Obsługa
Aktualności INEA

19 września 2017

Wielkie święto telewizji w INEA!

Jesteśmy dobrymi ludźmi od internetu, dbającymi również o tych klientów, którzy nie rozstają się z programem telewizyjnym. Mamy dla Was niespodziankę! Jest nią okno otwarte aż dla 14 atrakcyjnych kanałów telewizyjnych. Promocyjny dostęp rozpocznie się 20 września i potrwa ponad miesiąc! To wyjątkowa szansa na obejrzenie programów z rodziny np. BBC, Disney czy Canal+.

Zatroszczyliśmy się o to, aby każdy klient, niezależnie od wieku mógł znaleźć w tej ofercie coś dla siebie! Oto kanały, które będą dostępne w oknie otwartym: BBC Earth, BBC Brit, BBC HD, Canal+Discovery, Cbeebies, Disney Channel oraz Disney Junior, Domo+, FilmBox Premium HD, FOX, Kino TV, Kuchnia+, National Geographic, Nuta.TV.

Promocyjny dostęp do ww. kanałów potrwa od 20 września do 30 października. Programy dostępne w jakości HD można odbierać wyłącznie za pośrednictwem dekodera HD.

Mamy nadzieję, że nawet najbardziej wymagający klienci z przyjemnością zasiądą przed telewizorem! A co warto w tym czasie zobaczyć? Przykłady podpowiadamy poniżej.

BBC Earth

Kto chce zostać astronautą?  Seria 1 (6 odcinków), od niedzieli 8 października, godz. 23:00

Życie w przestrzeni kosmicznej to ekstremalne wyzwanie – wymaga doskonałej kondycji fizycznej, ale i psychicznej. Oto wyjątkowy program, w którym dwanaścioro śmiałków poddaje się reżimowi treningowemu astronautów.

Kandydaci przechodzą wyczerpujące szkolenia, podczas których przekraczają granice wytrzymałości własnych organizmów. Poddawani są m.in. symulacji startu kosmicznego w wirówce, morderczemu treningowi rotacji  i przeciążeń, ćwiczeniom w stanie nieważkości. Wszystko pod baczną obserwacją ekspertów: lekarza, psychologa oraz doświadczonego astronauty Chrisa Hadfielda. Kto ze śmiałków podoła ekstremalnym wyzwaniom i okaże się najlepszym kandydatem na astronautę?

BBC Brit

Cuda inżynierii, seria 3 (12 odcinków), niedziela 1 października, godz. 22:00

Seria dokumentalna przedstawiająca różnorodne pionierskie osiągnięcia nowoczesnej inżynierii, m.in.: budowle, okręty, tunele oraz statki kosmiczne. Realizacja tych przedsięwzięć możliwa jest dzięki niesamowitej pomysłowości ich konstruktorów. Od spektakularnej przebudowy Kanału Panamskiego po Tokyo Skytree, najwyższą telewizyjną wieżę na świecie o wysokości 634m – omawiamy, jak nowoczesne osiągnięcia naukowe inspirowane genialnymi projektami z przeszłości umożliwiły konstruowanie tych cudów inżynierii.

BBC HD

Świeża krew, seria 1 (7 odcinków), od środy 11 października, godz. 22:00

Rash Sayyd i Stefan Kowolski są dwudziestoparolatkami u początków kariery zawodowej. Rash
to świeżo upieczony agent policji, Stefan jest młodszym śledczym agencji rządowej. Rodzice Rasha pochodzą z Iranu, Stefana – z Polski. Obaj urodzili się w Wielkiej Brytanii, choć czują się outsiderami.

Okazuje się, że obaj pracują nad dwoma, wydawałoby się, niepowiązanymi ze sobą sprawami.
Z czasem dociera do nich, że trafili w sam środek ogólnoświatowego spisku i są na tropie ciemnych interesów na styku wielkiego biznesu i polityki. Muszą połączyć siły, by rozwiązać tę niebezpieczną zagadkę. Są jak ogień i woda, ale z czasem rozwoju ich przyjaźni uświadamiają sobie, że mogą dopaść najpotężniejszych tego świata. Jeśli sami wcześniej nie dadzą się złapać.

FILMBOX PREMIUM

Doktor Who, od niedzieli 3 września, godz. 20:10

Serial science fiction produkowany przez BBC. Tajemniczy i dziwaczny osobnik przedstawiający się jako Doktor podróżuje w czasie i przestrzeni za pomocą urządzenia o nazwie T.A.R.D.I.S., które ukryte jest w niebieskiej budce policyjnej. Doktor jest jednym z Władców Czasu z planety Gallifrey, z których każdy po śmierci regeneruje się w nowym ciele, ale może to zrobić jedynie dwanaście razy. Poszczególne wcielenia Doktora różnią się nie tylko wyglądem, ale również osobowością.

KUCHNIA+

W ramówce znajdują się serie poradnikowe i reality oraz filmy dokumentalne i fabularne. Każdy wieczór w Kuchni+ od poniedziałku do niedzieli to inny temat. Poniedziałek to „Kuchnia na widelcu”, wtorek „Kuchnie świata”, środa „Gwiazdy na talerzu”, czwartek „Polski czwartek”, piątek „Kuchnia od kuchni”, sobota „Kulinarne podróże”, niedziela „Szczypta zdrowia”.

Kluczowymi elementami ramówki są produkcje własne stacji. Wśród autorskich formatów znajdują się takie programy jak: „Zielona rewolucja Marty Dymek" ukazująca bogactwo kuchni roślinnej; „ABC GOTOWANIA” Mariety Mareckiej dla początkujących miłośników gotowania, czy „David w Europie” z odkrywającym kuchnie Europy Davidem Gaboriaud. Kanał pokazuje również „cook news”, jedyny w Polsce program informacyjny poświęcony branży gastronomicznej i sztuce kulinarnej.

Na antenie stacji nie brak ekskluzywnych programów zagranicznych. Kuchnia+ jako jedyny kanał w Polsce pokazuje programy Jamiego Olivera. 

Przeczytaj także

  • 21 października 2020

    GENESIS – mistrzowska walka na gołe pięści!

    Piątek, 23.10.2020, czas na nowy format sportów walki – GENESIS. Zawodnicy będą ze sobą walczyć na gołe pięści. W walce wieczoru były mistrz KSW i jedna z największych gwiazd sportów walki w Polsce – Marcin „Różal” Różalski – stoczy zaciekły pojedynek z byłym mistrzem UFC – Joshem Barnettem. To bez wątpienia będzie największe wydarzenie w sportach walki w Polsce w tym roku. Oglądaj na żywo w INEA w usłudze PPV!
  • 6 października 2020

    KSW 55… kolejne starcie legend!

    Już w sobotę, 10.10.2020, legendarny Mamed Khalidov i niepokonany w KSW Scott Askham ponownie staną naprzeciwko siebie, w walce o pas w kategorii średniej. W drugiej walce wieczoru do okrągłej klatki powróci najbardziej waleczny zawodnik MMA w Polsce – Michał Materla, który skrzyżuje rękawice z serbskim „Jokerem” Aleksandarem Iliciem. KSW 55 to wydarzenie, które musisz zobaczyć. Oglądaj na żywo w INEA w usłudze PPV!
Chat