Obsługa
Dla prasy
Dziennikarzy zainteresowanych działalnością Grupy INEA oraz rozwojem branży usług multimedialnych i telekomunikacyjnych prosimy o kontakt:
Karolina Pawlik, Manager ds. PR, e-mail: [email protected]

INEA jest liderem w budowie i zarządzaniu nowoczesną, otwartą infrastrukturą światłowodową typu FTTH (ang. Fiber-To-The-Home, światłowód do domu) w Polsce, który pod marką Fiberhost świadczy usługi hurtowe dla lokalnych i ogólnopolskich dostawców telekomunikacyjnych. Dzięki temu mieszkańcy znajdujący się w zasięgu otwartej sieci światłowodowej Fiberhost, mogą korzystać z szerokiej oferty usług internetowych oraz telewizyjnych. Spółka jest także laureatem wielu nagród, w tym, jako jedyna polska firma, prestiżowej nagrody FTTH Council Europe, za działania na rzecz rozbudowy sieci dostępowych w technologii FTTH.

INEA to także dostawca Internetu światłowodowego, telewizji, telefonii oraz usług profesjonalnych dla biznesu i data center. Obecna jest w segmencie klientów indywidualnych, firm, jednostek samorządowych, szkół i instytucji. Według rankingu głównego Speedtest.pl za lata 2017-2019 INEA to dostawca najszybszego Internetu w Polsce.


29 marca 2018

NOWOŚĆ INEA – SUPEROFERTA TELEWIZORÓW SAMSUNG

Każdy, kto planuje zakup telewizora, powinien zapoznać się z nową propozycją INEA. We współpracy z Samsungiem operator przygotował specjalną ofertę na zakup usług INEA w atrakcyjnej ofercie wraz z wybranymi modelami telewizorów Samsung. Akcja skierowana jest zarówno do obecnych, jak i nowych klientów i trwa we wszystkich salonach INEA.

Przed nami miesiące pełne m.in. sportowych emocji. To idealna okazja do zakupu nowego telewizora. Jeśli już decydujemy się na taki krok, najlepiej wybrać topową markę, będącą liderem rynku. Właśnie dlatego swoje siły połączyły dwie firmy – INEA oraz Samsung, tworząc specjalną ofertę.

Jej zasady są bardzo proste. Każdy, kto od wtorku 27.03.2018 r. zdecyduje się na zakup usług INEA, otrzyma możliwość zakupu telewizorów Samsung w specjalnej promocji. Akcja dotyczy także obecnych klientów – wystarczy, że uaktualnią oni pakiet, z którego korzystają.

Propozycja INEA, przygotowana we współpracy z firmą Samsung, jest skierowana przede wszystkim do naszych obecnych klientów. Chcemy, aby to przede wszystkim oni zdecydowali się na tę ofertę, uzyskując wymierne korzyści, jednocześnie otrzymując wspaniałe doświadczenia w korzystaniu z naszych usług. Co dla mnie szczególnie ważne, tworząc ją skupiliśmy się wyłącznie na korzyściach dla klientów, co oznacza, że jako firma nie zarabiamy na tym projekcie. Warto również podkreślić, że jesteśmy pierwszym operatorem kablowym w kraju, który posiada telewizory Samsung w swojej ofercie – komentuje Michał Bartkowiak, Członek Zarządu INEA.

Oferta dostępna jest do końca kwietnia w salonach INEA. Zakup telewizorów w promocyjnej ofercie możliwy będzie nawet w ratach 0% na 36 miesięcy.

 

 

________________________________________________________________________________________________

INEA to lider usług telekomunikacyjnych w Wielkopolsce oraz jedna z czterech największych sieci kablowych w kraju. Firma jest obecna w segmencie klientów indywidualnych, usług dla firm, jednostek samorządu terytorialnego oraz szkół. INEA dostarcza głównie usługi internetu szerokopasmowego, telewizji, telefonii mobilnej i stacjonarnej oraz usługi profesjonalne dla biznesu i data center. Dzięki realizowanym inwestycjom, operator jest liderem w zakresie infrastruktury światłowodowej w Wielkopolsce.

Według rankingu głównego Speedtest.pl za rok 2017, INEA to dostawca najszybszego internetu w Polsce. Firma jest także laureatem wielu nagród, w tym, jako jedyna polska firma, prestiżowej nagrody FTTH Council Europe, za działania na rzecz rozbudowy sieci dostępowych w technologii FTTH.

 

Przeczytaj także

  • 25 maja 2020

    POZNAŃSKI TEATR MUZYCZNY ZAGRA DLA INEA

    W odpowiedzi na przedłużający się czas zamknięcia instytucji kultury, INEA wspiera poznański Teatr Muzyczny. Firma wykupiła wszystkie bilety na spektakl „Księga Dżungli” i przekaże je wychowankom domów dziecka.
  • 27 kwietnia 2020

    INEA UDOSTĘPNIA NAUCZYCIELOM SYMETRYCZNY INTERNET ŚWIATŁOWODOWY ZA 1 ZŁ

    W odpowiedzi na wyzwania przed jakimi stoi obecnie system edukacyjny, INEA przygotowała ofertę promocyjną dla wszystkich nauczycieli. W jej ramach mogą oni przez nawet pół roku korzystać z Internetu światłowodowego 1 Gb/s za 1 zł miesięcznie.
Chat