Obsługa
Aktualności INEA

20 listopada 2017

Poprawa działania usługi WiFi

Nieustannie wprowadzamy usprawnienia, mające na celu podniesienie jakości usług.  Dlatego też w dniach: od 20 do 23 listopada przeprowadzona zostanie zdalna aktualizacja modemów Klientów (dotyczy głównie urządzeń CISCO EPC 3925).

W tych dniach prosimy o pozostawienie urządzeń podłączonych do zasilania. Zmiany będą wprowadzane w godzinach nocnych. W niektórych sytuacjach mogą one skutkować nietypowym działaniem sprzętu. Jeśli taka sytuacja zaistnieje, prosimy o kontakt z infolinią INEA:  61 226 66 66.

Aktualizacja dotyczy wyłączenia dodatkowej, bezpłatnej usługi Hotspot co wpłynie na polepszenie jakości działania domowego WiFi i zwiększenie komfortu codziennego korzystania z sieci bezprzewodowej.  

Jednocześnie informujemy, że INEA będzie nadal udostępniać usługę bezpłatnych Hotspotów w środkach komunikacji miejskiej oraz stacjonarnych punktach miast.

Przeczytaj także

  • 21 października 2020

    GENESIS – mistrzowska walka na gołe pięści!

    Piątek, 23.10.2020, czas na nowy format sportów walki – GENESIS. Zawodnicy będą ze sobą walczyć na gołe pięści. W walce wieczoru były mistrz KSW i jedna z największych gwiazd sportów walki w Polsce – Marcin „Różal” Różalski – stoczy zaciekły pojedynek z byłym mistrzem UFC – Joshem Barnettem. To bez wątpienia będzie największe wydarzenie w sportach walki w Polsce w tym roku. Oglądaj na żywo w INEA w usłudze PPV!
  • 6 października 2020

    KSW 55… kolejne starcie legend!

    Już w sobotę, 10.10.2020, legendarny Mamed Khalidov i niepokonany w KSW Scott Askham ponownie staną naprzeciwko siebie, w walce o pas w kategorii średniej. W drugiej walce wieczoru do okrągłej klatki powróci najbardziej waleczny zawodnik MMA w Polsce – Michał Materla, który skrzyżuje rękawice z serbskim „Jokerem” Aleksandarem Iliciem. KSW 55 to wydarzenie, które musisz zobaczyć. Oglądaj na żywo w INEA w usłudze PPV!
Chat