Search
Obsługa Pomoc
Dla prasy

Dziennikarzy oraz przedstawicieli mediów prosimy o kontakt mailowy: [email protected]

INEA to dostawca Internetu światłowodowego, telewizji, telefonii oraz usług profesjonalnych dla biznesu i data center. Obecna jest w segmencie klientów indywidualnych, firm, jednostek samorządowych, szkół i instytucji. Według rankingu Speedtest.pl za lata 2017-2021 INEA to dostawca najszybszego Internetu w Polsce.

Z usług INEA korzysta obecnie ponad 300 000 klientów indywidualnych oraz prawie 3000 szkół.


17 sierpnia 2016

Do biegu, gotowi START!

Już za 52 dni maratończycy wybiegną na ulice Poznania, by powalczyć o wymarzone życiówki lub zadebiutować na królewskim dystansie. 9 października nie zabraknie również kibiców, którzy będą wypatrywać swoich bliskich na trasie w różnych punktach miasta. Aby ułatwić im dopingowanie, a zawodnikom zapewnić najnowsze informacje przed startem, INEA jak co roku przygotowała z okazji 17.PKO Poznań Maratonu aplikację mobilną.

Jednym z najważniejszych wydarzeń sportowych w Poznaniu jest Maraton, w którym bierze udział kilkanaście tysięcy biegaczy oraz ich kibiców. Dla wielu amatorów tego sportu to bardzo ważny dzień. Zadebiutowanie na królewskim dystansie to nie lada wyczyn. Ci, którzy mają już pierwszy raz za sobą na pewno będą walczyć o nową, wymarzoną życiówkę. Tego dnia sportowych emocji na pewno nie zabraknie. Mamy nadzieję, że tegoroczna aplikacja przygotowana przez INEA pomoże w zebraniu najważniejszych informacji przed startem. Aplikację można pobrać już dzisiaj!

Każdy z zawodników może sprawdzić listę startową, zobaczyć to, co najważniejsze, czyli trasę maratonu oraz jej profil. W aplikacji znajdują się również plany treningowe. Bliskim biegaczy, którzy w ten dzień będą kibicować na trasie, aplikacja pomoże na bieżąco sprawdzać międzyczasy zawodników. Będą mogli również zobaczyć prognozowany czas dotarcia na metę. Aplikacja umożliwia również śledzenie na bieżąco przygotowań oraz relacji z 17.PKO Poznań Maratonu na portalu Facebook, Instagram oraz na Youtube.

- Mamy nadzieję, że i w tym roku nasza mobilna aplikacja przyda się zarówno maratończykom, jak i kibicom. Lista startowa, trasa i plany treningowe to wszystkie najważniejsze informacje, które każdy zawodnik powinien mieć pod ręką. Bieżące śledzenie międzyczasów zawodników to z kolei duże ułatwienie dla kibiców. Z roku na rok obserwujemy coraz większe zainteresowanie biegiem, jak i naszą aplikacją, dlatego cieszymy się, że możemy być częścią tego wielkiego wydarzenia w Poznaniu, jakim jest maraton. Wszystkim zawodnikom życzymy powodzenia! – mówi Tomasz Zmyślny, Dyrektor Marketingu INEA.

 

Pobierz aplikację mobilną Poznań Maraton na system Android.

Pobierz aplikację mobilną Poznań Maraton na system Apple.

 

Przeczytaj także

  • 17 listopada 2023

    Historyczny i przełomowy moment – INEA marką ogólnopolską

    Od dawna zapowiadane plany INEA stały się rzeczywistością. Spółka odniosła sukces poprzez konsekwentne realizowanie strategii świadczenia usług na sieciach operatorów otwartych sieci światłowodowych. Za sprawą współpracy ze Światłowód Inwestycje dotarła do kolejnych 1,5 mln gospodarstw domowych oraz klientów biznesowych i instytucjonalnych, to zdecydowanie przełomowy moment, w którym INEA stała się ogólnopolskim dostawcą usług telekomunikacyjnych.
  • 12 września 2023

    YOUTUBER KAROL „BLOWEK” GĄZWA W NOWEJ KAMPANII INEA MOŻNA #INEACZEJ

    INEA wystartowała z nową kampanią reklamową MOŻNA #INEACZEJ. Oprócz szybkiego, światłowodowego Internetu i nowoczesnej telewizji HIWAY 4K INEA oferuje atrakcyjną telefonię mobilną w cenie od 14,90 zł.
Chat