00-21:00 oraz w sb. 9:00-15:00

Chat