Search
Obsługa Pomoc
Witaj w świecie INEA
 • 26 lutego 2024

  Jak zadbać o bezpieczeństwo seniorów w sieci?

  Jak radzi sobie współczesny senior w sieci? Według statystyk Krajowego Instytutu Mediów 3 na 4 osoby w wieku 60-74 lat mają w swoim domu dostęp do Internetu. Seniorzy chętnie więc wkraczają w cyfrowy świat, co przynosi im wiele korzyści. Trzeba jednak pamiętać o licznych zagrożeniach, które mogą ich tam spotkać. Jak zapewnić seniorom bezpieczeństwo?
 • 30 stycznia 2024

  Jak wybrać Internet do wynajmowanego mieszkania?

  Właściciele mieszkań nie zawsze udostępniają Internet swoim najemcom. Czy to oznacza, że musisz zrezygnować z połączenia z siecią? Nie! Sprawdź, jaki Internet do wynajmowanego mieszkania wybrać oraz jak będzie wyglądać procedura jego podłączenia.
 • 30 stycznia 2024

  Skąd wziąć informacje o możliwości podpięcia do sieci?

  Decydując się na podłączenie do sieci, trzeba mieć na uwadze nie tylko własne upodobania, ale też względy techniczne. Spore znaczenie ma miejsce zamieszkania - możliwość dostarczenia usługi zależy od lokalizacji. Szukasz odpowiedzi na pytanie, jaki Internet jest dostępny pod moim adresem? Dowiedz się, jak to sprawdzić.
 • 30 stycznia 2024

  Zakupy przez Internet - na co zwrócić uwagę?

  Zakupy w trybie online to ogromna oszczędność czasu. Decydując się na nie, musisz jednak wiedzieć, jak zadbać o swój komfort i bezpieczeństwo. Co więc zrobić, aby zakupy w Internecie były szybkie, łatwe i bezproblemowe? Sprawdź nasz poradnik.
 • 22 grudnia 2023

  Internet stacjonarny czy Internet mobilny? Jakie są korzyści obu rozwiązań?

  Internet stacjonarny i mobilny to dwie popularne opcje Internetu. Każda z nich ma swoje zalety. Warto przyjrzeć się obu rozwiązaniom, analizując korzyści z punktu widzenia użytkowników.
 • 22 grudnia 2023

  Studia online – jaki Internet wybrać?

  Kluczowym elementem udanego studiowania online jest szybki i niezawodny dostęp do Internetu. Dowiedz się, jaki rodzaj Internetu będzie najlepszy dla studenta i na co zwrócić uwagę przy wyborze oferty.
Chat