Search
Obsługa Pomoc
Aktualności INEA

19 lipca 2023

INEA Oficjalny Sponsor Fortuna I Liga

INEA oficjalnie podpisała roczną umowę sponsorską z Fortuna I Liga. Podstawą współpracy będą projekty kierowane do kibiców pierwszoligowych klubów.

Widzimy duży potencjał w polskim sporcie i chcemy aktywnie uczestniczyć w jego dalszym rozwoju. Piłka nożna to dyscyplina z tradycją, która od lat łączy pokolenia i dostarcza wielu pozytywnych emocji, a także jest nośnikiem wielu ważnych dla nas wartości takich jak zespołowość, zaangażowanie oraz wzajemny szacunek.

Jako Oficjalny Sponsor będziemy dostarczać naszym kibicom wielu atrakcji, czyniąc sportowe wydarzenia jeszcze bardziej niezapomnianymi. Współpraca z Fortuna 1 liga to także doskonała okazja do wzmocnienia wizerunku INEA, szczególnie w tym ważnym i historycznym dla nas momencie, w którym stajemy się ogólnopolskim graczem na rynku usług telekomunikacyjnych.

Cieszymy się, że INEA stała się częścią piłkarskiej rodziny i z niecierpliwością wyczekujemy momentu, w którym poczujemy prawdziwy klimat meczowych rozgrywek. Sport jest nam bardzo bliski, jako świadoma organizacja działamy odpowiedzialnie i zdecydowanie wspieramy zdrowy styl życia. Jestem przekonany, że wspólnymi siłami rozbudzimy sportowego ducha na jeszcze większą skalę – powiedział Maciej Piechociński, prezes zarządu INEA Sp. z o.o.

- INEA to firma z 30-letnim doświadczeniem i ambicją rozwoju marki w całej Polsce. Cieszymy się, że INEA chce osiągać swoje cele biznesowe razem z Fortuna 1 Ligą, a szczególnie istotne jest dla nas uruchomienie wspólnych projektów, które pozwolą uczynić rozgrywki bardziej atrakcyjnymi dla kibiców – powiedział Marcin Janicki, prezes zarządu Pierwszej Ligi Piłkarskiej.

Marka INEA będzie obecna na nośnikach reklamowych na obiektach Fortuna 1 Ligi od pierwszej kolejki sezonu, rozpoczynającego się już w piątek 21 lipca.

Przeczytaj także

  • 10 kwietnia 2024

    INEA z kolejną nagrodą w konkursie Loyalty Heroes

    W tym roku jury przyznało jej nagrodę w kategorii The Best Customer – Centric Solution, doceniając aplikację INEA i jej funkcjonalności – Zarządzanie WiFi oraz Wsparcie Techniczne.
  • 10 kwietnia 2024

    JESZCZE WIĘCEJ SPORTOWYCH EMOCJI!

    Fanatycy sportu i sezonowi oglądacze! Mamy dla Was dobre wieści
Chat