Search
Obsługa Pomoc
Aktualności INEA

13 stycznia 2016

DISNEY XD I DISNEY JUNIOR W OTWARTYM OKNIE

Największe hity Disneya można oglądać na kanałach Disney XD oraz Disney Junior. Programy są dostępne dla abonentów pakietów Standard SD oraz HD do końca stycznia bez dodatkowych opłat.

Supa Strikas – oglądaj w Disney XD, w sobotę od 9:00. Premiera nowego sezonu już 23 stycznia!

Shaker, Wielki Bo, Gibki Rasta i El Matador, czyli Supa Strikas wracają i to w jakim stylu! Użyją wszelkich znanych futbolowych trików, by utrzymać się w grze. Nie zabraknie porywających akcji piłkarskich, genialnych zagrań i spektakularnych bramek. Piłkarze Supa Strikas wykorzystają wszystkie swoje talenty, by zdobyć upragnione trofeum. A w tej drużynie bycie najlepszym to dopiero początek… Nowe odcinki serialu już od 23 stycznia.

Klinika dla pluszaków – oglądaj w Disney Junior codziennie o 17:55.

Doktor Dosia to młoda lekarka, która w swojej podwórkowej klinice, opiekuje się chorymi pluszakami. Dzięki miłości i trosce pluszowi przyjaciele szybko wracają do formy. Natomiast mali widzowie uczą się, jak dbać o swoje dobre zdrowie i samopoczucie. Zobaczcie, jak doktor Dosia znajduje lekarstwo na każdą dolegliwość!

Przeczytaj także

  • 10 kwietnia 2024

    JESZCZE WIĘCEJ SPORTOWYCH EMOCJI!

    Fanatycy sportu i sezonowi oglądacze! Mamy dla Was dobre wieści
  • 29 marca 2024

    Koszyk pełen niespodzianek! Dodatkowe kanały za free

    Na święta i po świętach mamy dla Was wielkanocne niespodzianki od zajączka! Na świąteczny seans polecają się kanały w otwartym dostępie!
Chat