Search
Obsługa Pomoc
Aktualności INEA

15 grudnia 2015

Więcej kanałów HD w INEA

Mamy świetną wiadomość dla wszystkich fanów muzyki: VOX Music TV będzie dostępny dla abonentów INEA. To nie koniec dobrych informacji: rozszerzamy ofertę kanałów HD! Kolejne dziewięć programów dostępnych dotąd w wersji SD będzie można oglądać  w jakości HD. Wszystkie zmiany wchodzą w życie 15 grudnia.

Już w pakiecie Oszczędnym HD pojawią się: kanał muzyczny ESKA HD (w reemisji promocyjnej), TV4 HD, Polsat 2 HD. Abonenci pakietu Standard HD oprócz wymienionych zyskają też: kanał dla dzieci Disney Channel HD, Polsat Cafe HD, Polsat Play HD oraz Discovery Science HD. Pakiet Super HD wzbogaci się łącznie o 9 kanałów w wysokiej rozdzielczości - wszystkie powyższe oraz BBC BRIT HD i BBC EARTH HD. Dla fanów muzyki lat 80. i 90., dodajemy też kanał VOX Music TV, który będzie dostępny w reemisji promocyjnej w pakietach: Oszczędnym, Standard HD oraz Super HD.

VOX Music TV to kanał muzyczno-rozrywkowy. Prezentuje teledyski z największymi hitami dyskotekowymi lat 80. i 90., a także italo disco, euro dance oraz disco polo. W ramówce stacji znajdują się programy poświęcone gwiazdom muzyki, listy przebojów, bloki tematyczne o poszczególnych gatunkach muzycznych, historiach zespołów i wykonawców, a także informacje z zakresu rozrywki i kultury masowej. Kanał obecny jest na rynku telewizyjnym od 28 kwietnia 2014 roku, jego nadawcą jest Lemon Records.

Przeczytaj także

  • 7 listopada 2023

    OKNO OTWARTE: PASJONAT. ODKRYJ W SOBIE PASJĘ DO DOBREJ ROZRYWKI!

    Nie oszukujmy się, z nowymi postanowieniami nie warto czekać do nowego roku. Jeśli chcecie rozbudzić w sobie nową pasję, zacząć robić coś nowego lub po prostu pogłębić swoje dotychczasowe zainteresowania, to mamy dla Was dobrą wiadomość.
  • 6 października 2023

    OKNO OTWARTE: Czas, by zadbać o siebie przez cały miesiąc

    Jeśli spędzać jesień, to tylko w przyjemny sposób. Aż do 31.10.2023 oddajemy Wam do dyspozycji okno otwarte, dzięki któremu macie pewność, że zadbacie o siebie i jakość swojego odpoczynku po ciężkim dniu.
Chat