Search
Obsługa Pomoc
Witaj w świecie INEA
 • 22 maja 2023

  Nielimitowany internet mobilny

  Jeszcze do niedawna telefonia komórkowa bez limitu wydawała się czymś nieosiągalnym. Wraz z rozwojem technologii takie rozwiązanie stało się możliwe i jest wykorzystywane przez coraz większą liczbę Polaków. Podpowiadamy, czym cechuje się taka opcja i dlaczego warto w nią inwestować.
 • 22 maja 2023

  Jak skonfigurować usługi mobilne

  Konfiguracja Internetu w telefonie nie jest trudna. Aby ją przeprowadzić, wystarczy wykonać kilka prostych czynności, które nie wymagają posiadania specjalistycznej wiedzy. Podpowiadamy, jak skonfigurować usługi mobilne w telefonie.
 • 15 maja 2023

  Jak zlokalizować zgubiony telefon?

  Wiele osób doświadczyło stresogennej sytuacji, w której nie mogły znaleźć swojego telefonu. Na szczęście istnieje kilka skutecznych sposobów na jego odnalezienie. Podpowiadamy, jak zlokalizować telefon za pomocą kilku prostych metod.
 • 15 maja 2023

  Czym jest roaming?

  Wyjazd za granicę wiąże się z potrzebą korzystania z usługi, jaką jest roaming. Jest to rozwiązanie umożliwiające wykorzystywanie bramek zagranicznych operatorów i łączenie się z numerami z dowolnej sieci. Wyjaśniamy dokładnie, czym jest roaming i jak z niego korzystać.
 • 15 maja 2023

  Zalety korzystania z telefonu stacjonarnego

  Jeszcze do niedawna telefony stacjonarne stanowiły normalny widok w każdym polskim domu. Od dłuższego czasu są jednak wypierane przez popularne smartfony, co nie oznacza, że ich posiadanie mija się z celem. Przedstawiamy największe zalety korzystania z telefonu stacjonarnego.
 • 15 maja 2023

  Przeniesienie numeru do innego operatora

  Wbrew pozorom przenoszenie numeru telefonu do nowego operatora nie musi być kłopotliwe. Dynamiczny rozwój telefonii komórkowej sprawia, że jest to szybki i bezstresowy proces. Wyjaśniamy, ile trwa przeniesienie numeru do innego operatora i jak to zrobić.
Chat