Search
Obsługa Pomoc
Dla prasy

Dziennikarzy oraz przedstawicieli mediów prosimy o kontakt mailowy: [email protected]

INEA to dostawca Internetu światłowodowego, telewizji, telefonii oraz usług profesjonalnych dla biznesu i data center. Obecna jest w segmencie klientów indywidualnych, firm, jednostek samorządowych, szkół i instytucji. Według rankingu Speedtest.pl za lata 2017-2021 INEA to dostawca najszybszego Internetu w Polsce.

Z usług INEA korzysta obecnie ponad 300 000 klientów indywidualnych oraz prawie 3000 szkół.


17 lutego 2014

INEA Stadion: Oznakowanie rozświetlone!

Zgodnie z zapowiedziami, przed meczem Lech Poznań – Śląsk Wrocław kibice zobaczyli podświetlane oznakowanie INEA Stadionu. Napis z nazwą sponsora tytularnego ma wymiary 32 metry na 13,6 metra, co czyni go największym oznakowaniem stadionu w Polsce.

Oznakowanie INEA Stadionu, mimo długości jednej trzeciej boiska piłkarskiego i wagi dziesięciu ton, na podświetlenie potrzebuje jedynie 5,6 kW mocy, czyli mniej niż płyta indukcyjna w domowej kuchni. Uwagę zwraca też technologia wykonania napisu, który w dzień będzie praktycznie czarny, zaś w nocy - dzięki podświetleniu lampami LED - biały.

Prace trwały ponad tydzień i wymagały użycia trzech dźwigów. Dzięki użyciu stalowych obejm, montaż przeprowadzono bez ingerencji w konstrukcję stadionu. Dodatkową trudnością była konieczność montażu napisu pod kątem 10 stopni.

INEA pięcioletnią umowę z Lechem Poznań podpisała w czerwcu 2013. Pakiet świadczeń sponsorskich, oprócz wprowadzenia nowej nazwy stadionu i jego oznakowania, obejmuje współpracę marketingową związaną ze sponsoringiem tytularnym, oraz realizację dodatkowych wspólnych projektów - sponsora i operatora stadionu.

Za przygotowanie i montaż oznakowania odpowiada studio Wektor z Łodzi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

inea.pl inea opinie

Przeczytaj także

  • 17 listopada 2023

    Historyczny i przełomowy moment – INEA marką ogólnopolską

    Od dawna zapowiadane plany INEA stały się rzeczywistością. Spółka odniosła sukces poprzez konsekwentne realizowanie strategii świadczenia usług na sieciach operatorów otwartych sieci światłowodowych. Za sprawą współpracy ze Światłowód Inwestycje dotarła do kolejnych 1,5 mln gospodarstw domowych oraz klientów biznesowych i instytucjonalnych, to zdecydowanie przełomowy moment, w którym INEA stała się ogólnopolskim dostawcą usług telekomunikacyjnych.
  • 12 września 2023

    YOUTUBER KAROL „BLOWEK” GĄZWA W NOWEJ KAMPANII INEA MOŻNA #INEACZEJ

    INEA wystartowała z nową kampanią reklamową MOŻNA #INEACZEJ. Oprócz szybkiego, światłowodowego Internetu i nowoczesnej telewizji HIWAY 4K INEA oferuje atrakcyjną telefonię mobilną w cenie od 14,90 zł.
Chat