Search
Obsługa Pomoc
Dla prasy

Dziennikarzy oraz przedstawicieli mediów prosimy o kontakt mailowy: [email protected]

INEA to dostawca Internetu światłowodowego, telewizji, telefonii oraz usług profesjonalnych dla biznesu i data center. Obecna jest w segmencie klientów indywidualnych, firm, jednostek samorządowych, szkół i instytucji. Według rankingu Speedtest.pl za lata 2017-2021 INEA to dostawca najszybszego Internetu w Polsce.

Z usług INEA korzysta obecnie ponad 300 000 klientów indywidualnych oraz prawie 3000 szkół.


10 września 2014

Kibicuj maratończykom na INEA Stadionie

Przyjdź na INEA Stadion zobaczyć, wesprzeć i dopingować maratończyków podczas 15. Poznań Maratonu. Czekają konkursy z nagrodami w Strefie Kibica i wiele innych atrakcji.

Wielkie areny imprez sportowych to wielkie atrakcje czekające na maratończyków na trasie. W tym roku INEA Stadion dołączył do zacnego grona stadionów olimpijskich w Amsterdamie, Atenach, czy Sztokholmie. Ty też możesz tam być.

III Trybuna czeka na kibiców
Ponad 7 tysięcy maratończyków pokona trasę, na której stoi INEA Stadion. Biegacze przebiegną po płycie głównej, a na III Trybunie - Trybunie Czapczyka zasiądą kibice. W Strefie Kibica na INEA Stadionie nie zabraknie konkursów z nagrodami. Najbliżej maratończyków będą tancerki grupy Kolejorz Girls. Tym razem bez choreografii, ale z tradycyjnym pięknym uśmiechem i pomponami przywitają biegaczy na 6. kilometrze trasy.

Strefa Kibica otwarta od 8:30
INEA Stadion znajduje się na 6. kilometrze trasy 15. Poznań Maratonu. Strefa Kibica będzie otwarta w godz. 8:30-10:30. Elita biegaczy pojawi się na stadionie już kilkanaście minut po starcie biegu, który nastąpi o 9:00. Pozostali maratończycy będą dołączać z upływem czasu, a ostatni opuszczą arenę UEFA Euro 2012 prawdopodobnie około 10:00. Bądź z nami w najbliższą niedzielę i dopinguj biegaczy, którzy po raz pierwszy w historii pojawią się przy Bułgarskiej!

Jak dojadę na INEA Stadion?
Od rana, w dzień maratonu, na stadion najlepiej wybierz się tramwajem - linie 6, 13 i 15 będą kursować objazdem przez Hetmańską i Głogowską, ale dojeżdżają na INEA Stadion bez zmian według rozkładu niedzielnego.
Uwaga! W dzień maratonu sporo linii autobusów ma zmienione trasy. Stosunkowo blisko stadionu, bo na przystanku przy ul. Ściegiennego zatrzymują się autobusy 45, 64, 69 i 79. Na czas trwania Maratonu w rejonie Grunwaldu jest zawieszone kursowanie linii nr 63.

Jeśli wybierasz się samochodem, koniecznie sprawdź trasę maratonu na stronie marathon.poznan.pl i umiejscowienie śluz, które znajdują się trasie. Pamiętaj, że m.in. ulica Ptasia jest wyłączona z ruch.

Przeczytaj także

  • 17 listopada 2023

    Historyczny i przełomowy moment – INEA marką ogólnopolską

    Od dawna zapowiadane plany INEA stały się rzeczywistością. Spółka odniosła sukces poprzez konsekwentne realizowanie strategii świadczenia usług na sieciach operatorów otwartych sieci światłowodowych. Za sprawą współpracy ze Światłowód Inwestycje dotarła do kolejnych 1,5 mln gospodarstw domowych oraz klientów biznesowych i instytucjonalnych, to zdecydowanie przełomowy moment, w którym INEA stała się ogólnopolskim dostawcą usług telekomunikacyjnych.
  • 12 września 2023

    YOUTUBER KAROL „BLOWEK” GĄZWA W NOWEJ KAMPANII INEA MOŻNA #INEACZEJ

    INEA wystartowała z nową kampanią reklamową MOŻNA #INEACZEJ. Oprócz szybkiego, światłowodowego Internetu i nowoczesnej telewizji HIWAY 4K INEA oferuje atrakcyjną telefonię mobilną w cenie od 14,90 zł.
Chat