Obsługa
Aktualności INEA

9 marca 2017

HITY SERIALOWE CANAL+ W OKNIE OTWARTYM W INEA

Dobre wieści dla abonentów telewizji cyfrowej INEA. Z okazji 22. urodzin Canal+ będzie można obejrzeć odkodowane hity serialowe! Pierwszy odcinek nowej serii popularnego serialu w reżyserii Michaela Baya - "Piraci 4" - wystartuje w Canal+ już w czwartek 9 marca o godz. 21:00. Nie warto przegapić też nowego serialu kryminalnego „Midnight sun”, którego pierwsze dwa odcinki będą odkodowane w Canal+ następnego wieczoru, w piątek 10 marca, w godz. 21.00-23.00. Hity będą odkodowane dla wszystkich abonentów telewizji cyfrowej INEA!

 

„Piraci” powracają!

Zdrada, szaleństwo, miłość i… oślepiający blask złota. Efekty specjalne na poziomie „Spartakusa”, emocje i napięcie godne „Gry o tron”, tajemnica jak w „Kodzie Leonarda Da Vinci”, bohaterowie na miarę „Wikingów” czy „Zaginionego królestwa”. Dotychczasowe trzy sezony serialu "Piraci" ("Black sails") zdobyły 8 nominacji oraz 3 statuetki Emmy. Gwarancją prawdziwie kinowego rozmachu jest osoba producenta serialu, Michaela Baya, reżysera takich przebojów jak Transformers, Armageddon czy Pearl Harbour.

Uwaga! Serial tylko dla dorosłych!

 

Premiera nowego serialu kryminalnego „Midnight sun”!

Gdy śnieg barwi krew, a słońce gaśnie, to znak, że nadeszła era przemocy. Serial kryminalny pomysłodawców „Mostu nad Sundem”. Na ekranie Leila Bekhti („Prorokj”) i Gustaf Hammarsten („Bruno”, „Dziewczyna z tatuażem”). Brutalne morderstwo, którego ofiarą pada francuski obywatel przebywający w Szwecji, okazuje się tylko jednym z wielu. Jakie tajemnice kryje małe miasteczko na północy Skandynawii?

„Midnight sun”, nagrodzony podczas Series Mania 2016 Nagrodą Publiczności w kategorii "najlepszy serial", będzie można oglądać w Canal+ w piątki o godz. 21:00. Powtórki - w Canal+ Seriale w niedziele o 21.00.

Przeczytaj także

  • 21 października 2020

    GENESIS – mistrzowska walka na gołe pięści!

    Piątek, 23.10.2020, czas na nowy format sportów walki – GENESIS. Zawodnicy będą ze sobą walczyć na gołe pięści. W walce wieczoru były mistrz KSW i jedna z największych gwiazd sportów walki w Polsce – Marcin „Różal” Różalski – stoczy zaciekły pojedynek z byłym mistrzem UFC – Joshem Barnettem. To bez wątpienia będzie największe wydarzenie w sportach walki w Polsce w tym roku. Oglądaj na żywo w INEA w usłudze PPV!
  • 6 października 2020

    KSW 55… kolejne starcie legend!

    Już w sobotę, 10.10.2020, legendarny Mamed Khalidov i niepokonany w KSW Scott Askham ponownie staną naprzeciwko siebie, w walce o pas w kategorii średniej. W drugiej walce wieczoru do okrągłej klatki powróci najbardziej waleczny zawodnik MMA w Polsce – Michał Materla, który skrzyżuje rękawice z serbskim „Jokerem” Aleksandarem Iliciem. KSW 55 to wydarzenie, które musisz zobaczyć. Oglądaj na żywo w INEA w usłudze PPV!
Chat