Search
Obsługa Pomoc
Dla prasy

Dziennikarzy oraz przedstawicieli mediów prosimy o kontakt mailowy: [email protected]

INEA to dostawca Internetu światłowodowego, telewizji, telefonii oraz usług profesjonalnych dla biznesu i data center. Obecna jest w segmencie klientów indywidualnych, firm, jednostek samorządowych, szkół i instytucji. Według rankingu Speedtest.pl za lata 2017-2021 INEA to dostawca najszybszego Internetu w Polsce.

Z usług INEA korzysta obecnie ponad 300 000 klientów indywidualnych oraz prawie 3000 szkół.


7 kwietnia 2016

Ruszył turniej INEA CUP 2016!

Kochasz kopać piłkę, chciałbyś jak Lewandowski zrobić międzynarodową karierę? Już teraz możesz sprawdzić swoje umiejętności. Rusza Wielkopolski Turniej Orlika INEA CUP 2016. Podczas dwumiesięcznych zmagań, na ponad stu Orlikach w całej Wielkopolsce, rozegranych zostanie aż tysiąc meczów piłkarskich! Wielki finał odbędzie się na boiskach przy INEA Stadionie – informuje organizator.

To siódma edycja Wielkopolskiego Turnieju Orlika. W tym roku Turniej rusza w zupełnie nowej odsłonie – sponsorem wydarzenia została INEA, największy wielkopolski operator multimedialny. Jak w poprzednich latach patronat honorowy nad turniejem objął Marszałek Województwa Wielkopolskiego – Marek Woźniak. INEA CUP finansuje Samorząd Województw Wielkopolskiego, a organizatorem jest Szkolny Związek Sportowy „Wielkopolska”.

W rozgrywkach mogą brać udział uczniowie szkół podstawowych ze wszystkich wielkopolskich gmin. Bój toczy się o najwyższą stawkę - tytuł najlepszej drużyny szkolnej 2016! Szczególna niespodzianka czeka na szkołę, której drużyna zdobędzie tytuł Mistrza Wielkopolskiego Turnieju Orlika INEA CUP 2016 w kategorii piłka nożna. Szkoła zwycięskiego zespołu będzie mogła wyznaczyć delegację uczniów, która przed jednym z wrześniowych meczów wyprowadzi LECHA na murawę boiska INEA Stadionu! Jest to okazja do spotkania swojego piłkarskiego autorytetu twarzą w twarz.

Podobnie jak we wcześniejszych edycjach turniejowi piłkarskiemu towarzyszy turniej streetballa, a także piłki plażowej dla uczennic wielkopolskich gimnazjów.

Organizator zaprasza młodych piłkarzy oraz kibiców do śledzenia profilu INEA CUP 2016 na facebooku - to okazja do zdobycia piłki nożnej z autografami całej drużyny Lecha, profesjonalnych koszulek oraz plakatów również z podpisami biało-niebieskich.

Terminarz rozgrywek dostępny jest na stronie internetowej http://inea-cup.pl/

Przeczytaj także

  • 17 listopada 2023

    Historyczny i przełomowy moment – INEA marką ogólnopolską

    Od dawna zapowiadane plany INEA stały się rzeczywistością. Spółka odniosła sukces poprzez konsekwentne realizowanie strategii świadczenia usług na sieciach operatorów otwartych sieci światłowodowych. Za sprawą współpracy ze Światłowód Inwestycje dotarła do kolejnych 1,5 mln gospodarstw domowych oraz klientów biznesowych i instytucjonalnych, to zdecydowanie przełomowy moment, w którym INEA stała się ogólnopolskim dostawcą usług telekomunikacyjnych.
  • 12 września 2023

    YOUTUBER KAROL „BLOWEK” GĄZWA W NOWEJ KAMPANII INEA MOŻNA #INEACZEJ

    INEA wystartowała z nową kampanią reklamową MOŻNA #INEACZEJ. Oprócz szybkiego, światłowodowego Internetu i nowoczesnej telewizji HIWAY 4K INEA oferuje atrakcyjną telefonię mobilną w cenie od 14,90 zł.
Chat