Czego potrzebują studenci na start?

Nie chcę smęcić, że wakacje zaraz się kończą i trzeba już powoli kupować zeszyty, linijki i inne piórniki ☺ Jednak czy prędzej czy później trzeba będzie przygotować się do nowego semestru. Jak to zrobić, gdy jest się początkującym studentem?

Z własnego doświadczenia

Gdy ja jeszcze byłem „świeżakiem”, swoje pierwsze kroki w Poznaniu postawiłem… tak naprawdę w internecie. Przed przyjechaniem na miejsce i rozpoczęciem zwiedzania, wspólnie z kolegą zacząłem od szukania mieszkania na różnych portalach, a następnie kilku niezbędnych, dodatkowych mebli – to też załatwiliśmy online.

Kolejnym „niezbędnikiem” naszego mieszkania był szybki internet – czy do nauki czy też grania w sieci, uznaliśmy, że mega internet od INEA był jedynym słusznym wyborem. Dodatkowo, jest on zawsze dostosowany do potrzeb studentów, dostępny w różnych pakietach z ciągłymi promocjami. Teraz można podpisać umowę tylko na 8 miesięcy, bez opłat na wakacje. Idealne, jeśli gdzieś wyjeżdżamy.

Internet w cenie T-shirta!

Co ważne, wszystkie promocje idą w parze z naprawdę korzystnymi cenami. W tym roku, za internet w INEA zapłacimy już od 49,90 zł miesięcznie i w ramach usługi dostępu do sieci otrzymamy Pakiet Bezpieczeństwa (0,01 zł za pierwszy miesiąc, 9,90 zł za kolejne miesiące).

Gdy zdecydujemy się na internet o prędkości 180 Mb/s wzwyż otrzymamy także dostęp do HBO GO za jedyne 30,00 zł miesięcznie, z 1.miesiącem za darmo. Wybierając z kolei jeden z pakietów (Komfort lub Ekstra) możemy liczyć za to na HBO MAX HD!

Jaki internet? Szybki internet!

Jako że ja jestem IN, gdziekolwiek się pojawię, nie wyobrażam sobie życia studenckiego bez mega internetu o prędkości 1 Gb/s. W INEA jest on dostępny za 119,90 zł miesięcznie (w ofercie dla graczy) lub w pakiecie z internetem mobilnym (10 GB), modułem WiFi, telewizją i telefonem – za 159,90 zł.  

1000 Mb/s wystarcza zarówno do pracy online czy pobierania dokumentów z chmury, jak i do oglądania najnowszych filmów lub seriali czy słuchania muzyki non-stop. Od razu podpowiadam, że praca i nauka w takich warunkach to czysta przyjemność ☺

Przeczytaj także
Zobacz również

Quiz

A gdybyś miał moc, niepojętą przez innych? Gdybyś panował nad rzeczami, nad którymi nikt inny nie ma władzy? Lub gdybyś miał wyobraźnię bez granic, to którą postacią z Gry o Tron byś był?
A gdybyś miał moc, niepojętą przez innych? Gdybyś panował nad rzeczami, nad którymi nikt inny nie ma władzy? Lub gdybyś miał wyobraźnię bez granic, to którą postacią z Gry o Tron byś był?

Quiz

Pytanie 1/7
Załóżmy, że masz problem. Jak go rozwiązujesz?

Quiz

Pytanie 2/7
Jakie filmy lub książki lubisz?

Quiz

Pytanie 3/7
Wyobraź sobie, że siedzisz ze znajomymi na piwie:

Quiz

Pytanie 4/7
Skoro jesteśmy przy znajomych, to jak oceniają Cię bliscy?

Quiz

Pytanie 5/7
A jak Ty widzisz swoich przyjaciół?

Quiz

Pytanie 6/7
Gdzie spędziłbyś wakacje marzeń?

Quiz

Pytanie 7/7
Czego najbardziej nie lubisz?

Quiz

Dziękujemy za rozwiązanie quizu.
Gratulujemy. Twój wynik to:
Twój wynik to:
0/0
poprawnych odpowiedzi

Sonda

Jakie zdjęcia przywieziesz z wakacji?

(Zaznacz max. 3 odpowiedzi)