Search
Obsługa Pomoc
Dla prasy

Dziennikarzy oraz przedstawicieli mediów prosimy o kontakt mailowy: [email protected]

INEA to dostawca Internetu światłowodowego, telewizji, telefonii oraz usług profesjonalnych dla biznesu i data center. Obecna jest w segmencie klientów indywidualnych, firm, jednostek samorządowych, szkół i instytucji. Według rankingu Speedtest.pl za lata 2017-2021 INEA to dostawca najszybszego Internetu w Polsce.

Z usług INEA korzysta obecnie ponad 300 000 klientów indywidualnych oraz prawie 3000 szkół.


13 czerwca 2016

WIELKI FINAŁ INEA CUP JUŻ ZA NAMI

Szkoła Podstawowa nr 6 ze Śremu ma najlepszą piłkarską drużynę w Wielkopolsce. We wtorek 7 czerwca na boiskach treningowych przy INEA Stadionie odbył się finał  trwającego ponad 2 miesiące turnieju INEA CUP. Zespół ze Śremu zdobył tytuł Mistrza Wielkopolskiego Turnieju Orlika INEA CUP 2016 w kategorii piłka nożna.

Niewiele słabsza okazała się drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 9 z Ostrowa Wielkopolskiego, która zdobyła srebrny medal. Poznaniacy ze Szkoły Podstawowej nr 60 uplasowali się natomiast na miejscu trzecim.

                Podczas wtorkowego finału spotkały się również najlepsze, gimnazjalne drużyny streetballowe z całej Wielkopolski. Wśród chłopców pierwsze miejsce zajęła reprezentacja z Zespołu Szkół nr 2 w Pile. Zaciekła rywalizacja wśród dziewcząt zaowocowała zwycięstwem Gimnazjum nr 8 z Leszna. W otwartym turnieju siatkówki plażowej dziewcząt najlepsze okazały się natomiast zawodniczki z poznańskiego gimnazjum nr 5.

                Siódma edycja Wielkopolskiego Turnieju Orlika zyskała nowe oblicze dzięki głównemu sponsorowi – firmie INEA, która od lat wspiera sport, a na co dzień dostarcza mieszkańcom Wielkopolski Internet, telefon oraz telewizję. Dzięki współpracy organizatora oraz sponsora finał INEA CUP udało się zrealizować na terenach  INEA Stadionu. Sponsor zadbał również o atrakcyjne nagrody: ufundował stroje piłkarskie, telefony komórkowe, torby treningowe, bidony, piłki z autografami całej drużyny Kolejorza, plakaty z podpisami biało-niebieskich oraz wiele innych.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy ze Szkolnym Związkiem Sportowym „Wielkopolska” oraz z Urzędem Marszałkowskim. Jako operator multimedialny zachęcamy młodzież, aby korzystała z komputerów, Internetu, ale zależy nam też na tym, aby dzieci aktywnie spędzały czas na świeżym powietrzu. INEA CUP to przede wszystkim świetna zabawa – mówi Renata Szwarc, Specjalista ds. PR z firmy INEA.

INEA od 3 lat jest sponsorem INEA Stadionu. Od wielu lat firma wspiera również drużynę Kolejorza, angażuje się też w takie wydarzenia sportowe jak biegi maratońskie.

 INEA CUP INEA CUP

 

 

Przeczytaj także

  • 17 listopada 2023

    Historyczny i przełomowy moment – INEA marką ogólnopolską

    Od dawna zapowiadane plany INEA stały się rzeczywistością. Spółka odniosła sukces poprzez konsekwentne realizowanie strategii świadczenia usług na sieciach operatorów otwartych sieci światłowodowych. Za sprawą współpracy ze Światłowód Inwestycje dotarła do kolejnych 1,5 mln gospodarstw domowych oraz klientów biznesowych i instytucjonalnych, to zdecydowanie przełomowy moment, w którym INEA stała się ogólnopolskim dostawcą usług telekomunikacyjnych.
  • 12 września 2023

    YOUTUBER KAROL „BLOWEK” GĄZWA W NOWEJ KAMPANII INEA MOŻNA #INEACZEJ

    INEA wystartowała z nową kampanią reklamową MOŻNA #INEACZEJ. Oprócz szybkiego, światłowodowego Internetu i nowoczesnej telewizji HIWAY 4K INEA oferuje atrakcyjną telefonię mobilną w cenie od 14,90 zł.
Chat