Search
Obsługa Pomoc
Dla prasy

Dziennikarzy oraz przedstawicieli mediów prosimy o kontakt mailowy: [email protected]

INEA to dostawca Internetu światłowodowego, telewizji, telefonii oraz usług profesjonalnych dla biznesu i data center. Obecna jest w segmencie klientów indywidualnych, firm, jednostek samorządowych, szkół i instytucji. Według rankingu Speedtest.pl za lata 2017-2021 INEA to dostawca najszybszego Internetu w Polsce.

Z usług INEA korzysta obecnie ponad 300 000 klientów indywidualnych oraz prawie 3000 szkół.


2 lipca 2014

Przeprowadzka biura: Z Wybickiego na Przemysłową

Zapraszamy do nowo otwartego Biura Obsługi Abonenta INEA na ul. Przemysłowej 50E. Znajduje się ono w odległości 700 m (ok. 9 minut) od dotychczasowego Biura Obsługi Abonenta przy ul. Wybickiego (wcześniej biura TESAT).

Nowe biuro obsługi znajduje się na parterze. Ma dwa stanowiska obsługowe. Jest w nim również kasa, w której można regulować wpłaty za usługi INEA.
Biuro Obsługi Abonenta INEA na ul. Przemysłowej 50E jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 10:30-18:00. Wizytę w nim można umówić przez Internet.

Przeczytaj także

  • 17 listopada 2023

    Historyczny i przełomowy moment – INEA marką ogólnopolską

    Od dawna zapowiadane plany INEA stały się rzeczywistością. Spółka odniosła sukces poprzez konsekwentne realizowanie strategii świadczenia usług na sieciach operatorów otwartych sieci światłowodowych. Za sprawą współpracy ze Światłowód Inwestycje dotarła do kolejnych 1,5 mln gospodarstw domowych oraz klientów biznesowych i instytucjonalnych, to zdecydowanie przełomowy moment, w którym INEA stała się ogólnopolskim dostawcą usług telekomunikacyjnych.
  • 12 września 2023

    YOUTUBER KAROL „BLOWEK” GĄZWA W NOWEJ KAMPANII INEA MOŻNA #INEACZEJ

    INEA wystartowała z nową kampanią reklamową MOŻNA #INEACZEJ. Oprócz szybkiego, światłowodowego Internetu i nowoczesnej telewizji HIWAY 4K INEA oferuje atrakcyjną telefonię mobilną w cenie od 14,90 zł.
Chat