Search
Obsługa Pomoc
Dla prasy

Dziennikarzy oraz przedstawicieli mediów prosimy o kontakt mailowy: [email protected]

INEA to dostawca Internetu światłowodowego, telewizji, telefonii oraz usług profesjonalnych dla biznesu i data center. Obecna jest w segmencie klientów indywidualnych, firm, jednostek samorządowych, szkół i instytucji. Według rankingu Speedtest.pl za lata 2017-2021 INEA to dostawca najszybszego Internetu w Polsce.

Z usług INEA korzysta obecnie ponad 300 000 klientów indywidualnych oraz prawie 3000 szkół.


2 września 2016

LIFETIME BEZ DODATKOWYCH OPŁAT DLA KLIENTÓW INEA

INEA rozpieszcza klientów, a zwłaszcza klientki ;)! Kanał Lifetime, który od niedawna gości w ofercie programowej operatora jest dostępny bez dodatkowych opłat dla abonentów pakietu Komfort HD (pozycja 444). W ramach okna otwartego kanał będzie można oglądać do końca listopada!

Lifetime to nowy kanał rozrywkowy dla kobiet. Prowokuje, opowiada fascynujące historie i zachęca do działania. Lifetime jest rozpoznawalnym na świecie producentem znanych i nagradzanych filmów pełnometrażowych. Oferuje również wysokiej jakości seriale fabularne oraz przełomowe produkcje dokumentalne.

Już we wrześniu na kanale Lifetime:

Dance Moms (6 sezon)

Kolejną edycję Dance Moms będzie można oglądać od 12 września w dni powszednie o 19:00.

Znów przenosimy się do znanej szkoły tańca Abby Lee Dance Company w Pittsburghu, prowadzonej przez niezwykle wymagającą, ale i oddaną swej pracy Abby Lee Miller. Program pokazuje wzloty i upadki towarzyszące konkursom tańca, a także rywalizację między dziewczętami, walczącymi o tytuły i uznanie.

Mały dom duże możliwości (3 sezon)

Na premierowy odcinek trzeciej serii Małego domu dużych możliwości zapraszamy 19 września. Program będzie emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00. Nowa seria jest pochwałą idei budowy małych domów, która postuluje zmniejszenie przestrzeni mieszkalnej do minimum. Gospodarze programu wraz z ekipą budowlaną, wykorzystując nowoczesną technologię i nowości projektowe, budują domy od podstaw. Szukają też najlepszych i najbardziej unikatowych przestrzeni mieszkalnych o powierzchni mniejszej niż 28 metrów kwadratowych.

Zeswatani (2 sezon)

Już od 6 września, w każdy wtorek o 22:00 zapraszamy na cykl poświęcony ludziom, którzy pobierają się nie z miłości, ale dlatego, że tak uzgodniły ich rodziny. Trzy pary, z różnych środowisk kulturowych, łączy jedno: wiara w zaaranżowane małżeństwa. Romowie z Nowego Jorku, religijni mieszkańcy amerykańskiego Południa i tradycyjnie wychowani Hindusi z Los Angeles – dla nich ślub oznacza związanie się nie dwojga narzeczonych, ale dwóch rodzin.

 

Przeczytaj także

  • 17 listopada 2023

    Historyczny i przełomowy moment – INEA marką ogólnopolską

    Od dawna zapowiadane plany INEA stały się rzeczywistością. Spółka odniosła sukces poprzez konsekwentne realizowanie strategii świadczenia usług na sieciach operatorów otwartych sieci światłowodowych. Za sprawą współpracy ze Światłowód Inwestycje dotarła do kolejnych 1,5 mln gospodarstw domowych oraz klientów biznesowych i instytucjonalnych, to zdecydowanie przełomowy moment, w którym INEA stała się ogólnopolskim dostawcą usług telekomunikacyjnych.
  • 12 września 2023

    YOUTUBER KAROL „BLOWEK” GĄZWA W NOWEJ KAMPANII INEA MOŻNA #INEACZEJ

    INEA wystartowała z nową kampanią reklamową MOŻNA #INEACZEJ. Oprócz szybkiego, światłowodowego Internetu i nowoczesnej telewizji HIWAY 4K INEA oferuje atrakcyjną telefonię mobilną w cenie od 14,90 zł.
Chat