Search
Obsługa Pomoc
Dla prasy

Dziennikarzy oraz przedstawicieli mediów prosimy o kontakt mailowy: [email protected]

INEA to dostawca Internetu światłowodowego, telewizji, telefonii oraz usług profesjonalnych dla biznesu i data center. Obecna jest w segmencie klientów indywidualnych, firm, jednostek samorządowych, szkół i instytucji. Według rankingu głównego Speedtest.pl za lata 2017-2021 INEA to dostawca najszybszego Internetu w Polsce.

Z usług INEA korzysta obecnie blisko 300 000 klientów indywidualnych oraz prawie 3000 szkół.


7 kwietnia 2018

NAGRODA SIGNUM CARITATIS W KATGORII „WSPÓŁPRACA” DLA INEA

W sobotę (07.04.2018 r.) podczas X Gali Banku Miłosierdzia organizowanej przez Caritas Archidiecezji Poznańskiej wręczono statuetki „Signum Caritatis” oraz okolicznościowe wyróżnienia. INEA otrzymała nagrodę w kategorii „Współpraca”. Statuetkę odebrał Janusz Kosiński, Prezes Zarządu INEA sp. z o.o.

Nie tylko w biznesie, ale także w działaniach niekomercyjnych warto polegać na zaufanych i sprawdzonych partnerach. INEA to operator oferujący najnowocześniejsze obecnie na rynku internetowe usługi światłowodowe, ale też telewizję oraz telefonię mobilną i stacjonarną. Marka obsługuje blisko 250 tys. gospodarstw domowych w Wielkopolsce. Współpracuje także ze szkołami, domami pomocy społecznej, bibliotekami oraz jednostkami samorządu terytorialnego.

Już od blisko 8 lat z usług INEA korzysta także poznański Caritas, m.in. główna siedziba znajdująca się na poznańskiej Wildzie. Z nią też połączony jest nowopowstały Dom Dziecka w Lesznie. Otwarcie jego nowej siedziby odbędzie się w poniedziałek 09.04.2018 r. Dzięki INEA wychowankowie będą mogli korzystać z szybkiego internetu oraz telewizji, a o ich bezpieczeństwo zadba monitoring całego budynku. Przykładem współpracy z Caritas jest również aplikacja Drogowskaz, która działa dzięki usługom Data Center oferowanym przez INEA.

INEA współpracuje także z Archidiecezją Poznańską, określając się mianem jej „Partnera Technologicznego”. Jednym z flagowych przykładów tej współpracy jest budynek kurii na Ostrowie Tumskim, który to został podłączony do sieci światłowodowej w zaledwie dwa dni.

Przeczytaj także

  • 13 kwietnia 2022

    FESTIWAL NAJLEPSZYCH OFERT. NOWA KAMPANIA INEA

    Najszybszy Internet w Polsce, rewolucyjna telewizja HIWAY 4K z ponad 200 kanałami i paczkami kanałów bez przywiązania lub niekwestionowany hit czerwonego dywanu... telefonia komórkowa od 14,90 zł miesięcznie. To tylko niektóre z gwiazd nadchodzącego Festiwalu Najlepszych Ofert w INEA.
  • 8 lutego 2022

    DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU. DARMOWY PAKIET BEZPIECZEŃSTWA DLA KLIENTÓW INEA.

    Z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu INEA przygotowała niespodziankę dla swoich klientów – trzymiesięczną darmową licencję na korzystanie z Pakietu Bezpieczeństwa INEA SAFE. Żeby ją otrzymać, wystarczy odpowiedzieć na kilka prostych pytań związanych z oferowaną przez INEA usługą.
Chat