Search
Obsługa Pomoc
Dla prasy

Dziennikarzy oraz przedstawicieli mediów prosimy o kontakt mailowy: [email protected]

INEA to dostawca Internetu światłowodowego, telewizji, telefonii oraz usług profesjonalnych dla biznesu i data center. Obecna jest w segmencie klientów indywidualnych, firm, jednostek samorządowych, szkół i instytucji. Według rankingu Speedtest.pl za lata 2017-2021 INEA to dostawca najszybszego Internetu w Polsce.

Z usług INEA korzysta obecnie ponad 300 000 klientów indywidualnych oraz prawie 3000 szkół.


1 sierpnia 2016

NOWE KANAŁY W TELEWIZJI INEA

Abonenci INEA już niedługo będą mogli oglądać jeszcze więcej znakomitych seriali oraz wciągających dokumentów. Drugiego sierpnia br. operator uruchomi cztery nowe dokumentalno-rozrywkowe kanały z portfolio firmy A+E Networks: HISTORY, HISTORY HD, H2 HD oraz Lifetime! To nie koniec niespodzianek: do końca sierpnia wszyscy abonenci pakietu Standard HD będą mogli cieszyć się dostępem do kanału H2 HD w ramach okna otwartego!

Kanał HISTORY będzie dostępny dla pakietów Standard SD, Standard HD i Super HD na pozycji 600. HISTORY HD obejrzą abonenci pakietów Standard HD i Super HD pod numerem 555, a Lifetime HD  i H2 HD będą dostępne w pakiecie Super HD odpowiednio na pozycjach numer 444 i 556.

Rozpoczęcie współpracy z siecią INEA to kolejny kamień milowy dla naszego biznesu w Polsce. Jestem przekonana, że dzięki tej współpracy zyskamy nowych, wiernych widzów nie tylko w Poznaniu, ale także w całej Wielkopolsce. W kolejnych miesiącach przygotowaliśmy zróżnicowaną ofertę programową, która z pewnością zainteresuje abonentów sieci INEA - mówi Izabella Wiley, Dyrektor Generalna w A+E Networks Poland.

Również Tomasz Zmyślny – Dyrektor Marketingu w INEA komentuje: Jesteśmy bardzo zadowoleni, że do oferty programowej INEA możemy dodać kanały A+E Networks. Z pewnością  wzbogacają one naszą ofertę. Jesteśmy też przekonani, że nowe programy docenią nasi abonenci.

Abonenci INEA już w sierpniu zobaczą m.in. następujące serie:

1. Wielkie poszukiwania małych domów

Seria 2 – od 1 sierpnia na Lifetime

W nowej serii programu śledzimy poczynania agentów nieruchomości poma­gających parom znaleźć idealny domek niewielkich rozmiarów. Od całoroczne­go domu w Górach Skalistych po domek letniskowy na Florydzie. Potencjalni nabywcy zobaczą trzy różne miejsca do zamieszkania i zdecydują, które odpo­wiada im najbardziej. Trzynaście półgodzinnych odcinków ukazuje polowanie na zupełnie nowy, wymarzony dom, który mimo niewielkich rozmiarów zapew­nia świetne warunki do życia.

 2. Piraci

Seria 2 – od 2 sierpnia na HISTORY

Wielokrotnie nagradzany serial Piraci po raz kolejny zagości na antenie HISTORY. Akcja rozgrywa się w brutalnym XVIII wieku, złotej erze piractwa, a druga seria opisuje dalsze perypetie załogi, która w poszukiwaniu upragnionego złota musi stawić czoło hiszpańskiej armadzie

3. Starożytni kosmici

Seria 8 – od 16 sierpnia na H2

Program Starożytni kosmici bada 75 milionów lat dowodów na obecność obcych istot na Ziemi – począwszy od ery dinozaurów, przez starożytny Egipt, po niebo nad pustynią w Nevadzie w czasach teraźniejszych. Prastare malowidła na ścianach jaskiń, przypominająca asfalt substancja niewiadomego pochodzenia, którą znaleźć można w egipskich piramidach oraz roboty, których korzenie sięgają czasów antycznej Grecji i Egiptu. To tylko kilka tematów poruszonych w ósmej serii.

Przeczytaj także

  • 17 listopada 2023

    Historyczny i przełomowy moment – INEA marką ogólnopolską

    Od dawna zapowiadane plany INEA stały się rzeczywistością. Spółka odniosła sukces poprzez konsekwentne realizowanie strategii świadczenia usług na sieciach operatorów otwartych sieci światłowodowych. Za sprawą współpracy ze Światłowód Inwestycje dotarła do kolejnych 1,5 mln gospodarstw domowych oraz klientów biznesowych i instytucjonalnych, to zdecydowanie przełomowy moment, w którym INEA stała się ogólnopolskim dostawcą usług telekomunikacyjnych.
  • 12 września 2023

    YOUTUBER KAROL „BLOWEK” GĄZWA W NOWEJ KAMPANII INEA MOŻNA #INEACZEJ

    INEA wystartowała z nową kampanią reklamową MOŻNA #INEACZEJ. Oprócz szybkiego, światłowodowego Internetu i nowoczesnej telewizji HIWAY 4K INEA oferuje atrakcyjną telefonię mobilną w cenie od 14,90 zł.
Chat