Search
Obsługa Pomoc
Aktualności INEA

4 lutego 2016

"DAVID BECKHAM – KOCHAM TEN SPORT" W BBC BRIT HD

Jesteś fanem piłki nożnej i lubisz podróże? Proponujemy Ci rewelacyjną produkcję, która łączy obie pasje. Od piątku na kanale BBC BRIT HD nowy serial - David Beckham - Kocham ten sport z udziałem tytułowej gwiazdy futbolu. Przypominamy, że program BBC Brit HD jest dostępny bez dodatkowych opłat dla abonentów  Standard HD do końca lutego!

Premierowy odcinek DAVID BECKHAM – KOCHAM TEN SPORT w piątek 5 lutego o 23:00 na BBC BRIT HD!

David Beckham, jeden z najsłynniejszych piłkarzy swojego pokolenia, wyrusza w podróż, w czasie której rozegra siedem meczów na siedmiu kontynentach. Trafi do wiosek w Papui-Nowej Gwinei i Nepalu, na ulice Buenos Aires, pustynne równiny Dżibuti, boiska Miami i mroźne pustkowia Antarktyki. Jeden z najlepszych piłkarzy w historii angielskiej reprezentacji chce pokazać nam ogromną popularność futbolu na całym świecie. W tym celu dołącza do różnych lokalnych społeczności, grających w piłkę często w wyjątkowo trudnych i nieprzyjaznych warunkach.

Przeczytaj także

  • 10 kwietnia 2024

    INEA z kolejną nagrodą w konkursie Loyalty Heroes

    W tym roku jury przyznało jej nagrodę w kategorii The Best Customer – Centric Solution, doceniając aplikację INEA i jej funkcjonalności – Zarządzanie WiFi oraz Wsparcie Techniczne.
  • 10 kwietnia 2024

    JESZCZE WIĘCEJ SPORTOWYCH EMOCJI!

    Fanatycy sportu i sezonowi oglądacze! Mamy dla Was dobre wieści
Chat