Obsługa
Dla prasy
Dziennikarzy zainteresowanych działalnością Grupy INEA oraz rozwojem branży usług multimedialnych i telekomunikacyjnych prosimy o kontakt:
Karolina Pawlik, Manager ds. PR, e-mail: [email protected]

INEA jest liderem w budowie i zarządzaniu nowoczesną, otwartą infrastrukturą światłowodową typu FTTH (ang. Fiber-To-The-Home, światłowód do domu) w Polsce, który pod marką Fiberhost świadczy usługi hurtowe dla lokalnych i ogólnopolskich dostawców telekomunikacyjnych. Dzięki temu mieszkańcy znajdujący się w zasięgu otwartej sieci światłowodowej Fiberhost, mogą korzystać z szerokiej oferty usług internetowych oraz telewizyjnych. Spółka jest także laureatem wielu nagród, w tym, jako jedyna polska firma, prestiżowej nagrody FTTH Council Europe, za działania na rzecz rozbudowy sieci dostępowych w technologii FTTH.

INEA to także dostawca Internetu światłowodowego, telewizji, telefonii oraz usług profesjonalnych dla biznesu i data center. Obecna jest w segmencie klientów indywidualnych, firm, jednostek samorządowych, szkół i instytucji. Według rankingu głównego Speedtest.pl za lata 2017-2019 INEA to dostawca najszybszego Internetu w Polsce.


10 października 2014

Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych

Aby ułatwić korzystanie z usług telekomunikacyjnych osobom niepełnosprawnym, INEA wprowadza udogodnienia w obsłudze Klienta. Od dziś można pobrać z naszej strony dokumenty sprzedażowe, w których wykorzystano większą czcionkę i dodatkowe odstępy między liniami tekstów - mamy nadzieję, że te zmiany ułatwią korzystanie z dokumentów osobom niedowidzącym.

Ponadto, Klient na życzenie może również otrzymać dostosowane w podobny sposób dokumenty promocyjne. Przygotujemy i dostarczymy je drogą elektroniczną nie później niż w ciągu 30 dni. Na wsparcie naszych Konsultantów mogą liczyć również osoby niepełnosprawne odwiedzające Biura Obsługi Abonenta INEA. Konsultanci udzielą pomocy podczas wypełniania dokumentów, skonfigurują urządzenia oraz usługi głosowe, a także wyjaśnią wszelkie kwestie techniczne oraz sprzedażowe.

Już teraz w ofercie INEA są dostępne na zamówienie modele aparatów telefonicznych, których parametry dostosowano do potrzeb osób niedowidzących - przystosowano klawiaturę telefonu, dla osób osób słabosłyszących udostępniono wzmacniacz słuchawkowy oraz pętlę indukcyjną, a dla osób niepełnosprawnych ruchowo – możliwość szybkiego wybierania numeru.

W najbliższych miesiącach będziemy rozwijać zakres ułatwień dla osób niepełnosprawnych. Nasze Biura Obsługi Abonenta zostaną zmodernizowane tak, aby w możliwie najłatwiejszy sposób przedstawiać ofertę INEA osobom niepełnosprawnym, a w przyszłym roku do potrzeb osób niepełnosprawnych zostanie dostosowana strona internetowa INEA.

Przeczytaj także

  • 25 maja 2020

    POZNAŃSKI TEATR MUZYCZNY ZAGRA DLA INEA

    W odpowiedzi na przedłużający się czas zamknięcia instytucji kultury, INEA wspiera poznański Teatr Muzyczny. Firma wykupiła wszystkie bilety na spektakl „Księga Dżungli” i przekaże je wychowankom domów dziecka.
  • 27 kwietnia 2020

    INEA UDOSTĘPNIA NAUCZYCIELOM SYMETRYCZNY INTERNET ŚWIATŁOWODOWY ZA 1 ZŁ

    W odpowiedzi na wyzwania przed jakimi stoi obecnie system edukacyjny, INEA przygotowała ofertę promocyjną dla wszystkich nauczycieli. W jej ramach mogą oni przez nawet pół roku korzystać z Internetu światłowodowego 1 Gb/s za 1 zł miesięcznie.
Chat