Search
Obsługa Pomoc
Razem jest lepiej

Dobrzy ludzie
od internetu
- to właśnie my!

Tacy jesteśmy. Kompetentni, profesjonalni, znamy się na tym, co robimy. Żadnego klienta nie zostawimy w potrzebie. To ludzie tworzą INEA, dlatego są u nas na pierwszym miejscu. Zawsze.

Dobrzy ludzie od internetu

Tutaj spełniam
się zawodowo

INEA to miejsce gdzie można zaangażować się w pracę na całego, nikt ani nic Cię nie blokuje. To tutaj stawiałem pierwsze kroki jako inżynier, pierwsze kroki jako manager. na każdym etapie spotykałem tu ludzi, którzy byli dla mnie wsparciem, okazali wyrozumiałość i cierpliwość.

Janusz Kopczyński

Kierownik działu usług telewizyjnych

Razem do przodu

Wiemy, że świat wokół nas zmienia się dynamicznie, a my traktujemy to jako ekscytujące wyzwanie. Nie upieramy się przy utartych rozwiązaniach i schematach. Zachęcamy naszych pracowników do poszukiwania i realizowania nowatorskich projektów. Zaskakujące pomysły to często najlepsza odpowiedź na pojawiające się zmiany.

Tu się nie da nudzić

Jest dynamicznie, jest elastycznie, jest energetycznie. Zarażamy się nowymi pomysłami, szybko wdrażamy je w życie. Chcemy być coraz lepsi, coraz bardziej innowacyjni. Lubię INEA, bo jest ambitna, zdeterminowana, trochę szalona i dążąca do celu, co odpowiada mojej osobowości.

Dariusz Górka

Offensive Tactics Manager

Czujesz,
że działasz

Tutaj każdego dnia widzisz efekty swojej pracy. Nie marnujemy czasu, nie wymyślamy bezsensownych zadań. To, że mieszkańcy Wielkopolski będą mogli odpocząć wieczorem, oglądając swój ulubiony kanał telewizyjny to zasługa wszystkich pracowników INEA.

Kamera, akcja!

w INEA można również poczuć się jak gwiazda filmowa. Nigdy nie wiadomo, co może przynieść kolejny dzień pracy. Czasami nasi pracownicy, zamiast do biura, trafiają na prawdziwy plan filmowy. Artystyczne dusze też mają u nas szansę się popisać.

Stabilne zatrudnienie

Świetny pakiet socjalny, możliwość rozwoju i przede wszystkim atmosfera daleka od tej spotykanej w korporacjach sprawiają, że do biura przychodzę nastawiona pozytywnie. Najfajniejszy jest zdecydowanie fakt, że to ja i tylko ja mam realny wpływ na swoje zarobki, na swoje zadowolenie z każdego dnia pracy.

Agnieszka Niegłos

Sales Expert

Atmosfera jest
genialna

Bezpośrednia i otwarta komunikacja oraz poczucie wzajemnej odpowiedzialności sprawiają, że w INEA nasi pracownicy osiągają sukcesy. Pracujemy w zaangażowanych zespołach, inspirujemy się i dzielimy wiedzą. Praca jest dla nas wyzwaniem, a my nie lubimy się nudzić :)

Agnieszka Patyna

HR Business Partner / HR Manager

Odpowiedzialny biznes

Od wielu lat dostarczamy mieszkańcom Wielkopolski usługi multimedialne i dbamy o to, żeby mogli cieszyć się internetem i telewizją w swoich domach. Stale się rozwijamy i inwestujemy w najnowsze technologie. Chcemy, aby każdy kto wybrał INEA czuł, że jest pod opieką dobrych ludzi od internetu.

Chat