Search
Obsługa Pomoc
Dla prasy

Dziennikarzy oraz przedstawicieli mediów prosimy o kontakt mailowy: [email protected]

INEA to dostawca Internetu światłowodowego, telewizji, telefonii oraz usług profesjonalnych dla biznesu i data center. Obecna jest w segmencie klientów indywidualnych, firm, jednostek samorządowych, szkół i instytucji. Według rankingu Speedtest.pl za lata 2017-2021 INEA to dostawca najszybszego Internetu w Polsce.

Z usług INEA korzysta obecnie ponad 300 000 klientów indywidualnych oraz prawie 3000 szkół.


23 maja 2016

TYDZIEŃ WOLONTARIATU Z INEA

Ponad 80 pracowników INEA zaangażowało się w akcję Tydzień Wolontariatu. W ciągu 5 dni wolontariusze z INEA PARKU oraz z Wysogotowa posadzili prawie 250 drzew!

Przez tydzień roboczy od 9 do 13 maja ochotnicy z firmy INEA o godzinie 16.00 kończyli pracę przy biurkach i następnie zabierali się do pracy fizycznej. Z łopatami w dłoniach i uśmiechami na twarzach zmieniali krajobraz miejscowości Wysogotowo, gdzie znajduje się siedziba firmy.

Praca na świeżym powietrzu to przede wszystkim świetna zabawa! Akcja pozwoliła na integrację z mieszkańcami Wysogotowa, ale też na przełamanie lodów między zwykłymi pracownikami i kadrą managerską. Nie codziennie przecież można „machać” łopatą razem z prezes fundacji INEA czy dyrektorami firmy – relacjonuje Asia, jedna z uczestniczek akcji - Jak się okazało: wszyscy jesteśmy tacy sami, mamy podobne poczucie humoru, tak samo doskwiera nam upał.

Na koniec wolontariusze zostali nagrodzeni wielkim ogniskiem, które przygotowała Sołtys Elżbieta Szymkowiak. Gospodyni Wysogotowa zadbała również o oprawę muzyczną tego wydarzenia. Największą nagrodą okazałą się jednak satysfakcja z tego, że wspólnymi siłami mieszkańcom Wysogotowa oraz pracownikom INEA udało się zrobić coś dobrego dla środowiska. 

Przeczytaj także

  • 17 listopada 2023

    Historyczny i przełomowy moment – INEA marką ogólnopolską

    Od dawna zapowiadane plany INEA stały się rzeczywistością. Spółka odniosła sukces poprzez konsekwentne realizowanie strategii świadczenia usług na sieciach operatorów otwartych sieci światłowodowych. Za sprawą współpracy ze Światłowód Inwestycje dotarła do kolejnych 1,5 mln gospodarstw domowych oraz klientów biznesowych i instytucjonalnych, to zdecydowanie przełomowy moment, w którym INEA stała się ogólnopolskim dostawcą usług telekomunikacyjnych.
  • 12 września 2023

    YOUTUBER KAROL „BLOWEK” GĄZWA W NOWEJ KAMPANII INEA MOŻNA #INEACZEJ

    INEA wystartowała z nową kampanią reklamową MOŻNA #INEACZEJ. Oprócz szybkiego, światłowodowego Internetu i nowoczesnej telewizji HIWAY 4K INEA oferuje atrakcyjną telefonię mobilną w cenie od 14,90 zł.
Chat