Search
Obsługa Pomoc
Witaj w świecie INEA
 • 20 lipca 2023

  Jak włączyć 5G w telefonie?

  Technologia 5G wykazuje szereg zalet, takich jak błyskawiczne pobieranie plików i możliwość komfortowego korzystania z serwisów streamingowych. Prędkość takiego Internetu może wynosić nawet 600 Mb/s. Z tego powodu warto inwestować w telefon 5G oraz w łącze umożliwiające korzystanie z tej technologii. W artykule wyjaśniamy jak włączyć tę opcję na smartfonach.
 • 20 lipca 2023

  Mobilne zarządzanie usługami telekomunikacyjnymi

  Każda wykorzystywana usługa telekomunikacyjna powinna być kontrolowana przez użytkownika. Takie rozwiązanie pozwala unikać zbędnych wydatków i innych problemów. W tym celu przydaje się mobilna aplikacja do zarządzania usługami telekomunikacyjnymi. Wyjaśniamy, czym powinna się cechować i dlaczego warto z niej korzystać.
 • 19 czerwca 2023

  Telefonia komórkowa - oferty indywidualne

  Od lat operatorzy prześcigają się w oferowanych usługach telefonii komórkowej, by przyciągnąć jak największe grono klientów. Z tego powodu propozycje od dostawców zawierają wiele dodatkowych opcji. Podpowiadamy, na co zwracać uwagę przy wyborze dostawcy telefonii komórkowej.
 • 22 maja 2023

  Nielimitowany internet mobilny

  Jeszcze do niedawna telefonia komórkowa bez limitu wydawała się czymś nieosiągalnym. Wraz z rozwojem technologii takie rozwiązanie stało się możliwe i jest wykorzystywane przez coraz większą liczbę Polaków. Podpowiadamy, czym cechuje się taka opcja i dlaczego warto w nią inwestować.
 • 22 maja 2023

  Jak skonfigurować usługi mobilne

  Konfiguracja Internetu w telefonie nie jest trudna. Aby ją przeprowadzić, wystarczy wykonać kilka prostych czynności, które nie wymagają posiadania specjalistycznej wiedzy. Podpowiadamy, jak skonfigurować usługi mobilne w telefonie.
 • 15 maja 2023

  Jak zlokalizować zgubiony telefon?

  Wiele osób doświadczyło stresogennej sytuacji, w której nie mogły znaleźć swojego telefonu. Na szczęście istnieje kilka skutecznych sposobów na jego odnalezienie. Podpowiadamy, jak zlokalizować telefon za pomocą kilku prostych metod.
Chat