Search
Obsługa Pomoc
Aktualności INEA

17 września 2015

Adamek vs Saleta - oglądaj walkę w INEA!

Adamek vs Saleta - oglądaj walkę w INEA!

W sobotę 26 września będzie można zobaczyć 7 zawodowych walk bokserskich. Wisienką na torcie będzie starcie mistrzów: byłego mistrza świata w wadze junior ciężkiej i półciężkiej, medalisty mistrzostw Europy Tomasza „Górala” Adamka oraz byłego mistrza Polski i Europy w wadze ciężkiej Przemysława Salety. Ruszyła sprzedaż odpłatnego dostępu do gali Polsat Boxing Night.

Wieczór pełen emocji odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie. Oprócz Adamka i Salety będzie można zobaczyć walki Medalisty Mistrzostw Europy Tomasza Jabłońskiego z Bartoszem Gołębiewskim. W dziesięciorundowym pojedynku zmierzą się też trzykrotny amatorski mistrz Polski w kategorii superciężkiej Mariusz Rekowski z bokserem wagi ciężkiej, „Dominikańskim Dynamitem” – Nagy’m Aguilerą. Rywalem Dariusza Sęki natomiast będzie niepokonany od 2011 roku Pedro Otas. Michał Cieślak będzie mocować się z Shownem Coxem, rywalem z Barbadosu. Kolejną walką będzie też pojedynek Kamila Szeremety z Brytyjczykiem Patrickiem Mendy. Nie zabraknie też przedstawicielek płci pięknej: Ewa Brodnicka zmierzy się z Ewą Piątkowską. Do pojedynku staną też byli wicemistrzowie w kick-boxingu: Maciej Miszkiń i Tomasz Gargula.

Zapowiada się emocjonujący wieczór. Przed ekrany telewizorów zapraszamy o 18.30.

Przeczytaj także

  • 7 listopada 2023

    OKNO OTWARTE: PASJONAT. ODKRYJ W SOBIE PASJĘ DO DOBREJ ROZRYWKI!

    Nie oszukujmy się, z nowymi postanowieniami nie warto czekać do nowego roku. Jeśli chcecie rozbudzić w sobie nową pasję, zacząć robić coś nowego lub po prostu pogłębić swoje dotychczasowe zainteresowania, to mamy dla Was dobrą wiadomość.
  • 6 października 2023

    OKNO OTWARTE: Czas, by zadbać o siebie przez cały miesiąc

    Jeśli spędzać jesień, to tylko w przyjemny sposób. Aż do 31.10.2023 oddajemy Wam do dyspozycji okno otwarte, dzięki któremu macie pewność, że zadbacie o siebie i jakość swojego odpoczynku po ciężkim dniu.
Chat