Search
Obsługa Pomoc
Aktualności INEA

4 lutego 2016

"DAVID BECKHAM – KOCHAM TEN SPORT" W BBC BRIT HD

Jesteś fanem piłki nożnej i lubisz podróże? Proponujemy Ci rewelacyjną produkcję, która łączy obie pasje. Od piątku na kanale BBC BRIT HD nowy serial - David Beckham - Kocham ten sport z udziałem tytułowej gwiazdy futbolu. Przypominamy, że program BBC Brit HD jest dostępny bez dodatkowych opłat dla abonentów  Standard HD do końca lutego!

Premierowy odcinek DAVID BECKHAM – KOCHAM TEN SPORT w piątek 5 lutego o 23:00 na BBC BRIT HD!

David Beckham, jeden z najsłynniejszych piłkarzy swojego pokolenia, wyrusza w podróż, w czasie której rozegra siedem meczów na siedmiu kontynentach. Trafi do wiosek w Papui-Nowej Gwinei i Nepalu, na ulice Buenos Aires, pustynne równiny Dżibuti, boiska Miami i mroźne pustkowia Antarktyki. Jeden z najlepszych piłkarzy w historii angielskiej reprezentacji chce pokazać nam ogromną popularność futbolu na całym świecie. W tym celu dołącza do różnych lokalnych społeczności, grających w piłkę często w wyjątkowo trudnych i nieprzyjaznych warunkach.

Przeczytaj także

  • 7 listopada 2023

    OKNO OTWARTE: PASJONAT. ODKRYJ W SOBIE PASJĘ DO DOBREJ ROZRYWKI!

    Nie oszukujmy się, z nowymi postanowieniami nie warto czekać do nowego roku. Jeśli chcecie rozbudzić w sobie nową pasję, zacząć robić coś nowego lub po prostu pogłębić swoje dotychczasowe zainteresowania, to mamy dla Was dobrą wiadomość.
  • 6 października 2023

    OKNO OTWARTE: Czas, by zadbać o siebie przez cały miesiąc

    Jeśli spędzać jesień, to tylko w przyjemny sposób. Aż do 31.10.2023 oddajemy Wam do dyspozycji okno otwarte, dzięki któremu macie pewność, że zadbacie o siebie i jakość swojego odpoczynku po ciężkim dniu.
Chat