Obsługa
Dla prasy
Dziennikarzy zainteresowanych działalnością Grupy INEA oraz rozwojem branży usług multimedialnych i telekomunikacyjnych prosimy o kontakt:
Karolina Pawlik, Manager ds. PR, e-mail: karolina.pawlik@inea.com.pl

18 listopada 2013

Połączenie INEA z TESAT

Z przyjemnością informujemy, iż doszło do połączenia spółek TESAT i INEA. Zmiana ta nie wpływa na ważność zawartych umów abonenckich z TESAT, ani nie zmieniają się dotychczasowe opłaty za usługę telewizji kablowej i/lub internetową i/lub telefoniczną TESAT. Nie zmienia się także okres obowiązywania umów określony w dotychczasowych regulaminach promocji TESAT.

Zmiany od 7 stycznia 2014 roku dla Abonentów z sieci TESAT:

 1. Dotychczasowym Abonentom TESAT zostaną zmienione w całości obowiązujące do tej pory postanowienia umowy abonenckiej, regulaminu świadczenia usług telekomunikacyjnych oraz wybrane postanowienia cennika. Wzory nowych dokumentów oraz zasady postępowania przy braku akceptacji zmian można przeczytać tutaj.
 2. Abonenci z sieci TESAT zyskają dostęp do pełnej oferty usług INEA, między innymi niedostępnych wcześniej usług Internetu mobilnego, multiroomu z opcją oglądania telewizji cyfrowej nawet na czterech telewizorach, dekodera z możliwością nagrywania (PVR), pierwszej klubowej telewizji w Polsce – Lech TV oraz bogatej biblioteki filmów, bajek i karaoke, czyli usługi wideo na życzenie (VOD).
 3. Abonenci z sieci TESAT będą mogli korzystać z obsługi Abonenta w każdym Biurze Obsługi Abonenta INEA, punkcie sprzedaży bądź przez Elektroniczne Biuro Obsługi Abonenta (eBOA.inea.pl). W sprawach obsługowych zapraszamy do kontaktu z dotychczasową Infolinią TESAT pod nr tel. 61 649 69 69, czynną od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00 oraz w soboty i niedziele w godz. 10:00-20:00. Informacje o ofercie INEA można uzyskać za pośrednictwem Infolinii INEA tel. 61 222 22 22, czynnej od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-22.00 oraz w sobotę, niedzielę i święta w godz. 9.00-17.00.

Więcej informacji na powyższy temat można przeczytać tutaj.

Nowym Abonentom INEA życzymy zadowolenia z wysokiej jakości usług i obsługi Klienta.

 

 

 

inea.pl inea opinie

więcej

Przeczytaj także

 • 22 stycznia 2019

  SZYBKI – SZYBSZY – INEA. OPERATOR Z WIELKOPOLSKI PONOWNIE DOSTAWCĄ NAJSZYBSZEGO INTERNETU W POLSCE

  Speedtest.pl opublikował wyniki rocznego rankingu dostawców najszybszego Internetu w Polsce. Pierwsze miejsce w kategorii ogólnej zajęła INEA. Jest to drugie z rzędu zwycięstwo operatora w rankingu rocznym. Niekwestionowana pozycja lidera jest efektem konsekwentnych działań prowadzonych przez INEA.
 • 12 października 2018

  The fastest Internet in the world already in Poland

  INEA, the leader in telecommunication services in the Poland’s Wielkopolska Province, has introduced to its offer the fastest Internet connection in the world for individual customers. Symmetrical fibre-optic cable with data transmission speed up to 10 Gb/s from now on is available to the residents of Poznań. Therefore, Poland joins the group of only a few countries in the world offering such a fast Internet connection for individual customers.
Chat