Search
Obsługa Pomoc
Dla prasy

Dziennikarzy oraz przedstawicieli mediów prosimy o kontakt mailowy: [email protected]

INEA to dostawca Internetu światłowodowego, telewizji, telefonii oraz usług profesjonalnych dla biznesu i data center. Obecna jest w segmencie klientów indywidualnych, firm, jednostek samorządowych, szkół i instytucji. Według rankingu Speedtest.pl za lata 2017-2021 INEA to dostawca najszybszego Internetu w Polsce.

Z usług INEA korzysta obecnie ponad 300 000 klientów indywidualnych oraz prawie 3000 szkół.


1 lipca 2014

Infolinia INEA - nowe godziny

Uprzejmie informujemy o nowych godzinach funkcjonowania Infolinii INEA:

- od poniedziałku do piątku Infolinia jest czynna w godz. 8:00-21:00
- w soboty, niedziele i święta - w godz. 9:00-17:00 - dyżur techniczny

Przypominamy, iż w celu usprawnienia obsługi Abonentów, dla osób dzwoniących w sprawie płatności, pomocy technicznej, awarii i zgłoszeń usterek uruchomiliśmy Infolinię obsługową pod numerem tel. 61 226 66 66. Numer tel. 61 222 22 22 jest zarezerwowany dla osób dzwoniących w sprawie zamówienia usług INEA oraz informacji o produktach i promocjach.

Zapraszamy do kontaktu!

Przeczytaj także

  • 17 listopada 2023

    Historyczny i przełomowy moment – INEA marką ogólnopolską

    Od dawna zapowiadane plany INEA stały się rzeczywistością. Spółka odniosła sukces poprzez konsekwentne realizowanie strategii świadczenia usług na sieciach operatorów otwartych sieci światłowodowych. Za sprawą współpracy ze Światłowód Inwestycje dotarła do kolejnych 1,5 mln gospodarstw domowych oraz klientów biznesowych i instytucjonalnych, to zdecydowanie przełomowy moment, w którym INEA stała się ogólnopolskim dostawcą usług telekomunikacyjnych.
  • 12 września 2023

    YOUTUBER KAROL „BLOWEK” GĄZWA W NOWEJ KAMPANII INEA MOŻNA #INEACZEJ

    INEA wystartowała z nową kampanią reklamową MOŻNA #INEACZEJ. Oprócz szybkiego, światłowodowego Internetu i nowoczesnej telewizji HIWAY 4K INEA oferuje atrakcyjną telefonię mobilną w cenie od 14,90 zł.
Chat