Obsługa
Dla prasy
Dziennikarzy zainteresowanych działalnością Grupy INEA oraz rozwojem branży usług multimedialnych i telekomunikacyjnych prosimy o kontakt:
Karolina Pawlik, Manager ds. PR, e-mail: [email protected]

INEA jest liderem w budowie i zarządzaniu nowoczesną, otwartą infrastrukturą światłowodową typu FTTH (ang. Fiber-To-The-Home, światłowód do domu) w Polsce, który pod marką Fiberhost świadczy usługi hurtowe dla lokalnych i ogólnopolskich dostawców telekomunikacyjnych. Dzięki temu mieszkańcy znajdujący się w zasięgu otwartej sieci światłowodowej Fiberhost, mogą korzystać z szerokiej oferty usług internetowych oraz telewizyjnych. Spółka jest także laureatem wielu nagród, w tym, jako jedyna polska firma, prestiżowej nagrody FTTH Council Europe, za działania na rzecz rozbudowy sieci dostępowych w technologii FTTH.

INEA to także dostawca Internetu światłowodowego, telewizji, telefonii oraz usług profesjonalnych dla biznesu i data center. Obecna jest w segmencie klientów indywidualnych, firm, jednostek samorządowych, szkół i instytucji. Według rankingu głównego Speedtest.pl za lata 2017-2019 INEA to dostawca najszybszego Internetu w Polsce.


2 grudnia 2013

Biuro na os. Oświecenia otwarte

Z przyjemnością informujemy, iż po gruntownym remoncie zostało otwarte Biuro Obsługi Abonenta INEA na os. Oświecenia 59.


Głównym celem prowadzonych prac była poprawa komfortu obsługi naszych Abonentów oraz urządzenie biura zgodnie z nową identyfikacją wizualną marki INEA. Po remoncie Biuro Obsługi Abonenta INEA na os. Oświecenia 59 jest przestronne i bardziej funkcjonalne dla Klientów. Zwiększyła się jego powierzchnia i liczba miejsc siedzących w strefie oczekiwania. Ulepszono również organizację systemu kolejkowego, który został lepiej wyeksponowany i wyposażony w wywoływanie głosowe.


Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 10.30-18.00. Serdecznie zapraszamy!

  

 

 


W podobnej stylistyce są już otwarte punkty INEA w Środzie Wielkopolskiej przy ul. Sejmikowej 4 oraz w Swarzędzu na os. Działyńskiego 1H.

 

 

 

inea.pl  inea opinie

Przeczytaj także

  • 25 maja 2020

    POZNAŃSKI TEATR MUZYCZNY ZAGRA DLA INEA

    W odpowiedzi na przedłużający się czas zamknięcia instytucji kultury, INEA wspiera poznański Teatr Muzyczny. Firma wykupiła wszystkie bilety na spektakl „Księga Dżungli” i przekaże je wychowankom domów dziecka.
  • 27 kwietnia 2020

    INEA UDOSTĘPNIA NAUCZYCIELOM SYMETRYCZNY INTERNET ŚWIATŁOWODOWY ZA 1 ZŁ

    W odpowiedzi na wyzwania przed jakimi stoi obecnie system edukacyjny, INEA przygotowała ofertę promocyjną dla wszystkich nauczycieli. W jej ramach mogą oni przez nawet pół roku korzystać z Internetu światłowodowego 1 Gb/s za 1 zł miesięcznie.
Chat