Search
Obsługa Pomoc
Dla prasy

Dziennikarzy oraz przedstawicieli mediów prosimy o kontakt mailowy: [email protected]

INEA to dostawca Internetu światłowodowego, telewizji, telefonii oraz usług profesjonalnych dla biznesu i data center. Obecna jest w segmencie klientów indywidualnych, firm, jednostek samorządowych, szkół i instytucji. Według rankingu Speedtest.pl za lata 2017-2021 INEA to dostawca najszybszego Internetu w Polsce.

Z usług INEA korzysta obecnie ponad 300 000 klientów indywidualnych oraz prawie 3000 szkół.


1 września 2014

Internet LTE w INEA

Ultraszybki Internet mobilny zawitał do INEA. Z technologii 4G LTE można już korzystać za 4,90 zł. Wyższą prędkość transmisji zyskają wszyscy Abonenci mobilnego Internetu!

LTE to większy komfort i swoboda korzystania z Internetu na co dzień. Następca dotychczasowej technologii 3G gwarantuje szybszą prędkość transferu, lepszą płynność i stabilność połączenia z Internetem i stale rosnący zasięg sieci.

Aby korzystać z technologii 4G LTE należy posiadać odpowiedni modem, telefon lub tablet, obsługujący LTE lub zamówić w INEA modem Huawei E3276. Dla Abonentów trzech usług INEA – telewizji, Internetu i telefonii – oferujemy Internet mobilny z 6 GB limitem transferu danych już za 4,90 zł.

Dwukrotnie zwiększy się również prędkość transmisji danych dla obecnych Abonentów mobilnego internetu INEA, korzystających z modemów 3G w technologii LTE.

Przeczytaj także

  • 17 listopada 2023

    Historyczny i przełomowy moment – INEA marką ogólnopolską

    Od dawna zapowiadane plany INEA stały się rzeczywistością. Spółka odniosła sukces poprzez konsekwentne realizowanie strategii świadczenia usług na sieciach operatorów otwartych sieci światłowodowych. Za sprawą współpracy ze Światłowód Inwestycje dotarła do kolejnych 1,5 mln gospodarstw domowych oraz klientów biznesowych i instytucjonalnych, to zdecydowanie przełomowy moment, w którym INEA stała się ogólnopolskim dostawcą usług telekomunikacyjnych.
  • 12 września 2023

    YOUTUBER KAROL „BLOWEK” GĄZWA W NOWEJ KAMPANII INEA MOŻNA #INEACZEJ

    INEA wystartowała z nową kampanią reklamową MOŻNA #INEACZEJ. Oprócz szybkiego, światłowodowego Internetu i nowoczesnej telewizji HIWAY 4K INEA oferuje atrakcyjną telefonię mobilną w cenie od 14,90 zł.
Chat