Search
Obsługa Pomoc
Dla prasy

Dziennikarzy oraz przedstawicieli mediów prosimy o kontakt mailowy: [email protected]

INEA to dostawca Internetu światłowodowego, telewizji, telefonii oraz usług profesjonalnych dla biznesu i data center. Obecna jest w segmencie klientów indywidualnych, firm, jednostek samorządowych, szkół i instytucji. Według rankingu Speedtest.pl za lata 2017-2021 INEA to dostawca najszybszego Internetu w Polsce.

Z usług INEA korzysta obecnie ponad 300 000 klientów indywidualnych oraz prawie 3000 szkół.


3 czerwca 2016

INEA CUP – WIELKI FINAŁ JUŻ WE WTOREK

Po 9 tygodniach rozgrywek, w której uczestniczyło 8000 zawodników, nadszedł czas na finał Wielkopolskiego Turnieju Orlika  INEA CUP. Już w najbliższy wtorek 7 czerwca, najlepsze drużyny z całej Wielkopolski zawalczą o tytuł Mistrza Wielkopolskiego Turnieju Orlika INEA CUP 2016 w kategorii piłka nożna. Ostatni etap turnieju odbędzie się na boiskach treningowych przy INEA STADIONIE!

Do walki staną drużyny z Kalisza, Konina, Leszna, Piły, Poznania oraz Lusowa. Zapowiada się naprawdę gorąca atmosfera. Oprócz piłki nożnej będzie można zobaczyć rywalizację zespołów streetballowych oraz otwarty turniej siatkówki plażowej dziewcząt. Gorąco zachęcamy wszystkich do kibicowania zawodnikom. Imprezę sportową rozpoczynamy o godzinie 10.00, a uroczyste wręczenie nagród odbędzie się o godzinie 16.10 przy płycie głównej boiska na INEA Stadionie (trybuna II). Do relacjonowania tego wydarzenia zapraszamy też media. Wśród zawodników INEA CUP z pewnością znajdą się przyszłe gwiazdy sportowe.

Przeczytaj także

  • 17 listopada 2023

    Historyczny i przełomowy moment – INEA marką ogólnopolską

    Od dawna zapowiadane plany INEA stały się rzeczywistością. Spółka odniosła sukces poprzez konsekwentne realizowanie strategii świadczenia usług na sieciach operatorów otwartych sieci światłowodowych. Za sprawą współpracy ze Światłowód Inwestycje dotarła do kolejnych 1,5 mln gospodarstw domowych oraz klientów biznesowych i instytucjonalnych, to zdecydowanie przełomowy moment, w którym INEA stała się ogólnopolskim dostawcą usług telekomunikacyjnych.
  • 12 września 2023

    YOUTUBER KAROL „BLOWEK” GĄZWA W NOWEJ KAMPANII INEA MOŻNA #INEACZEJ

    INEA wystartowała z nową kampanią reklamową MOŻNA #INEACZEJ. Oprócz szybkiego, światłowodowego Internetu i nowoczesnej telewizji HIWAY 4K INEA oferuje atrakcyjną telefonię mobilną w cenie od 14,90 zł.
Chat