Search
Obsługa Pomoc
Aktualności INEA

14 grudnia 2015

Chopin jest IN!

Po raz pierwszy, ale na pewno nie ostatni, mamy zaszczyt zaprosić naszych abonentów na niezwykłe wydarzenie muzyczne organizowane przez Filharmonię Poznańską i  realizowane na żywo z Auli Uniwersyteckiej w Poznaniu.

Już 18 grudnia, na specjalne zaproszenie Filharmonii Poznańskiej  wystąpi tam zwycięzca tegorocznego XVII Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina – Seong-Jin Cho.  INEA, jako jedyna sieć kablowa, będzie transmitować ten koncert dla swoich abonentów na kanale 900 (SD) i 901 (HD). Koncert można oglądać bez żadnych dodatkowych opłat!

Koncertem Seon-Jin Cho Filharmonia Poznańska  kończy swój cykl koncertów chopinowskich w tym roku.  Na jej zaproszenie, w Poznaniu, w listopadzie, grali laureaci nagród: drugiej (Charles Richard-Hamelin) i trzeciej (Kate Liu, która dala także recital).  Filharmonia Poznańska jest jedyną instytucją w kraju, w której w tym roku wszyscy laureaci pierwszych trzech nagród Konkursu Chopinowskiego grają z orkiestrą.

Już w najbliższy piątek w Auli UAM, podczas koncertu „Chopin pod choinkę” zabrzmi I Koncert fortepianowy e-moll op. 11 Fryderyka Chopina w wykonaniu 21-letniego pianisty z Korei. Orkiestrę Filharmonii Poznańskiej poprowadzi Tadeusz Strugała, jeden z najwybitniejszych polskich dyrygentów obchodzący właśnie  60-lecie swojej pracy artystycznej.  W drugiej części wieczoru zabrzmi IV Symfonia B-dur op.60 Ludwiga van Beethovena. 

Filharmonia Poznańska i INEA  zapraszają na wydarzenie nie tylko tych, którzy kupili bilet, ale wszystkich abonentów telewizji cyfrowej INEA. Co trzeba zrobić, by dać się oczarować kunsztowi fantastycznego pianisty? Wystarczy usiąść wygodnie w fotelu czy kanapie i włączyć punktualnie o godzinie 19.00 kanał 900 lub 901.

Mecenasem transmisji koncertu jest Fundacja INEA. Partnerem technologicznym INEA sp. z o.o. Transmisję realizować będzie Telewizja WTK.

Piątkowy koncert można będzie obejrzeć  na żywo także na stronie internetowej Filharmonii Poznańskiej: www.filharmoniapoznanska.pl oraz posłuchać w Radiu Merkury. 

Przeczytaj także

  • 10 kwietnia 2024

    INEA z kolejną nagrodą w konkursie Loyalty Heroes

    W tym roku jury przyznało jej nagrodę w kategorii The Best Customer – Centric Solution, doceniając aplikację INEA i jej funkcjonalności – Zarządzanie WiFi oraz Wsparcie Techniczne.
  • 10 kwietnia 2024

    JESZCZE WIĘCEJ SPORTOWYCH EMOCJI!

    Fanatycy sportu i sezonowi oglądacze! Mamy dla Was dobre wieści
Chat