Search
Obsługa Pomoc
Dla prasy

Dziennikarzy oraz przedstawicieli mediów prosimy o kontakt mailowy: [email protected]

INEA to dostawca Internetu światłowodowego, telewizji, telefonii oraz usług profesjonalnych dla biznesu i data center. Obecna jest w segmencie klientów indywidualnych, firm, jednostek samorządowych, szkół i instytucji. Według rankingu Speedtest.pl za lata 2017-2021 INEA to dostawca najszybszego Internetu w Polsce.

Z usług INEA korzysta obecnie ponad 300 000 klientów indywidualnych oraz prawie 3000 szkół.


19 maja 2014

1.07.2014 - Zmiana stawek roamingowych

Z przyjemnością informujemy, iż od 1 lipca 2014 roku, podróżując po krajach Unii Europejskiej (Strefa 1), Abonenci INEA będą korzystać z obniżonych stawek za połączenia w roamingu w publicznych sieciach telefonii ruchomej. Zgodnie z poniższą tabelą, zmiany stawek roamingu obejmą poza wykonywaniem i odbieraniem połączeń oraz wysyłaniem wiadomości SMS, MMS, również usługi transmisji danych.


  


Powyższe informacje o zmianach stawek za połączenia w roamingu w publicznych sieciach telefonii ruchomej przekazujemy na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego nr 531/2012 z dnia 13 czerwca 2012 roku. W przypadku braku akceptacji zmian, do dnia 30 czerwca 2014 roku Abonentom przysługuje prawo do wypowiedzenia Umowy abonenckiej zawartej z Dostawcą usług w zakresie usług telefonii mobilnej. Jednocześnie informujemy, że w związku z wypowiedzeniem Umowy abonenckiej przed upływem okresu jej obowiązywania, Dostawcy usług na podstawie art. 61 ustawy Prawo telekomunikacyjne przysługuje roszczenie odszkodowawcze, a także uprawnienie do żądania zwrotu ulgi pomniejszonej o proporcjonalną jej wartość za okres od dnia zawarcia Umowy abonenckiej do jej rozwiązania. Niezłożenie pisemnego oświadczenia o wypowiedzeniu Umowy abonenckiej w powyższym terminie oznacza akceptację wprowadzonych zmian do Cennika.  

Przeczytaj także

  • 17 listopada 2023

    Historyczny i przełomowy moment – INEA marką ogólnopolską

    Od dawna zapowiadane plany INEA stały się rzeczywistością. Spółka odniosła sukces poprzez konsekwentne realizowanie strategii świadczenia usług na sieciach operatorów otwartych sieci światłowodowych. Za sprawą współpracy ze Światłowód Inwestycje dotarła do kolejnych 1,5 mln gospodarstw domowych oraz klientów biznesowych i instytucjonalnych, to zdecydowanie przełomowy moment, w którym INEA stała się ogólnopolskim dostawcą usług telekomunikacyjnych.
  • 12 września 2023

    YOUTUBER KAROL „BLOWEK” GĄZWA W NOWEJ KAMPANII INEA MOŻNA #INEACZEJ

    INEA wystartowała z nową kampanią reklamową MOŻNA #INEACZEJ. Oprócz szybkiego, światłowodowego Internetu i nowoczesnej telewizji HIWAY 4K INEA oferuje atrakcyjną telefonię mobilną w cenie od 14,90 zł.
Chat