Search
Obsługa Pomoc
Dla prasy

Dziennikarzy oraz przedstawicieli mediów prosimy o kontakt mailowy: [email protected]

INEA to dostawca Internetu światłowodowego, telewizji, telefonii oraz usług profesjonalnych dla biznesu i data center. Obecna jest w segmencie klientów indywidualnych, firm, jednostek samorządowych, szkół i instytucji. 

Z usług INEA korzysta obecnie blisko 300 000 klientów indywidualnych oraz prawie 3000 szkół.


2 grudnia 2013

Biuro na os. Oświecenia otwarte

Z przyjemnością informujemy, iż po gruntownym remoncie zostało otwarte Biuro Obsługi Abonenta INEA na os. Oświecenia 59.


Głównym celem prowadzonych prac była poprawa komfortu obsługi naszych Abonentów oraz urządzenie biura zgodnie z nową identyfikacją wizualną marki INEA. Po remoncie Biuro Obsługi Abonenta INEA na os. Oświecenia 59 jest przestronne i bardziej funkcjonalne dla Klientów. Zwiększyła się jego powierzchnia i liczba miejsc siedzących w strefie oczekiwania. Ulepszono również organizację systemu kolejkowego, który został lepiej wyeksponowany i wyposażony w wywoływanie głosowe.


Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 10.30-18.00. Serdecznie zapraszamy!

  

 

 


W podobnej stylistyce są już otwarte punkty INEA w Środzie Wielkopolskiej przy ul. Sejmikowej 4 oraz w Swarzędzu na os. Działyńskiego 1H.

 

 

 

inea.pl  inea opinie

Przeczytaj także

  • 12 września 2023

    YOUTUBER KAROL „BLOWEK” GĄZWA W NOWEJ KAMPANII INEA MOŻNA #INEACZEJ

    INEA wystartowała z nową kampanią reklamową MOŻNA #INEACZEJ. Oprócz szybkiego, światłowodowego Internetu i nowoczesnej telewizji HIWAY 4K INEA oferuje atrakcyjną telefonię mobilną w cenie od 14,90 zł.
  • 24 sierpnia 2022

    INEA SIMRACING – zmagania dla wszystkich miłośników gier wyścigowych

    INEA od lat stawia na szybki, symetryczny Internet. Dlatego też jej oferta usług jest często wybierana przez graczy, dla których ważna jest przede wszystkim szybkość i stabilność łącza, jaką daje Internet światłowodowy. Teraz dostawca rozpoczyna akcję skierowaną do wszystkich fanów gier wyścigowych – INEA SIMRACING.
Chat