Search
Obsługa Pomoc
Dla prasy

Dziennikarzy oraz przedstawicieli mediów prosimy o kontakt mailowy: [email protected]

INEA to dostawca Internetu światłowodowego, telewizji, telefonii oraz usług profesjonalnych dla biznesu i data center. Obecna jest w segmencie klientów indywidualnych, firm, jednostek samorządowych, szkół i instytucji. Według rankingu Speedtest.pl za lata 2017-2021 INEA to dostawca najszybszego Internetu w Polsce.

Z usług INEA korzysta obecnie ponad 300 000 klientów indywidualnych oraz prawie 3000 szkół.


12 listopada 2014

Rozmowy bez limitu!

Teraz w sieci INEA dzwonisz bez limitu na krajowe numery stacjonarne oraz komórkowe oraz możesz zamówić w nowej ofercie popularny pakiet telewizyjny Super HD.

Z przyjemnością informujemy o nowej ofercie na usługę telefonii komórkowej w naszej sieci. Jeśli lubisz rozmawiać przez telefon, to z całą pewnością oferta jest właśnie dla Ciebie, gdyż można w niej zamówić taryfę z nielimitowanymi rozmowami na krajowe numery stacjonarne oraz komórkowe za jedyne 39,90 zł. Wciąż dostępna jest opcja INEA 200, czyli 200 minut na krajowe numery stacjonarne oraz komórkowe w abonamencie za 19,90 zł. Poza telefonem Nokia Asha 225, który był dostępny do tej pory, można zamówić smartfon Alcatel One Touch 4033X. W każdym smartfonie będzie dodana aplikacja INEA Online TV. Abonenci, korzystający z taryfy Bez limitu, mogą zamówić aparat telefoniczny w promocyjnej cenie 99,90 zł. Opłata aktywacyjna to tylko 1 zł. Umowa na 24 m-c lub na 6 m-c dla Abonentów, którzy nie zamawiają telefonu. Dodatkowo można dokupić pakiet danych 1 GB za 9,90 zł lub 2 GB za 19,90 zł. Z kolei SMS bez limitu to pakiet w cenie 14,90 zł.

Zapraszamy!

Przeczytaj także

  • 17 listopada 2023

    Historyczny i przełomowy moment – INEA marką ogólnopolską

    Od dawna zapowiadane plany INEA stały się rzeczywistością. Spółka odniosła sukces poprzez konsekwentne realizowanie strategii świadczenia usług na sieciach operatorów otwartych sieci światłowodowych. Za sprawą współpracy ze Światłowód Inwestycje dotarła do kolejnych 1,5 mln gospodarstw domowych oraz klientów biznesowych i instytucjonalnych, to zdecydowanie przełomowy moment, w którym INEA stała się ogólnopolskim dostawcą usług telekomunikacyjnych.
  • 12 września 2023

    YOUTUBER KAROL „BLOWEK” GĄZWA W NOWEJ KAMPANII INEA MOŻNA #INEACZEJ

    INEA wystartowała z nową kampanią reklamową MOŻNA #INEACZEJ. Oprócz szybkiego, światłowodowego Internetu i nowoczesnej telewizji HIWAY 4K INEA oferuje atrakcyjną telefonię mobilną w cenie od 14,90 zł.
Chat