Search
Obsługa Pomoc
Dla prasy

Dziennikarzy oraz przedstawicieli mediów prosimy o kontakt mailowy: [email protected]

INEA to dostawca Internetu światłowodowego, telewizji, telefonii oraz usług profesjonalnych dla biznesu i data center. Obecna jest w segmencie klientów indywidualnych, firm, jednostek samorządowych, szkół i instytucji. Według rankingu Speedtest.pl za lata 2017-2021 INEA to dostawca najszybszego Internetu w Polsce.

Z usług INEA korzysta obecnie ponad 300 000 klientów indywidualnych oraz prawie 3000 szkół.


4 czerwca 2018

BIZNES WYMAGA DOBREGO POŁĄCZENIA. NOWA ODSŁONA INEA

INEA zaprezentowała nową stronę internetową, stworzoną z myślą o klientach biznesowych oraz instytucjonalnych. Jest ona częścią kampanii „Biznes wymaga dobrego połączenia”. W jej ramach powstało także logo dedykowane dla tego segmentu klientów oraz wdrożona została nowa identyfikacja wizualna.

„Biznes wymaga dobrego połączenia” – to hasło nowej kampanii INEA dedykowanej odbiorcom usług z sektora biznesowego oraz instytucjom i jednostkom samorządowym. W ramach tych działań wdrożono nowe elementy komunikacyjne: stronę internetową (biznes.inea.pl), logo INEA Biznes oraz materiały promocyjne i wizerunkowe. Po raz kolejny w komunikacji operatora pojawili się pracownicy INEA. Tym razem są to osoby odpowiedzialne za współpracę z obszarem B2B, instytucjami czy urzędami.

Usługi biznesowe INEA są jednymi z najlepszych, o ile nie najlepszymi na rynku. Oferujemy firmom profesjonalne rozwiązania telekomunikacyjne wspierające rozwój ich biznesu. Nie zapominamy też o szkołach czy instytucjach, bo nasze usługi są dziś niezbędnym elementem ich funkcjonowania – komentuje nową kampanię Michał Bartkowiak, Członek Zarządu INEA.

W ofercie biznesowej operatora dostępne są nie tylko usługi internetowe, telefoniczne czy telewizyjne, ale też transmisja danych, monitoring wizyjny czy nowoczesne rozwiązania projektowe z wykorzystaniem oferowanego przez INEA data center.

Z usług INEA Biznes korzysta blisko 10 000 klientów, w tym szkoły, placówki oświatowe, instytucje oraz jednostki samorządowe.

Przeczytaj także

  • 17 listopada 2023

    Historyczny i przełomowy moment – INEA marką ogólnopolską

    Od dawna zapowiadane plany INEA stały się rzeczywistością. Spółka odniosła sukces poprzez konsekwentne realizowanie strategii świadczenia usług na sieciach operatorów otwartych sieci światłowodowych. Za sprawą współpracy ze Światłowód Inwestycje dotarła do kolejnych 1,5 mln gospodarstw domowych oraz klientów biznesowych i instytucjonalnych, to zdecydowanie przełomowy moment, w którym INEA stała się ogólnopolskim dostawcą usług telekomunikacyjnych.
  • 12 września 2023

    YOUTUBER KAROL „BLOWEK” GĄZWA W NOWEJ KAMPANII INEA MOŻNA #INEACZEJ

    INEA wystartowała z nową kampanią reklamową MOŻNA #INEACZEJ. Oprócz szybkiego, światłowodowego Internetu i nowoczesnej telewizji HIWAY 4K INEA oferuje atrakcyjną telefonię mobilną w cenie od 14,90 zł.
Chat