Obsługa
Salony

INEA Słupca i okolice

Obecnie mało kto może obejść się bez internetu czy telefonii komórkowej, a dobrze mieć także pod ręką telewizję kablową, w której znajdziemy setki tematycznych kanałów. Jeśli chodzi o internet, Wielkopolska posiada bardzo rozbudowaną infrastrukturę, nazwaną „Wielkopolską Siecią Szerokopasmową”, która powstała w ramach projektu „ŚWIATŁOWÓD DO DOMU”. Dzięki niej setki tysięcy gospodarstw domowych na terenie województwa mogą cieszyć się stabilnym i szybkim łączem internetowym, dostarczanym światłowodami, które przy odpowiedniej infrastrukturze umożliwiają transfer danych z olbrzymią prędkością, wynoszącą nawet do 1 Gb/s. Jesteś mieszkańcem Słupcy i szukasz operatora, który zaoferuje Ci wysokiej jakości usługi telekomunikacyjne? Dołącz do INEA!

Usługi telekomunikacyjne – INEA Słupca

INEA to firma, która ma do zaoferowania podłączenie do sieci internetowej z bardzo szybkim transferem danych. Tak szybki internet Słupca zawdzięcza oczywiście wspomnianej „Wielkopolskiej Sieci Szerokopasmowej”. Można zdecydować się na prędkość do 25 Mb/s, 150 Mb/s, 250 Mb/s i 1 Gb/s – przy każdej opcji dostępny jest INEA HOTSPOT WiFi, umożliwiający korzystanie z sieci bezprzewodowej zawsze, gdy znajdujesz się w zasięgu INEA, co przydaje się np. w sytuacji, gdy masz w domu laptopa i nie chcesz siedzieć z nim w jednym miejscu. Jednak INEA ma do zaproponowania nie tylko internet – oferujemy również szeroki wybór kanałów telewizji kablowej, w tym wiele stacji nadawanych w jakości HD. Oprócz popularnych stacji ogólnopolskich i zagranicznych, w telewizji INEA znajdują się także lokalne kanały, jak na przykład TV Wielkopolska czy Lech TV. Ponadto w ofercie operatora znajdują się także usługi telekomunikacyjne, jak telefonia komórkowa z możliwością korzystania z internetu w smartfonie oraz telefonia stacjonarna. Dodatkowo można również zdecydować się na internet mobilny, który polecany jest osobom, które dużo podróżują lub często się przeprowadzają.

Słupca – salon sprzedaży INEA

Jeśli chcesz zostać abonentem którejś z usług oferowanych przez operatora, najważniejsze informacje znajdziesz na oficjalnej stronie INEA. Osobisty kontakt jest możliwy za pomocą infolinii, gdzie konsultanci odpowiedzą na każde pytanie, a także mailowo. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby odwiedzić też salon sprzedaży firmy. INEA Słupca mieści się przy al. Tysiąclecia, która jest jedną z ważniejszych arterii komunikacyjnych miasta, a dostać się tam można zarówno od zachodu (z Traugutta lub Konopnickiej), jak i wschodu (z Wodnej, Armii Krajowej i Wojska Polskiego). Na miejscu można dowiedzieć się o aktualnych promocjach, a także o szczegółach oferty operatora. Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:30 do 18:00. Z pewnością znajdziesz więc w ciągu dnia dogodną dla siebie porę na odwiedzenie salonu.

Słupca – o miejscowości

Miasteczko Słupca położone jest na Równinie Wrzesińskiej. Mieści się tam siedziba gminy i powiatu słupeckiego. Zamieszkuje je niecałe 14 tysięcy osób, a użytki rolne stanowią niemal połowę terenu miejskiego. Znajduje się tam wiele zabytków, z których najstarsze sięgają XII wieku. Przez Słupcę przebiegają dwie drogi wojewódzkie (DW263, łącząca miasteczko z miastem Dąbie oraz DW466 – łącząca Słupcę z autostradą A2) oraz jedna krajowa (DK92, łącząca Miedzichowo z Łowiczem). Przebiega tu także linia kolejowa Berlin-Moskwa. Lokalna telewizja w Słupcy, w tym wspomniana wcześniej WTK, dostarczy Ci bieżących informacji na temat najważniejszych wydarzeń w okolicy.

Chat