Search
Obsługa Pomoc
Aktualności INEA

1 lutego 2016

APLIKACJA TELEWIZYJNA INEA – TERAZ WIĘCEJ KANAŁÓW

Wspaniała wiadomość dla naszych abonentów – o ponad 100 procent poszerzyliśmy ofertę programów dostępnych w aplikacji INEA Online TV! Teraz do wyboru masz ponad 60 kanałów. Ponadto od dziś, część stacji możesz oglądać poza domem, nie będąc podłączonym do sieci INEA. W aplikacji znajdziesz: TVN24 HD, TVN STYLE HD, TVN TURBO HD, programy z portfolio AXN, SUNDANCE Channel HD, Da Vinci Learning, ELEVEN i ELEVEN SPORTS w jakości HD, programy WTK, Lech TV i wiele innych.

To znakomite rozwiązanie dla tych, którzy nie znoszą nudy. Dzięki INEA Online TV ulubione programy możesz oglądać praktycznie wszędzie: na wakacjach, w korku, w kolejce do lekarza. Możesz być zawsze na bieżąco z informacjami ze świata, najlepszymi filmami, serialami oraz wydarzeniami sportowymi!

INEA Online TV ułatwia życie, dzięki wielu przydatnym funkcjom. Pozwala do woli przeglądać program telewizyjny oraz zdalnie zlecić nagrywanie Twojego ulubionego serialu lub meczu. Aplikacja telewizyjna może również przypominać, że zbliża się pora emisji programu, który chcesz zobaczyć. Korzystnie z aplikacji jest bezpłatne.

Pobierz nową, ulepszoną aplikację INEA Online TV!

Przeczytaj także

  • 20 czerwca 2024

    Pierwsze półrocze INEA z pięcioma nagrodami

    Rok 2024 pokazuje, że INEA jest coraz bardziej widoczna na rynku dostaw usług światłowodowych i coraz bardziej doceniana. W pierwszym półroczu zdobyliśmy aż pięć statuetek w różnych ogólnopolskich konkursach i plebiscytach.
  • 22 kwietnia 2024

    INEA z kolejną nagrodą w konkursie Loyalty Heroes

    W tym roku jury przyznało jej nagrodę w kategorii The Best Customer – Centric Solution, doceniając aplikację INEA i jej funkcjonalności – Zarządzanie WiFi oraz Wsparcie Techniczne.
Chat