Search
Obsługa Pomoc
Dla prasy

Dziennikarzy oraz przedstawicieli mediów prosimy o kontakt mailowy: [email protected]

INEA to dostawca Internetu światłowodowego, telewizji, telefonii oraz usług profesjonalnych dla biznesu i data center. Obecna jest w segmencie klientów indywidualnych, firm, jednostek samorządowych, szkół i instytucji. Według rankingu Speedtest.pl za lata 2017-2021 INEA to dostawca najszybszego Internetu w Polsce.

Z usług INEA korzysta obecnie ponad 300 000 klientów indywidualnych oraz prawie 3000 szkół.


4 lutego 2014

INEA Stadion w nowej odsłonie!

INEA Stadion już wkrótce zyska nową oprawę. Rozpoczynają się prace nad montażem największego w Poznaniu i jednego z największych w Polsce oznakowań wizualnych na elewacji stadionu od strony ul. Bułgarskiej.

Dziesięciotonowe oznakowanie będzie miało wymiary 32 m x 13,6 m. Mimo swojej wagi i rozmiarów, wykonane w technologii LED podświetlenie będzie potrzebować jedynie 5,6 kW mocy, czyli mniej niż zużywa płyta indukcyjna w domowej kuchni.

Prace – ze względu na stopień trudności  – potrwają ponad tydzień. Montaż nie przewiduje żadnych wierceń ani ingerencji w strukturę konstrukcyjną stadionu, gdyż konstrukcja jest montowana za pomocą obejm, poprzez stalowe obudowy słupów betonowych stadiony. Jeśli dopisze pogoda, oznakowanie będzie gotowe przed pierwszym w tym roku meczem Lecha na INEA Stadionie zaplanowanym na 16 lutego. Rywalem „Kolejorza” będzie Śląsk Wrocław.

INEA jest sponsorem tytularnym INEA Stadionu od czerwca 2013 roku. Pięcioletni pakiet świadczeń sponsorskich, oprócz wprowadzenia nowej nazwy stadionu i możliwości jego oznakowania, obejmuje współpracę marketingową związaną ze sponsoringiem tytularnym oraz realizację dodatkowych wspólnych projektów - sponsora i operatora stadionu.

 


Za przygotowanie i montaż oznakowania odpowiada studio Wektor, które specjalizuje się w rebrandingach, czyli zmianach oznakowania głównie banków (np. Polbank, ING, PKO SA, PKO BP, Multibank) i stacji paliw (np. Orlen). Realizuje również reklamy wielkogabarytowe, m.in. mBank, Multibank, ABB, PKO BP, Toya. Od 8 lat pracuje również z koncernem OMV, dostarczając elementy reklamowe i wyposażenie stacji do 11 krajów Europy.

 

Przeczytaj także

  • 17 listopada 2023

    Historyczny i przełomowy moment – INEA marką ogólnopolską

    Od dawna zapowiadane plany INEA stały się rzeczywistością. Spółka odniosła sukces poprzez konsekwentne realizowanie strategii świadczenia usług na sieciach operatorów otwartych sieci światłowodowych. Za sprawą współpracy ze Światłowód Inwestycje dotarła do kolejnych 1,5 mln gospodarstw domowych oraz klientów biznesowych i instytucjonalnych, to zdecydowanie przełomowy moment, w którym INEA stała się ogólnopolskim dostawcą usług telekomunikacyjnych.
  • 12 września 2023

    YOUTUBER KAROL „BLOWEK” GĄZWA W NOWEJ KAMPANII INEA MOŻNA #INEACZEJ

    INEA wystartowała z nową kampanią reklamową MOŻNA #INEACZEJ. Oprócz szybkiego, światłowodowego Internetu i nowoczesnej telewizji HIWAY 4K INEA oferuje atrakcyjną telefonię mobilną w cenie od 14,90 zł.
Chat