Obsługa
Dla prasy
Dziennikarzy zainteresowanych działalnością Grupy INEA oraz rozwojem branży usług multimedialnych i telekomunikacyjnych prosimy o kontakt:
Karolina Pawlik, Manager ds. PR, e-mail: [email protected]

INEA jest liderem w budowie i zarządzaniu nowoczesną, otwartą infrastrukturą światłowodową typu FTTH (ang. Fiber-To-The-Home, światłowód do domu) w Polsce, który pod marką Fiberhost świadczy usługi hurtowe dla lokalnych i ogólnopolskich dostawców telekomunikacyjnych. Dzięki temu mieszkańcy znajdujący się w zasięgu otwartej sieci światłowodowej Fiberhost, mogą korzystać z szerokiej oferty usług internetowych oraz telewizyjnych. Spółka jest także laureatem wielu nagród, w tym, jako jedyna polska firma, prestiżowej nagrody FTTH Council Europe, za działania na rzecz rozbudowy sieci dostępowych w technologii FTTH.

INEA to także dostawca Internetu światłowodowego, telewizji, telefonii oraz usług profesjonalnych dla biznesu i data center. Obecna jest w segmencie klientów indywidualnych, firm, jednostek samorządowych, szkół i instytucji. Według rankingu głównego Speedtest.pl za lata 2017-2019 INEA to dostawca najszybszego Internetu w Polsce.


17 sierpnia 2016

Do biegu, gotowi START!

Już za 52 dni maratończycy wybiegną na ulice Poznania, by powalczyć o wymarzone życiówki lub zadebiutować na królewskim dystansie. 9 października nie zabraknie również kibiców, którzy będą wypatrywać swoich bliskich na trasie w różnych punktach miasta. Aby ułatwić im dopingowanie, a zawodnikom zapewnić najnowsze informacje przed startem, INEA jak co roku przygotowała z okazji 17.PKO Poznań Maratonu aplikację mobilną.

Jednym z najważniejszych wydarzeń sportowych w Poznaniu jest Maraton, w którym bierze udział kilkanaście tysięcy biegaczy oraz ich kibiców. Dla wielu amatorów tego sportu to bardzo ważny dzień. Zadebiutowanie na królewskim dystansie to nie lada wyczyn. Ci, którzy mają już pierwszy raz za sobą na pewno będą walczyć o nową, wymarzoną życiówkę. Tego dnia sportowych emocji na pewno nie zabraknie. Mamy nadzieję, że tegoroczna aplikacja przygotowana przez INEA pomoże w zebraniu najważniejszych informacji przed startem. Aplikację można pobrać już dzisiaj!

Każdy z zawodników może sprawdzić listę startową, zobaczyć to, co najważniejsze, czyli trasę maratonu oraz jej profil. W aplikacji znajdują się również plany treningowe. Bliskim biegaczy, którzy w ten dzień będą kibicować na trasie, aplikacja pomoże na bieżąco sprawdzać międzyczasy zawodników. Będą mogli również zobaczyć prognozowany czas dotarcia na metę. Aplikacja umożliwia również śledzenie na bieżąco przygotowań oraz relacji z 17.PKO Poznań Maratonu na portalu Facebook, Instagram oraz na Youtube.

- Mamy nadzieję, że i w tym roku nasza mobilna aplikacja przyda się zarówno maratończykom, jak i kibicom. Lista startowa, trasa i plany treningowe to wszystkie najważniejsze informacje, które każdy zawodnik powinien mieć pod ręką. Bieżące śledzenie międzyczasów zawodników to z kolei duże ułatwienie dla kibiców. Z roku na rok obserwujemy coraz większe zainteresowanie biegiem, jak i naszą aplikacją, dlatego cieszymy się, że możemy być częścią tego wielkiego wydarzenia w Poznaniu, jakim jest maraton. Wszystkim zawodnikom życzymy powodzenia! – mówi Tomasz Zmyślny, Dyrektor Marketingu INEA.

 

Pobierz aplikację mobilną Poznań Maraton na system Android.

Pobierz aplikację mobilną Poznań Maraton na system Apple.

 

Przeczytaj także

  • 25 maja 2020

    POZNAŃSKI TEATR MUZYCZNY ZAGRA DLA INEA

    W odpowiedzi na przedłużający się czas zamknięcia instytucji kultury, INEA wspiera poznański Teatr Muzyczny. Firma wykupiła wszystkie bilety na spektakl „Księga Dżungli” i przekaże je wychowankom domów dziecka.
  • 27 kwietnia 2020

    INEA UDOSTĘPNIA NAUCZYCIELOM SYMETRYCZNY INTERNET ŚWIATŁOWODOWY ZA 1 ZŁ

    W odpowiedzi na wyzwania przed jakimi stoi obecnie system edukacyjny, INEA przygotowała ofertę promocyjną dla wszystkich nauczycieli. W jej ramach mogą oni przez nawet pół roku korzystać z Internetu światłowodowego 1 Gb/s za 1 zł miesięcznie.
Chat