Search
Obsługa Pomoc
Witaj w świecie INEA
 • 22 maja 2023

  Pakiety telewizji internetowej

  Telewizja internetowa cieszy się coraz większą popularnością wśród polskich odbiorców. Idąc w parze z szybkim i stabilnym łączem, może zapewniać dostęp do niezliczonej ilości kanałów w najwyższej jakości. Wyjaśniamy, dlaczego warto stawiać na telewizję online i jak dobrać odpowiednią ofertę.
 • 22 maja 2023

  Telewizja i pakiety Canal Plus

  Canal+ to jeden z największych graczy na rynku telewizyjnym w Polsce. Stacja oferuje dostęp do niezliczonej liczby filmów oraz seriali. Ponadto, daje możliwość śledzenia najciekawszych wydarzeń sportowym. Podpowiadamy, dlaczego warto się zdecydować na pakiet Canal Plus.
 • 15 maja 2023

  Odległość od telewizora a jakość oglądania

  Większość osób zdaje sobie sprawę z tego, że odległość telewizora od kanapy lub innego siedziska ma olbrzymi wpływ na jakość oglądania TV. Pomimo tego nie każdy wie, ile powinna ona wynosić. Wyjaśniamy, z jakiej odległości oglądać TV i co się dzieje w sytuacjach, w których jest ona nieodpowiednia.
 • 15 maja 2023

  Oglądanie telewizji na smartfonie

  Żyjemy w czasach, w których oglądanie telewizji nie wymaga posiadania klasycznego odbiornika. Można to robić w dowolnym miejscu, wykorzystując nowoczesne urządzenia mobilne, na przykład smartfony. Wyjaśniamy, dlaczego telewizja w telefonie to dobre rozwiązanie i jak z niego skorzystać.
 • 15 maja 2023

  Na czym polega telewizja internetowa

  Telewizja stanowi nieocenione źródło rozrywki od kilku pokoleń. Wraz z rozwojem technologii można ją odbierać przez Internet przy pomocy różnych urządzeń. Wyjaśniamy, czym jest telewizja internetowa i jak z niej korzystać.
 • 24 kwietnia 2023

  Jak wybrać pakiet telewizji?

  Dobór odpowiedniego pakietu telewizyjnego może stanowić spory problem. Ostateczny wybór powinien być dostosowany do preferencji każdego z domowników korzystających z TV. Podpowiadamy, jak wybrać pakiet telewizji, tak aby spełniał potrzeby każdego użytkownika.
Chat