Search
Obsługa Pomoc
Dla prasy

Dziennikarzy oraz przedstawicieli mediów prosimy o kontakt mailowy: [email protected]

INEA to dostawca Internetu światłowodowego, telewizji, telefonii oraz usług profesjonalnych dla biznesu i data center. Obecna jest w segmencie klientów indywidualnych, firm, jednostek samorządowych, szkół i instytucji. 

Z usług INEA korzysta obecnie blisko 300 000 klientów indywidualnych oraz prawie 3000 szkół.


1 sierpnia 2016

NOWE KANAŁY W TELEWIZJI INEA

Abonenci INEA już niedługo będą mogli oglądać jeszcze więcej znakomitych seriali oraz wciągających dokumentów. Drugiego sierpnia br. operator uruchomi cztery nowe dokumentalno-rozrywkowe kanały z portfolio firmy A+E Networks: HISTORY, HISTORY HD, H2 HD oraz Lifetime! To nie koniec niespodzianek: do końca sierpnia wszyscy abonenci pakietu Standard HD będą mogli cieszyć się dostępem do kanału H2 HD w ramach okna otwartego!

Kanał HISTORY będzie dostępny dla pakietów Standard SD, Standard HD i Super HD na pozycji 600. HISTORY HD obejrzą abonenci pakietów Standard HD i Super HD pod numerem 555, a Lifetime HD  i H2 HD będą dostępne w pakiecie Super HD odpowiednio na pozycjach numer 444 i 556.

Rozpoczęcie współpracy z siecią INEA to kolejny kamień milowy dla naszego biznesu w Polsce. Jestem przekonana, że dzięki tej współpracy zyskamy nowych, wiernych widzów nie tylko w Poznaniu, ale także w całej Wielkopolsce. W kolejnych miesiącach przygotowaliśmy zróżnicowaną ofertę programową, która z pewnością zainteresuje abonentów sieci INEA - mówi Izabella Wiley, Dyrektor Generalna w A+E Networks Poland.

Również Tomasz Zmyślny – Dyrektor Marketingu w INEA komentuje: Jesteśmy bardzo zadowoleni, że do oferty programowej INEA możemy dodać kanały A+E Networks. Z pewnością  wzbogacają one naszą ofertę. Jesteśmy też przekonani, że nowe programy docenią nasi abonenci.

Abonenci INEA już w sierpniu zobaczą m.in. następujące serie:

1. Wielkie poszukiwania małych domów

Seria 2 – od 1 sierpnia na Lifetime

W nowej serii programu śledzimy poczynania agentów nieruchomości poma­gających parom znaleźć idealny domek niewielkich rozmiarów. Od całoroczne­go domu w Górach Skalistych po domek letniskowy na Florydzie. Potencjalni nabywcy zobaczą trzy różne miejsca do zamieszkania i zdecydują, które odpo­wiada im najbardziej. Trzynaście półgodzinnych odcinków ukazuje polowanie na zupełnie nowy, wymarzony dom, który mimo niewielkich rozmiarów zapew­nia świetne warunki do życia.

 2. Piraci

Seria 2 – od 2 sierpnia na HISTORY

Wielokrotnie nagradzany serial Piraci po raz kolejny zagości na antenie HISTORY. Akcja rozgrywa się w brutalnym XVIII wieku, złotej erze piractwa, a druga seria opisuje dalsze perypetie załogi, która w poszukiwaniu upragnionego złota musi stawić czoło hiszpańskiej armadzie

3. Starożytni kosmici

Seria 8 – od 16 sierpnia na H2

Program Starożytni kosmici bada 75 milionów lat dowodów na obecność obcych istot na Ziemi – począwszy od ery dinozaurów, przez starożytny Egipt, po niebo nad pustynią w Nevadzie w czasach teraźniejszych. Prastare malowidła na ścianach jaskiń, przypominająca asfalt substancja niewiadomego pochodzenia, którą znaleźć można w egipskich piramidach oraz roboty, których korzenie sięgają czasów antycznej Grecji i Egiptu. To tylko kilka tematów poruszonych w ósmej serii.

Przeczytaj także

  • 24 sierpnia 2022

    INEA SIMRACING – zmagania dla wszystkich miłośników gier wyścigowych

    INEA od lat stawia na szybki, symetryczny Internet. Dlatego też jej oferta usług jest często wybierana przez graczy, dla których ważna jest przede wszystkim szybkość i stabilność łącza, jaką daje Internet światłowodowy. Teraz dostawca rozpoczyna akcję skierowaną do wszystkich fanów gier wyścigowych – INEA SIMRACING.
  • 13 kwietnia 2022

    FESTIWAL NAJLEPSZYCH OFERT. NOWA KAMPANIA INEA

    Najszybszy Internet w Polsce, rewolucyjna telewizja HIWAY 4K z ponad 200 kanałami i paczkami kanałów bez przywiązania lub niekwestionowany hit czerwonego dywanu... telefonia komórkowa od 14,90 zł miesięcznie. To tylko niektóre z gwiazd nadchodzącego Festiwalu Najlepszych Ofert w INEA.
Chat