Search
Obsługa Pomoc
Dla prasy

Dziennikarzy oraz przedstawicieli mediów prosimy o kontakt mailowy: [email protected]

INEA to dostawca Internetu światłowodowego, telewizji, telefonii oraz usług profesjonalnych dla biznesu i data center. Obecna jest w segmencie klientów indywidualnych, firm, jednostek samorządowych, szkół i instytucji. 

Z usług INEA korzysta obecnie blisko 300 000 klientów indywidualnych oraz prawie 3000 szkół.


17 sierpnia 2016

Do biegu, gotowi START!

Już za 52 dni maratończycy wybiegną na ulice Poznania, by powalczyć o wymarzone życiówki lub zadebiutować na królewskim dystansie. 9 października nie zabraknie również kibiców, którzy będą wypatrywać swoich bliskich na trasie w różnych punktach miasta. Aby ułatwić im dopingowanie, a zawodnikom zapewnić najnowsze informacje przed startem, INEA jak co roku przygotowała z okazji 17.PKO Poznań Maratonu aplikację mobilną.

Jednym z najważniejszych wydarzeń sportowych w Poznaniu jest Maraton, w którym bierze udział kilkanaście tysięcy biegaczy oraz ich kibiców. Dla wielu amatorów tego sportu to bardzo ważny dzień. Zadebiutowanie na królewskim dystansie to nie lada wyczyn. Ci, którzy mają już pierwszy raz za sobą na pewno będą walczyć o nową, wymarzoną życiówkę. Tego dnia sportowych emocji na pewno nie zabraknie. Mamy nadzieję, że tegoroczna aplikacja przygotowana przez INEA pomoże w zebraniu najważniejszych informacji przed startem. Aplikację można pobrać już dzisiaj!

Każdy z zawodników może sprawdzić listę startową, zobaczyć to, co najważniejsze, czyli trasę maratonu oraz jej profil. W aplikacji znajdują się również plany treningowe. Bliskim biegaczy, którzy w ten dzień będą kibicować na trasie, aplikacja pomoże na bieżąco sprawdzać międzyczasy zawodników. Będą mogli również zobaczyć prognozowany czas dotarcia na metę. Aplikacja umożliwia również śledzenie na bieżąco przygotowań oraz relacji z 17.PKO Poznań Maratonu na portalu Facebook, Instagram oraz na Youtube.

- Mamy nadzieję, że i w tym roku nasza mobilna aplikacja przyda się zarówno maratończykom, jak i kibicom. Lista startowa, trasa i plany treningowe to wszystkie najważniejsze informacje, które każdy zawodnik powinien mieć pod ręką. Bieżące śledzenie międzyczasów zawodników to z kolei duże ułatwienie dla kibiców. Z roku na rok obserwujemy coraz większe zainteresowanie biegiem, jak i naszą aplikacją, dlatego cieszymy się, że możemy być częścią tego wielkiego wydarzenia w Poznaniu, jakim jest maraton. Wszystkim zawodnikom życzymy powodzenia! – mówi Tomasz Zmyślny, Dyrektor Marketingu INEA.

 

Pobierz aplikację mobilną Poznań Maraton na system Android.

Pobierz aplikację mobilną Poznań Maraton na system Apple.

 

Przeczytaj także

  • 24 sierpnia 2022

    INEA SIMRACING – zmagania dla wszystkich miłośników gier wyścigowych

    INEA od lat stawia na szybki, symetryczny Internet. Dlatego też jej oferta usług jest często wybierana przez graczy, dla których ważna jest przede wszystkim szybkość i stabilność łącza, jaką daje Internet światłowodowy. Teraz dostawca rozpoczyna akcję skierowaną do wszystkich fanów gier wyścigowych – INEA SIMRACING.
  • 13 kwietnia 2022

    FESTIWAL NAJLEPSZYCH OFERT. NOWA KAMPANIA INEA

    Najszybszy Internet w Polsce, rewolucyjna telewizja HIWAY 4K z ponad 200 kanałami i paczkami kanałów bez przywiązania lub niekwestionowany hit czerwonego dywanu... telefonia komórkowa od 14,90 zł miesięcznie. To tylko niektóre z gwiazd nadchodzącego Festiwalu Najlepszych Ofert w INEA.
Chat