Search
Obsługa Pomoc
Witaj w świecie INEA
 • 23 października 2023

  Zalety telewizji i Internetu światłowodowego

  Główne źródło rozrywki w polskich domach? Telewizja cały czas znajduje się na podium i dba o dobrą zabawę kolejnych pokoleń. Operatorzy telewizyjni stale unowocześniają swoje oferty, aby dostarczyć rozrywkę dopasowaną do wciąż zmieniających się potzreb i preferencji swoich odbiorców, oferując jeszcze lepszą jakość. Rosnącą popularnością cieszy się zaś telewizja światłowodowa. Sprawdź, dlaczego może być to idealne rozwiązanie dla Ciebie.
 • 22 września 2023

  Telewizory do oglądania sportu

  Komfortowe oglądanie wydarzeń sportowych wymaga posiadania odpowiedniej jakości telewizora. Taki sprzęt musi posiadać wysoką częstotliwość odświeżania matrycy oraz odpowiednią rozdzielczość. Podpowiadamy, jaki telewizor do oglądania sportu okaże się trafnym wyborem.
 • 22 maja 2023

  Pakiety telewizji internetowej

  Telewizja internetowa cieszy się coraz większą popularnością wśród polskich odbiorców. Idąc w parze z szybkim i stabilnym łączem, może zapewniać dostęp do niezliczonej ilości kanałów w najwyższej jakości. Wyjaśniamy, dlaczego warto stawiać na telewizję online i jak dobrać odpowiednią ofertę.
 • 22 maja 2023

  Telewizja i pakiety Canal Plus

  Canal+ to jeden z największych graczy na rynku telewizyjnym w Polsce. Stacja oferuje dostęp do niezliczonej liczby filmów oraz seriali. Ponadto, daje możliwość śledzenia najciekawszych wydarzeń sportowym. Podpowiadamy, dlaczego warto się zdecydować na pakiet Canal Plus.
 • 15 maja 2023

  Odległość od telewizora a jakość oglądania

  Większość osób zdaje sobie sprawę z tego, że odległość telewizora od kanapy lub innego siedziska ma olbrzymi wpływ na jakość oglądania TV. Pomimo tego nie każdy wie, ile powinna ona wynosić. Wyjaśniamy, z jakiej odległości oglądać TV i co się dzieje w sytuacjach, w których jest ona nieodpowiednia.
 • 15 maja 2023

  Oglądanie telewizji na smartfonie

  Żyjemy w czasach, w których oglądanie telewizji nie wymaga posiadania klasycznego odbiornika. Można to robić w dowolnym miejscu, wykorzystując nowoczesne urządzenia mobilne, na przykład smartfony. Wyjaśniamy, dlaczego telewizja w telefonie to dobre rozwiązanie i jak z niego skorzystać.
Chat