Search
Obsługa Pomoc
Aktualności INEA

1 września 2015

CANAL+ odkodowane kanały premium od 1 września. Poczuj emocje!

Już 1 września INEA odkoduje sportowe kanały premium CANAL+, które ma w swojej ofercie.

W oknie otwartym znajdą się programy: CANAL+ SPORT (także w wersji HD) CANAL+ SPORT 2 HD.

Programy Canal+ w jakości cyfrowej będą dostępne dla wszystkich Abonentów telewizji cyfrowej INEA. Z kolei programy Canal+ w wysokiej rozdzielczości – dla Abonentów telewizji INEA HD.

CANAL+ SPORT i CANAL+ SPORT 2 to kanały premium poświęcone bogatej ofercie sportowej.
Znajdziesz tu najwyższej klasy futbol: mecze Ekstraklasy, Ligi Mistrzów UEFA (na wyłączność w kanałach nc+), Ligi Europejskiej UEFA, a także rozgrywki ligi angielskiej.
Ponadto koszykówka NBA i WNBA oraz Euroliga, Drużynowy Puchar Świata na żużlu oraz tenisowy Puchar Davisa i cykl turniejów golfowych European Tour wraz z US Open i PGA Championship, a także Magazyny Sportowe.

Przeczytaj także

  • 7 listopada 2023

    OKNO OTWARTE: PASJONAT. ODKRYJ W SOBIE PASJĘ DO DOBREJ ROZRYWKI!

    Nie oszukujmy się, z nowymi postanowieniami nie warto czekać do nowego roku. Jeśli chcecie rozbudzić w sobie nową pasję, zacząć robić coś nowego lub po prostu pogłębić swoje dotychczasowe zainteresowania, to mamy dla Was dobrą wiadomość.
  • 6 października 2023

    OKNO OTWARTE: Czas, by zadbać o siebie przez cały miesiąc

    Jeśli spędzać jesień, to tylko w przyjemny sposób. Aż do 31.10.2023 oddajemy Wam do dyspozycji okno otwarte, dzięki któremu macie pewność, że zadbacie o siebie i jakość swojego odpoczynku po ciężkim dniu.
Chat