Search
Obsługa Pomoc
Dla prasy

Dziennikarzy oraz przedstawicieli mediów prosimy o kontakt mailowy: [email protected]

INEA to dostawca Internetu światłowodowego, telewizji, telefonii oraz usług profesjonalnych dla biznesu i data center. Obecna jest w segmencie klientów indywidualnych, firm, jednostek samorządowych, szkół i instytucji. 

Z usług INEA korzysta obecnie blisko 300 000 klientów indywidualnych oraz prawie 3000 szkół.


12 września 2023

YOUTUBER KAROL „BLOWEK” GĄZWA W NOWEJ KAMPANII INEA MOŻNA #INEACZEJ

INEA wystartowała z nową kampanią reklamową MOŻNA #INEACZEJ. Oprócz szybkiego, światłowodowego Internetu i nowoczesnej telewizji HIWAY 4K INEA oferuje atrakcyjną telefonię mobilną w cenie od 14,90 zł.

W kampanii MOŻNA #INEACZEJ dostawca światłowodowego Internetu w Polsce oddaje głos profesjonaliście, przedstawicielowi nowego pokolenia, youtuberowi z największą liczbą subskrybentów na kanale YouTube w Polsce. INEA podkreśla, jak ważny jest teraz dobry i szybki Internet. „Internet, który nie zwalnia na zakręcie”, „Telewizja, która działa, jak powinna” czy „Wi-Fi Extra, działające extra w całym domu” to hasła opisujące w kampanii wysoką jakość ich usług. INEA pokazuje, że można #ineaczej, oferując niezawodne usługi na przejrzystych warunkach i obsługę klienta na najwyższym poziomie.

Współpraca z youtuberem ukazuje INEA jako nowego gracza na rynku, który działa nieszablonowo i wyróżnia się na tle konkurencji. Karol Gązwa, który został ambasadorem najnowszej kampanii INEA, podkreśla, że aby być o krok przed innymi, niezbędne jest posiadanie szybkiego i niezawodnego Internetu.

Niebawem usługi INEA będą dostępne na terenie całego kraju, obejmując swoim zasięgiem kilka milionów gospodarstw domowych.

W INEA od lat pokazujemy, że można #ineaczej. Jesteśmy dostawcą usług, który nie boi się konkurować z największymi graczami na rynku. Superszybki Internet, nowoczesna telewizja i telefonia komórkowa wsparte są obsługą naszych klientów na najwyższym poziomie, co potwierdza niedawno otrzymana nagroda Gwiazda Jakości Obsługi 2023. – komentuje nową kampanię Andrzej Szweda, Marketing Manager INEA.

Nowa kampania obejmie działania w Internecie i mediach społecznościowych. Powstała we współpracy z Minima Advertising People, Visual Heads oraz Mediahub.

Przeczytaj także

  • 24 sierpnia 2022

    INEA SIMRACING – zmagania dla wszystkich miłośników gier wyścigowych

    INEA od lat stawia na szybki, symetryczny Internet. Dlatego też jej oferta usług jest często wybierana przez graczy, dla których ważna jest przede wszystkim szybkość i stabilność łącza, jaką daje Internet światłowodowy. Teraz dostawca rozpoczyna akcję skierowaną do wszystkich fanów gier wyścigowych – INEA SIMRACING.
  • 13 kwietnia 2022

    FESTIWAL NAJLEPSZYCH OFERT. NOWA KAMPANIA INEA

    Najszybszy Internet w Polsce, rewolucyjna telewizja HIWAY 4K z ponad 200 kanałami i paczkami kanałów bez przywiązania lub niekwestionowany hit czerwonego dywanu... telefonia komórkowa od 14,90 zł miesięcznie. To tylko niektóre z gwiazd nadchodzącego Festiwalu Najlepszych Ofert w INEA.
Chat