Search
Obsługa Pomoc
Aktualności INEA

19 lipca 2023

INEA Oficjalny Sponsor Fortuna I Liga

INEA oficjalnie podpisała roczną umowę sponsorską z Fortuna I Liga. Podstawą współpracy będą projekty kierowane do kibiców pierwszoligowych klubów.

Widzimy duży potencjał w polskim sporcie i chcemy aktywnie uczestniczyć w jego dalszym rozwoju. Piłka nożna to dyscyplina z tradycją, która od lat łączy pokolenia i dostarcza wielu pozytywnych emocji, a także jest nośnikiem wielu ważnych dla nas wartości takich jak zespołowość, zaangażowanie oraz wzajemny szacunek.

Jako Oficjalny Sponsor będziemy dostarczać naszym kibicom wielu atrakcji, czyniąc sportowe wydarzenia jeszcze bardziej niezapomnianymi. Współpraca z Fortuna 1 liga to także doskonała okazja do wzmocnienia wizerunku INEA, szczególnie w tym ważnym i historycznym dla nas momencie, w którym stajemy się ogólnopolskim graczem na rynku usług telekomunikacyjnych.

Cieszymy się, że INEA stała się częścią piłkarskiej rodziny i z niecierpliwością wyczekujemy momentu, w którym poczujemy prawdziwy klimat meczowych rozgrywek. Sport jest nam bardzo bliski, jako świadoma organizacja działamy odpowiedzialnie i zdecydowanie wspieramy zdrowy styl życia. Jestem przekonany, że wspólnymi siłami rozbudzimy sportowego ducha na jeszcze większą skalę – powiedział Maciej Piechociński, prezes zarządu INEA Sp. z o.o.

- INEA to firma z 30-letnim doświadczeniem i ambicją rozwoju marki w całej Polsce. Cieszymy się, że INEA chce osiągać swoje cele biznesowe razem z Fortuna 1 Ligą, a szczególnie istotne jest dla nas uruchomienie wspólnych projektów, które pozwolą uczynić rozgrywki bardziej atrakcyjnymi dla kibiców – powiedział Marcin Janicki, prezes zarządu Pierwszej Ligi Piłkarskiej.

Marka INEA będzie obecna na nośnikach reklamowych na obiektach Fortuna 1 Ligi od pierwszej kolejki sezonu, rozpoczynającego się już w piątek 21 lipca.

Przeczytaj także

  • 14 grudnia 2023

    OKNO OTWARTE: DZIECIAKI RZADZĄ TELEWIZJĄ DO 6 STYCZNIA

    Na ten zimowy czas dla wszystkich użytkowników telewizji INEA mamy wspaniały prezent: 22 kanały w bezpłatnym dostępie aż do 6 stycznia! A to wszystko w ramach naszego cyklicznego OKNA OTWARTEGO: Dzieciaki rządzą telewizją.
  • 7 listopada 2023

    OKNO OTWARTE: PASJONAT. ODKRYJ W SOBIE PASJĘ DO DOBREJ ROZRYWKI!

    Nie oszukujmy się, z nowymi postanowieniami nie warto czekać do nowego roku. Jeśli chcecie rozbudzić w sobie nową pasję, zacząć robić coś nowego lub po prostu pogłębić swoje dotychczasowe zainteresowania, to mamy dla Was dobrą wiadomość.
Chat