Search
Obsługa Pomoc
Dla prasy

Dziennikarzy oraz przedstawicieli mediów prosimy o kontakt mailowy: [email protected]

INEA to dostawca Internetu światłowodowego, telewizji, telefonii oraz usług profesjonalnych dla biznesu i data center. Obecna jest w segmencie klientów indywidualnych, firm, jednostek samorządowych, szkół i instytucji. 

Z usług INEA korzysta obecnie blisko 300 000 klientów indywidualnych oraz prawie 3000 szkół.


17 czerwca 2016

INEA sp. z o.o. nie współpracowała i nie współpracuje z firmą „Telefonia Polska Razem”.

Szanowni Państwo,

w odpowiedzi na liczne pytania od naszych klientów informujemy, że INEA sp. z o.o.nie współpracowała i nie współpracuje z firmą „Telefonia Polska Razem”.  INEA sp. z o.o. nie realizuje żadnych wspólnych projektów z przedsiębiorstwem „Telefonia Polska Razem”, ta firma nie jest również naszym partnerem biznesowym.
Wszelkie informacje dotyczące współpracy „Telefonii Polska Razem” z INEA sp. z o.o. są nieprawdziwe i mają na celu wprowadzenie w błąd klientów.  
Nieuczciwymi praktykami firmy „Telefonia Polska Razem” zajmuje się już Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów. 

Przeczytaj także

  • 24 sierpnia 2022

    INEA SIMRACING – zmagania dla wszystkich miłośników gier wyścigowych

    INEA od lat stawia na szybki, symetryczny Internet. Dlatego też jej oferta usług jest często wybierana przez graczy, dla których ważna jest przede wszystkim szybkość i stabilność łącza, jaką daje Internet światłowodowy. Teraz dostawca rozpoczyna akcję skierowaną do wszystkich fanów gier wyścigowych – INEA SIMRACING.
  • 13 kwietnia 2022

    FESTIWAL NAJLEPSZYCH OFERT. NOWA KAMPANIA INEA

    Najszybszy Internet w Polsce, rewolucyjna telewizja HIWAY 4K z ponad 200 kanałami i paczkami kanałów bez przywiązania lub niekwestionowany hit czerwonego dywanu... telefonia komórkowa od 14,90 zł miesięcznie. To tylko niektóre z gwiazd nadchodzącego Festiwalu Najlepszych Ofert w INEA.
Chat