Search
Obsługa Pomoc
Dla prasy

Dziennikarzy oraz przedstawicieli mediów prosimy o kontakt mailowy: [email protected]

INEA to dostawca Internetu światłowodowego, telewizji, telefonii oraz usług profesjonalnych dla biznesu i data center. Obecna jest w segmencie klientów indywidualnych, firm, jednostek samorządowych, szkół i instytucji. 

Z usług INEA korzysta obecnie blisko 300 000 klientów indywidualnych oraz prawie 3000 szkół.


6 września 2016

INEA – nowy serwis, nowe możliwości

Wraz z jesienną ofertą, operator multimedialny INEA zaprezentował nową, odświeżoną wersję strony internetowej. Wszystko po to, by ułatwić prezentację oferty lidera usług telekomunikacyjnych, przekładając wartości i filozofię marki na www.

Przy budowie strony braliśmy pod uwagę najlepsze i najbardziej użyteczne rozwiązania UX tj. prostą nawigację czy różne drogi dotarcia do ważnych treści serwisu - mówi Agata Markisz-Kmita, Manager eCommerce w INEA. Nowoczesna i przejrzysta prezentacja oferty, nieprzeładowana komunikatami strona, czyni prostym i czytelnym proces zakupowy - dodaje Izabela Iwaniak, Manager eSales.

Dostosowaliśmy nową stronę do standardów mobile. Z miesiąca na miesiąc rośnie liczba użytkowników naszego serwisu przez urządzenia mobilne. Wszystkie zmiany wynikają z troski o wygodę klientów, którzy odwiedzają inea.pl, korzystając z tabletów czy smartfonów - mówi Markisz-Kmita.

Oferta została pokazana w formie czytelnych, interaktywnych kafli. Dołączyły do nich także przejrzyste bannery oraz materiały video. Prócz nowej szaty graficznej strona posiada szereg nowych funkcjonalności, ułatwiających zamówienie usługi czy kontakt z operatorem. Wprowadziliśmy na www mechanizm umożliwiający zamówienie naszych pakietów usług przez Internet, bez potrzeby kontaktu z konsultantem - umowa podpisywana jest online. Do najszybszego w Polsce Internetu 1000 Mb/s można dobrać interesujący nas pakiet telewizyjny, wybrać numer telefonu i umówić się na montaż. A cały proces trwa zaledwie kilka minut - wspomina Iwaniak.

Mimo rozbudowanej oferty INEA, nowy sposób jej prezentowania na stronie, ułatwia klientom zapoznanie się ze szczegółami, porównanie różnych wariantów oraz zamówienie usług. Strona w wersji beta jest nadal ulepszana, a za prace projekt odpowiada agencja GoldenSubmarine.

 

Przeczytaj także

  • 24 sierpnia 2022

    INEA SIMRACING – zmagania dla wszystkich miłośników gier wyścigowych

    INEA od lat stawia na szybki, symetryczny Internet. Dlatego też jej oferta usług jest często wybierana przez graczy, dla których ważna jest przede wszystkim szybkość i stabilność łącza, jaką daje Internet światłowodowy. Teraz dostawca rozpoczyna akcję skierowaną do wszystkich fanów gier wyścigowych – INEA SIMRACING.
  • 13 kwietnia 2022

    FESTIWAL NAJLEPSZYCH OFERT. NOWA KAMPANIA INEA

    Najszybszy Internet w Polsce, rewolucyjna telewizja HIWAY 4K z ponad 200 kanałami i paczkami kanałów bez przywiązania lub niekwestionowany hit czerwonego dywanu... telefonia komórkowa od 14,90 zł miesięcznie. To tylko niektóre z gwiazd nadchodzącego Festiwalu Najlepszych Ofert w INEA.
Chat