Obsługa
Dla prasy
Dziennikarzy zainteresowanych działalnością Grupy INEA oraz rozwojem branży usług multimedialnych i telekomunikacyjnych prosimy o kontakt:
Karolina Pawlik, Manager ds. PR, e-mail: [email protected]

INEA jest liderem w budowie i zarządzaniu nowoczesną, otwartą infrastrukturą światłowodową typu FTTH (ang. Fiber-To-The-Home, światłowód do domu) w Polsce, który pod marką Fiberhost świadczy usługi hurtowe dla lokalnych i ogólnopolskich dostawców telekomunikacyjnych. Dzięki temu mieszkańcy znajdujący się w zasięgu otwartej sieci światłowodowej Fiberhost, mogą korzystać z szerokiej oferty usług internetowych oraz telewizyjnych. Spółka jest także laureatem wielu nagród, w tym, jako jedyna polska firma, prestiżowej nagrody FTTH Council Europe, za działania na rzecz rozbudowy sieci dostępowych w technologii FTTH.

INEA to także dostawca Internetu światłowodowego, telewizji, telefonii oraz usług profesjonalnych dla biznesu i data center. Obecna jest w segmencie klientów indywidualnych, firm, jednostek samorządowych, szkół i instytucji. Według rankingu głównego Speedtest.pl za lata 2017-2019 INEA to dostawca najszybszego Internetu w Polsce.


31 października 2014

Infolinia i Biura Obsługi INEA - w listopadzie

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z godzinami otwarcia naszych Biur Obsługi i Infolinii w następujących dniach:

1 i 11 listopada:
- Infolinia będzie czynna w godz. 9.00-17.00 - zadzwoń tel. 61 222 22 22 (Infolinia sprzedażowa) i tel. 61 226 66 66 (Infolinia obsługowa)
- Biura Obsługi, Punkty Partnerskie i wyspy INEA będą nieczynne, zapraszamy w innym terminie.

10 listopada
- Infolinia będzie czynna w godz. 9.00-17.00 - zadzwoń tel. 61 222 22 22 (Infolinia sprzedażowa) i tel. 61 226 66 66 (Infolinia obsługowa)
- Bez zmian będą otwarte wyspy INEA w CH King Cross, CH M1, CH Pestka, Biuro w Koninie i na os. Oświecenia (bez obsługi kasowej) oraz Punkty Partnerskie w Luboniu, na ul. Libelta, ul. Przybyszewskiego, os. Rzeczpospolitej. Godziny funkcjonowania dostępne tutaj.
Pozostałe Biura Obsługi i Punkty Partnerskie będą tego dnia nieczynne, zapraszamy w innym terminie.

Przeczytaj także

  • 25 maja 2020

    POZNAŃSKI TEATR MUZYCZNY ZAGRA DLA INEA

    W odpowiedzi na przedłużający się czas zamknięcia instytucji kultury, INEA wspiera poznański Teatr Muzyczny. Firma wykupiła wszystkie bilety na spektakl „Księga Dżungli” i przekaże je wychowankom domów dziecka.
  • 27 kwietnia 2020

    INEA UDOSTĘPNIA NAUCZYCIELOM SYMETRYCZNY INTERNET ŚWIATŁOWODOWY ZA 1 ZŁ

    W odpowiedzi na wyzwania przed jakimi stoi obecnie system edukacyjny, INEA przygotowała ofertę promocyjną dla wszystkich nauczycieli. W jej ramach mogą oni przez nawet pół roku korzystać z Internetu światłowodowego 1 Gb/s za 1 zł miesięcznie.
Chat