Search
Obsługa Pomoc
Dla prasy

Dziennikarzy oraz przedstawicieli mediów prosimy o kontakt mailowy: [email protected]

INEA to dostawca Internetu światłowodowego, telewizji, telefonii oraz usług profesjonalnych dla biznesu i data center. Obecna jest w segmencie klientów indywidualnych, firm, jednostek samorządowych, szkół i instytucji. 

Z usług INEA korzysta obecnie blisko 300 000 klientów indywidualnych oraz prawie 3000 szkół.


4 lipca 2016

INEA INspiruje

INEA idzie z duchem czasu i stawia na nowoczesne drogi dotarcia do klienta. Właśnie wystartowała platforma content marketingowa operatora, która wpisuje się w pozycjonowanie marki „Jesteś IN”. Za przygotowanie strategii content marketingowej odpowiedzialna jest agencja GoldenSubmarine. W ramach koncepcji agencja przygotowuje szereg działań prowadzonych na platformie „Magazyn ZaINspirowani”, dostępnej na inea.pl/zainspirowani/.


„ZaINspirowani” to serwis, który jest miejscem inspiracji oraz edukacji dla internautów szukających ciekawych wydarzeń w Wielkopolsce i nowinek technologicznych. Użytkownicy znajdują tu recenzje filmów, artykuły, sondy, quizy, infografiki, nowości i porady techniczne, a także informacje gdzie warto być. Nie brakuje również wyjątkowych gości z naszego regionu, którzy opowiadają, jak technologia wspiera ich w realizacji pasji, biznesie czy efektywniejszej pracy. Przewodnikami po świecie „ZaINspirowanych” są trzej Bohaterowie INEA, którzy przedstawiają go ze swojej perspektywy i podrzucają ciekawe pomysły, jak „być IN”. I tak, Kasia, jako matka, opowiada m.in. jak spędzić lato w mieście z dzieckiem. Z kolei Dawid - pełen energii student - przybliża temat nowych technologii. Dariusz natomiast serwuje bezcenne porady np. na temat płacenia rachunków!

INEA INspiruje nie tylko online, ale też na antenie telewizji WTK z cotygodniowym magazynem ZaINspirowani! W każdy piątek o 19.50 WTK serwuje dawkę newsów z kategorii telekino, onIine, na Iinii czy lawina zdarzeń.
Współpracę między GoldenSubmarine oraz marką INEA przy tym projekcie nawiązano w ramach przetargu, a umowa została podpisana do końca 2016 roku.

***

GoldenSubmarine jest niezależną agencją marketingu interaktywnego. Agencja oferuje swoim klientom skuteczne rozwiązania, które przekładają się na sukcesy podejmowanych działań. Do tej pory przekonały się o tym między innymi takie marki, jak: BNP Paribas Polska, FRoSTA, GlaxoSmithKline, Grupa Ciech, ING Bank Śląski, Media Markt, MK Cafe, NIVEA Polska, Saturn Polska, SEAT, Skandia, Škoda Auto Polska, Sphinx Restauracje, Veolia, Warbud, Wienerberger.

Przeczytaj także

  • 24 sierpnia 2022

    INEA SIMRACING – zmagania dla wszystkich miłośników gier wyścigowych

    INEA od lat stawia na szybki, symetryczny Internet. Dlatego też jej oferta usług jest często wybierana przez graczy, dla których ważna jest przede wszystkim szybkość i stabilność łącza, jaką daje Internet światłowodowy. Teraz dostawca rozpoczyna akcję skierowaną do wszystkich fanów gier wyścigowych – INEA SIMRACING.
  • 13 kwietnia 2022

    FESTIWAL NAJLEPSZYCH OFERT. NOWA KAMPANIA INEA

    Najszybszy Internet w Polsce, rewolucyjna telewizja HIWAY 4K z ponad 200 kanałami i paczkami kanałów bez przywiązania lub niekwestionowany hit czerwonego dywanu... telefonia komórkowa od 14,90 zł miesięcznie. To tylko niektóre z gwiazd nadchodzącego Festiwalu Najlepszych Ofert w INEA.
Chat