Search
Obsługa Pomoc
Dla prasy

Dziennikarzy oraz przedstawicieli mediów prosimy o kontakt mailowy: [email protected]

INEA to dostawca Internetu światłowodowego, telewizji, telefonii oraz usług profesjonalnych dla biznesu i data center. Obecna jest w segmencie klientów indywidualnych, firm, jednostek samorządowych, szkół i instytucji. 

Z usług INEA korzysta obecnie blisko 300 000 klientów indywidualnych oraz prawie 3000 szkół.


23 sierpnia 2016

WIELKI INTERNET DLA WIELKOPOLAN

Dobra zmiana nastała dla wszystkich Wielkopolan. Tylko w INEA mogą otrzymać ofertę 1000+, która da im nie tylko najszybszy internet w Polsce (bo aż 1000 Mb/s), ale również wybrane usługi przez rok całkowicie za darmo.

Według raportu UKE 310 tys. Polaków korzysta z łączy światłowodowych, z tego prawie 11% stanowią abonenci INEA. Nowoczesna technologia przesyłania danych daje możliwość zaoferowania klientom najszybszego internetu w Polsce – bo aż 1000 Mb/s. Jest to prędkość, której nie oferuje żaden inny operator na rynku ogólnopolskim. Dodatkowo INEA zwiększa również upload (czyli szybkości wysyłania danych).

Operator znalazł więcej sposobów, aby przyciągnąć nowych klientów i proponuje roczną promocję, w ramach której abonent korzystający z dwóch lub trzech usług zapłaci tylko za jedną, a pozostałe otrzyma gratis.

Dla tych, którzy nie wyobrażają sobie wieczoru bez telewizji INEA oferuje nawet 226 kanałów, w tym 88 w jakości HD.

Dla INEA najważniejszy jest klient. Z naszych usług codziennie korzysta ponad pół miliona osób i to właśnie potrzeby naszych abonentów stoją za ofertowymi zmianami. Świat wokół nas idzie do przodu, branża telekomunikacyjna też dynamicznie się rozwija, dlatego cały czas szukamy sposobów, aby uatrakcyjniać naszą telewizyjną, internetową i telefoniczną ofertę – mówi Jarosław Pijanowski, Członek Zarządu ds. Marketingu Sprzedaży i Obsługi Klienta INEA. Jesteśmy dumni, że to operator z Wielkopolski ma najszybszy internet w kraju – kontynuuje Jarosław Pijanowski.

„Wielki INternet 1000+ dla Wielkopolan. Ze światłowodu!” - to big idea jesiennej kampanii. To właśnie dzięki INEA - tylko w Wielkopolsce, dla Wielkopolan dostępny jest Wielki INternet nawet 1000 mega. Nie z kosmosu – ze światłowodu. Dla każdego – na pierwsze dziecko, na studenta, na babcię z dziadkiem. Dla całej rodziny. I dla kota też ;)

Kampania reklamowa obejmie: outdoor, radio, internet (w tym media społecznościowe), TV (lokalna telewizja WTK i Lech TV) oraz działania BTL. W przygotowaniu kampanii pomogła agencja 23Heroes. Media zakupił dom mediowy ZenithOptimedia Group. Działania w mediach społecznościowych realizuje Get More Social.

Wielki Internet

Przeczytaj także

  • 24 sierpnia 2022

    INEA SIMRACING – zmagania dla wszystkich miłośników gier wyścigowych

    INEA od lat stawia na szybki, symetryczny Internet. Dlatego też jej oferta usług jest często wybierana przez graczy, dla których ważna jest przede wszystkim szybkość i stabilność łącza, jaką daje Internet światłowodowy. Teraz dostawca rozpoczyna akcję skierowaną do wszystkich fanów gier wyścigowych – INEA SIMRACING.
  • 13 kwietnia 2022

    FESTIWAL NAJLEPSZYCH OFERT. NOWA KAMPANIA INEA

    Najszybszy Internet w Polsce, rewolucyjna telewizja HIWAY 4K z ponad 200 kanałami i paczkami kanałów bez przywiązania lub niekwestionowany hit czerwonego dywanu... telefonia komórkowa od 14,90 zł miesięcznie. To tylko niektóre z gwiazd nadchodzącego Festiwalu Najlepszych Ofert w INEA.
Chat