Obsługa
Dla prasy
Dziennikarzy zainteresowanych działalnością Grupy INEA oraz rozwojem branży usług multimedialnych i telekomunikacyjnych prosimy o kontakt:
Karolina Pawlik, Manager ds. PR, e-mail: [email protected]

INEA jest liderem w budowie i zarządzaniu nowoczesną, otwartą infrastrukturą światłowodową typu FTTH (ang. Fiber-To-The-Home, światłowód do domu) w Polsce, który pod marką Fiberhost świadczy usługi hurtowe dla lokalnych i ogólnopolskich dostawców telekomunikacyjnych. Dzięki temu mieszkańcy znajdujący się w zasięgu otwartej sieci światłowodowej Fiberhost, mogą korzystać z szerokiej oferty usług internetowych oraz telewizyjnych. Spółka jest także laureatem wielu nagród, w tym, jako jedyna polska firma, prestiżowej nagrody FTTH Council Europe, za działania na rzecz rozbudowy sieci dostępowych w technologii FTTH.

INEA to także dostawca Internetu światłowodowego, telewizji, telefonii oraz usług profesjonalnych dla biznesu i data center. Obecna jest w segmencie klientów indywidualnych, firm, jednostek samorządowych, szkół i instytucji. Według rankingu głównego Speedtest.pl za lata 2017-2019 INEA to dostawca najszybszego Internetu w Polsce.


12 listopada 2014

Rozmowy bez limitu!

Teraz w sieci INEA dzwonisz bez limitu na krajowe numery stacjonarne oraz komórkowe oraz możesz zamówić w nowej ofercie popularny pakiet telewizyjny Super HD.

Z przyjemnością informujemy o nowej ofercie na usługę telefonii komórkowej w naszej sieci. Jeśli lubisz rozmawiać przez telefon, to z całą pewnością oferta jest właśnie dla Ciebie, gdyż można w niej zamówić taryfę z nielimitowanymi rozmowami na krajowe numery stacjonarne oraz komórkowe za jedyne 39,90 zł. Wciąż dostępna jest opcja INEA 200, czyli 200 minut na krajowe numery stacjonarne oraz komórkowe w abonamencie za 19,90 zł. Poza telefonem Nokia Asha 225, który był dostępny do tej pory, można zamówić smartfon Alcatel One Touch 4033X. W każdym smartfonie będzie dodana aplikacja INEA Online TV. Abonenci, korzystający z taryfy Bez limitu, mogą zamówić aparat telefoniczny w promocyjnej cenie 99,90 zł. Opłata aktywacyjna to tylko 1 zł. Umowa na 24 m-c lub na 6 m-c dla Abonentów, którzy nie zamawiają telefonu. Dodatkowo można dokupić pakiet danych 1 GB za 9,90 zł lub 2 GB za 19,90 zł. Z kolei SMS bez limitu to pakiet w cenie 14,90 zł.

Zapraszamy!

Przeczytaj także

  • 25 maja 2020

    POZNAŃSKI TEATR MUZYCZNY ZAGRA DLA INEA

    W odpowiedzi na przedłużający się czas zamknięcia instytucji kultury, INEA wspiera poznański Teatr Muzyczny. Firma wykupiła wszystkie bilety na spektakl „Księga Dżungli” i przekaże je wychowankom domów dziecka.
  • 27 kwietnia 2020

    INEA UDOSTĘPNIA NAUCZYCIELOM SYMETRYCZNY INTERNET ŚWIATŁOWODOWY ZA 1 ZŁ

    W odpowiedzi na wyzwania przed jakimi stoi obecnie system edukacyjny, INEA przygotowała ofertę promocyjną dla wszystkich nauczycieli. W jej ramach mogą oni przez nawet pół roku korzystać z Internetu światłowodowego 1 Gb/s za 1 zł miesięcznie.
Chat